احترام v. تمسخر Demifluid v. Demiflux روابط v. حریم خصوصی — خواننده مشاوره خلاصه!

SAVAGE-Letter-of-the-Day-STAMP-2020.jpg

این هفته Savage Love Letters روز: یک ریخته زیر شگفتی اگر گرفتن, پدر, کون همه چیز را خراب; یک زن شگفتی اگر او demigendered شوهر است لزبین, در حال حاضر یک زن با وحشتناک از نامزد شگفتی اگر وجود دارد هر راه ممکن است او می تواند فرار و زن دیگری با آنچه که ممکن است حتی بدتر نامزد شگفتی چه چیزی برای سگ-در-رابطه معنی برای آینده خود را با هم. و البته این هفته عشق وحشی و این هفته وحشی Lovecast.

در مورد مشاوره و خواننده دیدگاهها برای: فقط تعجب این زن که شوهرش به تازگی بیرون آمد و به عنوان demigender…

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix در فروش امروز!

به اطراف این واقعیت است که همجنس و همه حاکی از یک باینری جنسیت برای هر دو طرف شرایط “androphilic” و “gynophilic” به طور کلی استفاده می شود غیر دودویی مردم را به خود جلب فقط مردان و یا فقط زنان. آن را می شود کمی مسیه از آنجا که اکثر مردم قادر به جذب برخی از غیر دودویی مردم اما من به نوعی احساس تمام گرایش های برچسب فقط فرض کنیم چند غیر دودویی مردمی در آن وجود دارد و بنابراین زن می تواند در نظر خودش راست و demigender فرد می تواند نظر خود را gynophilic. به عنوان “guydyke” در این هفته ستون خوب و بدون درخواست او آنچه که او بدان معنی است که آن را سخت به برای مطمئن دانند اما آن را برای تلفن های موبایل زیادی مانند او را شناسایی به عنوان یک مرد است اما برخی از جاذبه جنسی به ایده لزبین بودن. که بدان معنی است که او فقط یک مرد با یک خوردگی بسیار شبیه به مرد نیز در این هفته ستون که می خواستم به هر دو ثابت باشد و در بیشتر زنانه, نقش در رابطه جنسی دلایل. و من فکر می کنم co-امید بستن به نظر برای یک گرایش جنسی و هویت جنسیتی برای دین و روحانیت xxx کاملا ضعیف طعم و مزه. استفاده از آن در اتاق خواب اگر آن را تبدیل به شما ؟ اما نه در مشخصات قدمت خود را به عنوان اگر آن را واقعی خود هویت جنسیتی و گرایش جنسی. بنابراین به عنوان یک غیر دودویی فرد (agender) من موافق وجود دارد. (من احساس واقعی enby باید وزن در این enby مسائل.)

در علاوه بر این به “androphilic” و “gynophilic,” تخته سنگ”s اوان Urquhart نشان می دهد “phallophile” و “vaginophile” برای افراد مبتلا به دستگاه تناسلی تنظیمات—مشروع تناسلی تنظیمات—برای همکاران با آلت تناسلی یا واژن بود.

و…

وجود دارد مقدار زیادی از آنها بدم میاید برای مردمی که شناسایی به عنوان کمتر آشنا جنس در نظر موضوع از روز سه شنبه SLLOTD. شما ساخته شده تفاوت در پاسخ خود را بین که نمی توانند به یاد داشته باشید این هویت و اعتقاد به مردم باید شناسایی که راه اما خوانندگان خود را به وضوح ندارد. پاسخ خود را به LW ضمنی این است که این هویت اهمیت دارد (قطعا نه به اندازه کافی مهم است به یاد داشته باشید) و من فکر می کنم از نظر برداشت در آن و زمان آن را به عنوان اجازه می خواهد بی اعتنا و بی رحمانه است. به عنوان وسوسه که من به استدلال می کنند نقطه با غریبه ها در اینترنت در یک بخش نظر من تصمیم به ایمیل شما به طور مستقیم به جای. نیز وجود دارد بسیاری از بحث در مورد این که “مردم سفید چیز” که نادیده زندگی واقعی بسیاری از مردم از رنگ که کمتر آشنا هویت جنسیتی. شاید شما می تواند در برجسته کردن برخی از افراد با کمتر آشنا جنسیتی و هویت و به ویژه مردم رنگ و صحبت کردن با آنها در مورد اینکه چرا هویت خود را بهترین جا و چرا از آن مهم بعدی این زمان می آید و نشان می دهد که احترام به این افراد حتی اگر شما نیست, آشنایی با هویت خود است.

این نیست که مردم هویت و واقعیت های زندگی—مهم نیستند. آنها هستند! و ما باید به همه نشان می دهد هر یک از دیگر احترام! این است که گسترش تا کنون-بیشتر-نازک هویت جنسیتی و جنسی جهت ساخته شده آن را غیر ممکن است برای مردم را به نگه دارید تا. که گفت:, من فکر می کنم اکثر مردم خوب خواهد شد—از جمله خود من—به راحتی می توانید به یاد بیاورید دسته گسترده ای مانند کشورهای مستقل مشترک المنافع ترانس جندر-nonconforming جنسيت-عجیب و غریب و nonbinary. اما وقتی که می آید به زیر مجموعه ها مانند demigender—یک “چتر اصطلاح” به صورت یک مجموعه کامل از nonbinary جنسیتی sub-هویت با توجه به Nonbinary ویکی—این غیر منطقی به انتظار فرد به طور متوسط به یاد مثلا فوق العاده ظریف تفاوت بین شرایط مانند demiflux و demifluid. (من خواندن این تعاریف یک نیم دوجین بار کشیدن که SLLOTD با هم و تفاوت در این است که هنوز مشخص نیست به من.) اما من کاملا موافقم که متنوع جنسیتی تجارب و عبارات ندارد “مردم سفید چیز” و من خوشحالم که شما نوشت و در آن نقطه است.

و فقط تعجب نوشت…

در واقع, هیچ, من تعجب اگر شوهر من بود ، من میخواستم بدونم که اگر وجود دارد یک اصطلاح خاص برای وضعیت خاص است. اما من مشغول خنده بر من خسته کننده پیدا کردن خود یک سوال است که شما نیاز به نگاه کردن!

من نمی خواهد می گویند شما خسته کننده JW دیدن که شما را به ازدواج یک demigender فرد است. و در حالی که وجود دارد ممکن است یک اصطلاح برای شوهر خود را وضعیت خاص/گرایش جنسی… آن را پنج دقیقه و وجود خواهد داشت.

موس الگوی رفتاری و حقایق زیر که پدر ریخته او بعد از برداشت, خود, در واقع لذت بردم از این دیدگاه به موضوع…

با تشکر از شما برای مشاوره. من زمان زیادی از خواندن نظرات از ستون و خوانندگان. از کون, کلمه بازی خنده دار بود و وجود دارد مقدار زیادی از روشنگری نظرات است که به کمک من قرار دادن همه چیز در چشم انداز است. Overthinking, چیزهای جزئی است از یک عادت بد است. P. S. او چک کردن گوشی خود را به خاطر او ترجیح داده به کنترل از Spotify music بودند متراکم است.

یک نکته برای یک Lovecast شنونده چه کسی می خواهد به باز بودن پیچ خورده, در مشخصات دوستیابی بدون جذب بچه ها که تنها علاقه مند به خوردگی…

خواننده احساس وجود یک درس برای همه ما در یک دیکتاتور را تجربه…

گذشته از چه بدیهی است که ناعادلانه همسرش بود که من شوکه شده بود در بسیاری از چیزهایی که او قادر به انجام این کار در, این مرد زندگی است چرا که او به نظر می رسد برای دسترسی کامل به این پسر تمام جهان است. برخی از مرزها و حفظ کلمه عبور خود را و حساب های خود را, مردم! نمی امتناع از به اشتراک گذاری رمزهای عبور مورد اعتماد اما در مورد سیاست. من سیاست: من نمی اشتراک گذاشتن کلمه عبور من با هر کسی. من شده است با شریک زندگی من برای 27 سال ما ازدواج پس از آن قانونی بود و ما دو نوجوان کودکان. او نمی داند رمز عبور برای گوشی من و یا هر یک از حساب های آنلاین و من نمی دانم او. من هرگز در یک دستگاه به یاد داشته باشید یک رمز عبور برای یک برنامه است که من نمی خواهم همسر من یا بچه ها برای دیدن/access. ما یک خانواده حساب بانکی است که ما هر دو نام در یک خانه با هم و مشورت با یک دیگر در برنامه ریزی بازنشستگی/سرمایه گذاری مسائل اما ما هر حساب و کارت های اعتباری است که در حال جدا شدن از خانواده حساب که دیگر دسترسی داشته باشید. (ما بخواهد و ذینفع اظهارات.) حدس بزنید چه ؟ ما هرگز از مبارزه با بیش از پول و او هرگز دیده می شود یک متن ، عکس و یا ایمیل من را نمی خواهید او را ببینید. او می تواند می گویند همین است. نگه داشتن یک بیت از استقلال مردم!

اشتباهات ساخته شده بودند و در طول این مقدمه برای این هفته وحشی Lovecast:

با عرض پوزش در مورد آن, Electronic Frontier Foundation (EFF)! آن را نیز یک اشتباه مرا به من باز سخنان مردم به دور انداختن هر حلقه دستگاه های آنها ممکن است نصب شده در اتاق خواب خود را. (و یا خود را در مقابل درب.) حلقه می گوید که آنها در حال کار برای بهبود امنیت (که شده است بسیار گاییدن وحشتناک) تا شاید به جای خود غلت بزنید حلقه دستگاه شما در حال حاضر شما می توانید قرار داده و آنها را در جعبه های خود را تا زمانی که وضعیت امنیتی را بهبود می بخشد. (و در اینجا آنچه را که EFF فکر می کند شما باید بدانید قبل از خرید نصب و یا نصب مجدد یک حلقه دوربین است.)

در مورد بیماریهای نا امید تروی پا گروهی که دوست دختر “نمی خواهم این ایده” از او بوسیدن پاهای خود را…

من شگفت زده شد که نه شما و نه نویسنده نامه سوال که آیا دلیل دوست دختر خود را نمی خواهد او را به افراط است که به دلیل فوت او بسیار حساس. فقط یک فکر است.

که جزئیات بدیهی است که مربوط می شود اگر این مورد بود. اما من اعتماد به نویسندگان نامه شامل بدیهی است که اطلاعات مربوطه مانند که در پرسش های خود را و یا من نمی توانم نوشتن ستون. در مورد SFF دوست دختر, اگر او دارای یک مشکل فیزیکی است که مانع او از او اجازه می دهد به لمس پا—بود ticklishness یا اینکه دو زیر زانو قطع عضو—SFF نمی کند به دست آوردن هر چیزی با ترک است که جزئیات ، آن را فقط به ارائه توصیه من بی فایده است. اگر برخی از همجنس نوشت: به شکایت در مورد یک پسر که تا به حال مکیده دیک خود را برای شش ماه و غفلت به ذکر است که پسر بود فک سیمی بسته شش ماه پیش گسل خواهد بود با نامه نویسنده ترک است که جزئیات را نه با من برای عدم رسیدگی به این احتمال است.

آنچه که او گفت:

و…

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

…با تشکر برای اینکه یک شنونده Marya!

خوب, ما در حال رفتن به آن را ترک وجود دارد. امیدوارم که هر کس یک آخر هفته بزرگ و ما شما را در اینجا در روز دوشنبه!

••••••••••••••••••••••••••••

گوش دادن به پادکست های وحشی Lovecast در www.savagelovecast.com.

جدید قوز! جشنواره تفریحی است! پیدا کردن زمانی که قوز! در حال آمدن است به یک شهر در نزدیکی شما و دریافت بلیط در اینجا!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر