بازاندیشی مرطوب, شورتی, دوباره, کیر, برهنه در به خاطر سپردن سه شنبه ها — خواننده مشاوره خلاصه!

1582309877-savage-letter-of-the-day-stamp-2020.jpg

این هفته Savage Love Letters روز: نباید دیرین خواننده در یک جنسی-ناتمام و ازدواج در حال حاضر می دانیم که گزینه های خود را در حال خیانت ترک و یا صدور اولتیماتوم? می توانید این ختنه گاه ذخیره شود و یا این خواننده باید برای رفتن به تیک? آنچه که احتمالا می تواند توضیح دهد شریک زندگی خود میل جنسی تانک حدود یک ماه پیش ؟ چگونه می توانید یک زن احتمالا انتظار می رود به انتخاب بین دو زن زیبا بزرگ dicks? به علاوه این هفته عشق وحشی و این هفته وحشی Lovecast.

برای اولین بار در مورد توصیه من برای VAG…

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

دیرین فن! اما می خواستم به ارائه فوری اخطار به مشاوره خود را به VAG که می خواستم تحویل/ارسال یک جفت از او پوشیده, شورتی, دوست پسر او را که نمی توانید به اشتراک گذاری انزوا ، درست است که ما می دانیم هیچ شواهدی از COVID-19 موجود در ترشحات واژن. اما من گمان می کنم که چرا هیچ یک آزمایش ترشحات واژن برای COVID-19. (اگر شما می دانید متفاوت که در آن شواهد?) من فکر می کنم پژوهشگران مشغول دیگر زندگی و مرگ سوال اطراف COVID-19 که آنها گرفته نشده زمان به سوال در مورد انتقال جنسی. شرکای جنسی که آلوده یکدیگر معمولا اند و تنفس در هوایی که شناخته شده vector برای انتقال. به طوری که آنها نمی درخواست شده است در مورد یک روش ثانویه انتقال از طریق جنسی آب میوه. من فکر می کنم بیشتر تحقیق پول شده است با تمرکز بر VAG سوال.

COV9D-19 یافت شده است در مدفوع. در واقع, آن است که مشکوک بردار از انتقال قبلی شیوع بیماری سارس در هنگ کنگ آپارتمان ساختمان با لوله کشی معیوب—خوشه ای از موارد شکست در آن ساختمان. (این استدلال است که این ویروس شد “aerosolized” و در نتیجه رفت و از جامد/مایع قابل استنشاق… واقعا ناخالص.) پس COVID-19 در آب نبوده است حکومت ما نمی دانیم. بنابراین اساسا اگر VAG او را می دهد, معطر, شورتی, خود ارضایی, که پس از آن استنشاق بوی از آنها… او از لحاظ نظری می تواند استنشاق برخی از ویروس ذرات اگر آنها حاضر بودند در بدن خود است.

در اینجا آنچه که من در بر داشت در Planned Parenthood وب سایت:

COVID-19 نیست یک عفونت مقاربتی. تا کنون هیچ مدرکی وجود ندارد که آن را از طریق مایع منی (اسپرم) یا واژینال مایعات. اما شما می توانید COVID-19 اگر شما در عرض 6 پا از کسی که آن را زمانی که آنها با سرفه و عطسه و یا تنفس. و COVID-19 نیز از طریق تماس مستقیم با بزاق (تف) و یا مخاط. بنابراین صمیمی فعالیت های که شامل حال جسمی به کسی یا آمدن به تماس با خود را تف مانند بوسیدن—به راحتی می توانید گسترش COVID-19. COVID-19 همچنین ممکن است گسترش از طریق مدفوع (مدفوع). پس از آن ممکن است ممکن است به COVID-19 از فعالیت های جنسی است که می تواند افشای شما را به ماده مدفوع از جمله محافظت نشده جنسی در مقعد و یا قرار دادن یک آلت تناسلی مرد یا اسباب بازی در دهان خود را پس از آن بوده است در کسی مقعد است.

به نظر می رسد دیوانه—حداقل برای من—که والدین به ما بگویید که هیچ مدرکی وجود ندارد که COVID-19 در حال حاضر در مایع منی یا مایعات واژینال اما موفق به یاد داشته باشید که هیچ کس تا به حال در واقع زحمت چک کنید اگر COVID-19 شد و در حال حاضر مایع منی یا مایعات واژینال. (من هم نا امید به دیدن والدین طراحی شده با استفاده از “،”) من با ارسال مستقیم پیام دکتر جن گونتر NYT مقاله نویس و نویسنده واژن مقدسو… به خوبی آنها ظاهرا چک نمی کند.

“من آگاه هستم از هر گونه مطالعات با واژينال نمونه از COVID-19” دکتر گونتر من نوشت. “حضور انسان دیگر coronaviruses در مهبل (واژن) مستند شده است اما بسیار وجود دارد پژوهش پس از طراحی هر گونه نتیجه گیری در مورد خطر انتقال توصیه نمی شود. همچنین چگونه به درخواست این به COVID-19 ناشناخته است.”

همانطور که برای کسانی که, شورتی, VAG می خواستم به پست الکترونیکی به شریک زندگی خود را…

“ما فکر می کنم این ویروس فعال است در برخی از سطوح برای سه روز” گفت: دکتر گونتر. “بنابراین دیگر شما می توانید بدون لمس کردن, نشسته, لباس زیر بهتر است. در حالت ایده آل حداقل سه روز است. اگر پارچه مرطوب است که می تواند طولانی تر است. وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در اینجا.”

نیازی به گفتن احتمال اینکه کسی انتقال COVID-19 پستی شورت خود را به عاشق یا در طی تماس جنسی—آیا پزشکی جوامع ارشد نگرانی در حال حاضر.

“به اندازه کافی نزدیک به مهبل (واژن) [به] شما نیاز به تنفس هوا یکسان در یک دید محدود,” دکتر گفت: گونتر و تنفس در هوا در مجاورت نزدیک به یک فرد آلوده است که احتمالا کارآمد ترین راه برای انتقال ویروس است. “و کل” می تواند ترشحات واژن در زیر من ایمیل به شریک زندگی من’ انتقال COVID-19 سوال واقعا نمی تواند پاسخ داده شود با آنچه ما می دانیم. در حال حاضر ما بر این باورند که انتقال COVID-19 است که توسط قطرات هسته بنابراین [بزرگترین خطر است] استنشاق ریز ذرات عفونی و یا دست زدن به صورت خود را (دهان و بینی و چشم) هنگامی که شما آن ذرات را در دست خود. چگونه دست زدن به شخص دیگری لباس زیر—به خصوص اگر شما قصد دارید به بوی آن—عوامل به خطر عفونت به سادگی ممکن است به می گویند.”

در مورد FIRSTUP…

آیا FIRSTUP او را همکاران ” را به رضایت شما ارسال pics and vids? من مطمئن هستم که شما توافق می کنید مردمی باید تنها ارسال این نوع از عکس با رضایت و حتی به توصیه های روزنامه. ممکن است یک ایده بد به یادآوری مردمی است. با تشکر برای همه کار خود را در بهداشت عمومی وکالت در حال حاضر و در طول 29 سال!

این شرم آور است. من می خواهم شامل یک خط در پاسخ با تاکید بر اهمیت اخذ رضایت کسی قبل از به اشتراک گذاری خود را کثیف/برهنه/explicit عکس و یا فیلم ها با یک شخص ثالث… و به نوعی حذف آن در طول ویرایش کنید. (بله, من ویرایش SLLOTD. باور کنید یا نه.) این موضوع به سرعت مطرح شده در نظرات و FIRSTUP پاسخ داد. شما می توانید به خواندن آنچه او تا به حال به اینجا می گویند.

برای ثبت: مردم ارسال کرده اند من سوالات خود را در مورد حساس ترین مسائل جنسی برای سال و من هرگز فاش کسی نام واقعی; مردم نیز شروع به ارسال عکس ها و کلیپ های ویدئویی کوتاه فقط به عنوان به زودی به عنوان فن آوری به آنها اجازه. (آن را به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل: بسیاری از عکس ها از زخم در ناحیه تناسلی که LW مثل من برای شناسایی.) من نمی خواهد یک عکس عمومی دیگر از من کسی را با نام و آدرس ایمیل ، و تا آنجا که من می خواهم به فکر می کنم من همه افتخاری دوست و محرم اسرار مردم تنها باید به اشتراک گذاری عکس/vids با من پس از اخذ اجازه صریح و روشن از همه درگیر. اگر آن را یک عکس از شما دریافت مجوز قبل از ارسال آن را به من. (و من متاسفم, من نمی تواند شناسایی درد در ناحیه تناسلی خود را. حتی اگر من می توانم من می توانم ایمیل شما meds شما ممکن است نیاز به درمان آن است. لطفا یک دکتر مراجعه کنید و در مورد زخم!)

و…

که TSARY در حال حاضر ؟

در Savage Love Letter از روز جمعه گذشته ‘TSARY’ ذکر شد دو بار. چه TSARY’? با تشکر!

“TSARY” مخفف “تکنولوژی زرنگ و دانا در خطر است.” آن را کوچک و بسیار تیم نخبگان از افراد جوان است که کار را برای شما به ارمغان بیاورد وحشی Lovecast هر هفته.

در مورد MSA معضل (بلع آمده به او shits)…

ممکن است یک راه حل آسان برای تصویب به موضوع خود را—خوردن چیزی قبل از رابطه جنسی. من هم همین مشکل را هر زمان من, فرو کردن با معده خالی اما من هرگز این مشکل اگر من به تازگی خورده است.

و…

به MSA: دو چیز است: شما تنها نیستید! من همان راه است. دو: همانطور که شما احتمالا مشکوک هر مرد متفاوت است. من تا به حال نوشته شده خودم را به عنوان یک, جق زدن, اما شریک زندگی من صحبت کرد و من را به یک نمونه است. در حال حاضر او را دوست دارد به لاف زدن در آن و در عین حال یکی دیگر از راه های که ما از لحاظ جنسی سازگار!

خوب نکته: فقط به خاطر شما نسبت به یک نفر آمده به این معنا نیست شما حساسیت هر بچه ها آمده است.

چه روز است دوباره ؟

پشتیبانی غریبه

خوشحال برای کمک به!

در مورد تماس های اخیر که در آن آیودی آمد…

من cis مستقیم زن OB/GYN در شمال ایالت نیویورک و یک فن بزرگ از خود نشان می دهد. تماس با من در پاسخ به تماس گیرنده در قسمت 702 بود که صحبت کردن در مورد او يو نگه داشتن او را از گرفتن او دوره. وجود دارد دو نوع کلی از IUD است; یکی که هورمون ها و یکی که نیست. تماس گیرنده به احتمال زیاد یکی است که هورمون ها در آن به دلیل آن نوع از آی یو دی است که می تواند نگه داشتن شما را از گرفتن دوره خود را. با غیر هورمونی IUD شما هنوز هم دوره خود را در همان چرخه به عنوان الگوی بدون IUD (هر چند خونریزی می تواند یک کمی سنگین تر). این یک مس IUD و آن را به نام ParaGard. آن را برای تلفن های موبایل مانند این خواهد بود یک گزینه عالی برای که تماس گیرنده!

خوب, ما در حال رفتن به آن را ترک وجود دارد! من امیدوارم که همه بزرگ و امن—آخر هفته و ما شما را در اینجا در روز دوشنبه!

••••••••••••••••••••••••••••

گیر در خانه ؟ کردم علف هرز ؟ اتمام قوز!’s, خواهر, فیلم متحرک SPLIFF! آن را درخشان مجموعه ای از فیلم های ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار! جریان آنلاین در هر زمان در splifffilmfest.com!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de