رستوران ها در تلاش برای شناور ماندن وصله پینه کردن منوها عملیات

CINCINNATI — در جنگ برای نگه داشتن خود را در شهر نیویورک رستوران رفتن با وجود محدودیت های شدید در طول شیوع کروناویروس صاحبان Il Posto Accanto سعی کردم چیزی بئاتریس Tosti دی Valminuta را در نظر گرفته توهین به مقدسات در زمان عادی.

بود که ارائه خود را سنتی غذاهای ایتالیایی برای تحویل “که هرگز, همیشه, همیشه, همیشه قبل از اتفاق افتاده است,” او گفت:. “من دوست دارم غذا را از آشپزخانه به جدول و آن!”

روز جمعه او گفت که او و شوهر, Julio پنا تصمیم به تعلیق عملیات در حال حاضر از آنجا که کارکنان با احتیاط از بودن در شهر نیویورک به عنوان آن را تبدیل به آمریکا کانون سرایت.

“ما احترام احساسات خود را,” او گفت:. “اینطور نیست که ما در ساخت پول است.”

در سراسر ایالات متحده رستوران در حال تبدیل عملیات به تلاش برای شناور باقی می ماند. انجمن ملی رستوران هشدار شیوع بیماری می تواند هزینه 5 میلیون تا 7 میلیون شغل و صدها میلیاردها دلار ضرر و زیان است و برای هل ویژه فدرال بسته امداد برای رستوران ها.

در یک صنعت سنتی تنگ حاشیه سود برخی از تصمیم هم آن را به شانس.

Frisch بزرگ پسر, رستوران ها, یک سینسیناتی مبتنی بر زنجیره ای که گذاشته بیش از یک سوم از آن 5000 کارگر در اولین روز از ممنوعیت در رستوران غذاخوری در هفته گذشته چرخد و به مواد غذایی کسب و کار. علاوه بر امضای آن پسر بزرگ دو طبقه همبرگر و حلقه های پیاز مشتریان در آن 100 رستوران در اوهایو و ایندیانا و کنتاکی می توانید خرید نان و شیر و تولید در آن درایو-thrus و carryout شمارنده و از طریق تحویل خانه.

Frisch را دیدم سریع پرش در درآمد در زمانی که مردم نا امید شده توسط خطوط طولانی و کمبود سنتی در سوپر مارکت ها. کاغذ توالت در تقاضای بالا و Frisch و دیگران در حال استفاده از آن به عنوان یک فریب است.

وستمنت کسی که شام میخورد در وستمنت نیوجرسی اضافه شده است آن را به حمل کردن گزینه های در 60 سنت رول همراه با حوله کاغذی صابون سفید کننده و خانگی دیگر نیاز دارد. Lindey را در کلمبوس, اوهایو می اندازد در یک رول با تمام takeout سفارشات. Frontier در شیکاگو به عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از کارت برای خانه نشین مشتریان خود carryout شام.

با تعداد متحده با اقامت در خانه سفارشات در حال رشد برخی از رستوران تصمیم به تعطیل. کامرون میچل مستقر در کلمبوس گفت carryout ارائه نمی آوردن کافی در مورد کسب و کار خود را به نگه داشتن اسم های زنجیره ای از 36 رستوران در 12 ایالت رفتن. بیش از 4000 کارکنان گذاشته شد خاموش در هفته گذشته.

برخی از خوب ناهار خوری رستوران های استفاده نشده به carryout در حال تلاش مدرج به پایین منو در قیمت های مقرون به صرفه.

در شیکاگو کاربران هم اکنون می توانید انجام غذایی برای کسری از معمولی ناهار خوردن-در تب در Alinea که در آن توقیف یک صندلی به طور معمول نیاز به رزرو هفته در پیشبرد و شام می تواند هزینه تا آنجا که $395 در سر. Alinea در حال حاضر ارائه می دهد takeout وعده های غذایی از گوشت گاو, wellington, پوره سیب زمینی و creme brulee برای $39.95 و گزارش های قوی فروش است.

در ضمن در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti روز دوشنبه گفت که با کالیفرنیا تحت اقامت-صفحه اصلی حکم رستوران ها مجاز به ارائه مشروبات الکلی همراه با وعده های غذایی برای افزایش درآمد خود و به دلیل مشروب الکلی.

نشسته در تقریبا خالی Frisch “در Mainliner” رستوران که در آن زنجیره ای سرچشمه در حومه شهر سینسیناتی در سال 1942 مدیر عامل شرکت Jason Vaughn گفت: مشتریان در بخش خصوصی برگزار می شود زنجیره ای 100 رستوران ها خواسته اند برای اضافات مانند بطری آب پرتقال لیتر سوپ و قهوه خانه. Frisch است در تلاش است به اهرم آن زنجیره تامین به جای درخواست.

Vaughn پیش بینی بحران را تغییر میباشد.

“مردم باید تغییر عادات” Vaughn گفت. “وقتی چراغ سبز می رود و ما انتظار نداریم که برای دوباره به وضعیت موجود … هنگامی که ما به هر آنچه که هنجار جدید ما را ببینید اگر ما می توانید در ادامه آن (مواد غذایی) اگر آن را یک سرویس جامعه می خواهد.”

در نیویورک Tosti گفت: مانده وعده های غذایی داده خواهد شد و به شهر آتش نشانان. او گفت: رستوران آینده پس از 15 سال بهره برداری خواهد شد بستگی دارد در چه مدت quarantining و مقررات مقابل در رستوران ناهار خوری آخرین.

“من بهتر است در مصرف آن یک روز در یک زمان گفت:” رم متولد رستوران. “ما می توانیم امید یک روز بهتر.”

____

آسوشیتد پرس نویسنده آماندا Seitz در شیکاگو, Amanda مایرز در لس آنجلس و AP کسب و کار نویسنده الکساندرا اولسون در نیویورک کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im