جاشوا هارمون یکی شوخ نویسنده است. نمایشنامه نویس شخصیت های چرخش رنگارنگ تشبيهات و شباهتها هوشمندانه توصیف شرایط خود را و یا حالات ذهنی. این ستاره رو به افزایش از آمریکا تئاتر در حال حاضر یک جفت از بازدید در دست: “بد یهودیان” یکی از ترین کشور تولید نمایشنامه از فصل 2014-15 و 2018 را “پذیرش” در زمان یک زن و شوهر از عمده “بهترین بازی” افتخارات در نیویورک است.

اما بین آنها کاهش “قابل توجه دیگر” یک 2015 کمدی در مورد تحول رابطه از چهار نیویورک دوستان است. یکی یکی آنها برای پیدا کردن عشق ترک یکی تنها خارجی که به شدت می خواهد برای خودش است اما پس neurotically وسواسی که او ممکن است تخریب خود فرصت است.

مینه سوتا یهودی تئاتر شرکت ارائه شده بسیار ستایش تولید “بد یهودیان” در سال 2016 پس از آن قابل فهم است که باید آن را ربودن تا او بعد از بازی بازگرداندن مدیر هیلی فین به چوپان آن است. و او کمک می کند تا شکل اجرای زیبای از هفت بازیگر بازیگران “دیگر قابل توجه است.” اما آنها موفق به غلبه بر کاستی از یک اسکریپت است که فلات اولیه و هرگز قوس صعودی, وزن یک عدد از توسعه شخصیت داستان تحول یا بینش.

چه شروع می شود سرگرم کننده رشد می کند و طاقت فرسا به عنوان ما همه جا شخصیت به نظر می رسد برای یادگیری چیزی در مورد خود و مخاطبان بسیار کمی در مورد شخصیت های دیگر. من سمت چپ پارک کوهستانی مرکز جامعه احساس به عنوان اگر من می خواهم به گوش بسیاری از صحبت کردن برای دو ساعت بود اما اندک درک برای نشان دادن آن.

نه این که برادلی Hildebrandt نیست انجام یک کار برجسته به عنوان شخصیت مرکزی اردن که در هر صحنه و وزن آن در حدود 80 درصد از متن. این درست است که اردن بسیار خود جذب مرد جوان است که متاسفانه بسیار خود آگاه است. به عنوان سه نفر از دوستان زن پیدا کردن شوهر او می شود به شدت جذب می شود و در تلاش برای ارتباط با یک همکار که او به سختی می داند. اقدامات خود را سقوط فقط کوتاه از تعقیب و من فکر چگونه کلمات خود را خواهد بود اگر تفسیر آنها از یک جنس مخالف مرد به جای, گی یک. “قابل توجه دیگر” تقریبا به طور قطع خواهد بود و نه کمدی.

در عین حال هارمون گفته است که او نمی نوشتن آن را به عنوان یکی (“من صادقانه فکر کردم من می خواهم نوشته غم انگیزترین بازی”). و آن اندوه من است اما عمدتا به دلیل اردن تبدیل می شود به دور از هر خیابان که ممکن است منجر او را از خود بدبختی و ما را در مسیر به سمت… جایی. او را نگه می دارد-شدید گرفتن در ترس و توهمات و سه محزون می خوانی تحت دوستان هرگز سوال که ممکن است کمک به او را تغییر دهید و زندگی خود را جهت. با وجود برخی تحت واقع بینانه مبادلات آن را سخت به این معنا که اردن گیر کرده است و ما در گیر شدن با او.

تنها صدای عقل است که مادر بزرگ خود را به تصویر کشیده و با استقبال گرمی توسط نانسی Marvy. اما مانند هر کس دیگری در مرحله اما اردن هارمون نمی دهد او به اندازه کافی برای انجام. به طور مشابه, Chloe Armao درگیر شدن به عنوان بهترین دوست خود اما این اسکریپت را ارائه نمی دهد جزئیات کافی برای کمک به ما در درک اوراق قرضه خود را. زمانی که آدری پارک ونسا توضیح می دهد که او را دستخوش یک تحول آن به نظر می رسد یک مورد دیگر از گفته بودن چه ما مایل به نشان داده شود. این است که بسیار بگو-نمی-نشان می دهد نشان می دهد.

شاید سنجش که رسیدگی نمی الهامی به اندازه کافی اولیویا Wilusz می رود بیش از حد بالا با loquacious, نمایشی بیش sharer Kiki. در عین حال که شخصیت را کنار می گذارد برخی از مشاوره در مورد خود خشنود به جای تلاش به لطفا به دیگران که ممکن است ثابت کند اگر اردن گوش دادن شد. به جای او گام بر روی تردمیل از ناامیدی است که ما به تماشای اطراف و حدود دو ساعت به علاوه ترک من مایل است که “قابل توجه دیگر” چیزی بیشتر قابل توجهی برای گفتن دارد.

مینه سوتا یهودی تئاتر شرکت “قابل توجه دیگر”

وقتی که: از طریق 8 مارس

که در آن: Highland Park Community Center, 1978 فورد پارک وی, St. Paul

بلیط: $38-15 دلار در دسترس 651-647-4315 یا mnjewishtheatre.org

کپسول: پراکنده در داستان و به طور کامل تشکیل شده از شخصیت های آن را ثابت می کند یک زباله از شوخ طبعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im