ساکنان گرانادا هیلز پناهگاه بی خانمان که در آن یک فرد آزمایش مثبت برای COVID-19 باید صبر کنید دیگر به جدا

حداقل 20 ساکنان همچنان در قرنطینه پنج شنبه شب در یک گرانادا هیلز سرپناه اضطراری سه روز پس از یک اقامت آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان آنها در انتظار گزارش پزشکی پناهگاه فضا برای تبدیل شدن به در دسترس است.

قبل از تلاش برای حرکت ساکنان زمین به توقف پنج شنبه بسیاری از ساکنان در پناه گفت: آنها تا به حال شده است تحت تاثیر آنها قرار شده است نقل مکان کرد و در اوایل این هفته.

“من درک که سرپناه شده اند باید بسته ظرف مدت 48 ساعت گفت:” کریستین Regier است که ماندن در پناهگاه پس از آن باز در پتیت پارک مرکز تفریح و سرگرمی در گرانادا هیلز دو هفته پیش.

پس حداقل دوشنبه زمانی که به نتیجه آزمون اعلام شد به پناهگاه ساکنان نوار زرد به محاصره نقطه ای که در آن کسی که آمد با COVID-19 خواب در تخت. یک نفر گفت: مواد ضد عفونی کننده بود اسپری در منطقه است.

با توجه به دو ساکنان حداقل نه نفر مورد آزمایش قرار گرفتند برای COVID-19 ویروس این هفته و یک تعداد انگشت شماری از افرادی که به نمایش گذاشته علائم مانند تب بودند ماندن در اتاق انزوا. چند نفر منتقل شدند از جمله یک به یک هتل شرایتون یک نفر گفت.

مقامات شهرستان نقل مکان کرد تعدادی از ساکنان به جایگزین مسکن پیش از آن در هفته اجازه می دهد تا آنها را به منزوی کردن خود پس از در معرض بودن به یک فرد آلوده با رمان coronavirus. اما مقامات به نظر می رسد سهمیه بندی فضا تنها به کسانی که علائم نشان می دهد.

کن کرافت که عمل پناهگاه تایید شد که گفته مقامات آنها در حال نقل مکان کرد و برای هم بودن به دلیل “وجود دارد اتاق های بیشتر در دسترس است.”

یک پناهگاه ساکن رابرت کودکان گفت که مقامات به آنها گفت که نمی خواهد نقل مکان کرد مگر اینکه آنها شروع به نشان دادن علائم. او گفت که به آنها گفته شد که “اگر کسی نشانه آنها منتقل خواهد شد حق دور.”

Regier که در زمان آزمون پنج شنبه بود خوشبخت نظر در نهایت قادر به نقل مکان. در روز پنج شنبه بعد از ظهر او و همسرش همراه با 14 سال Bengal cat جی جی فرود آمد اتاق های هتل ها پس از تماس با یک پرستار بهداشت عمومی در صبح است.

او گفت که او تحت تاثیر او قرار بود نقل مکان کرد به عنوان به زودی به عنوان او مورد آزمایش قرار گرفت اما از آن زمان دو روز اضافی برای فضای امن باشد. افرادی مانند خودش که تست شد و گفته شد به خوشه ای در گوشه ای به دور از دیگر پناهگاه ساکنان.

در ضمن به نظر می رسید مانند پناهگاه بود نوظهور با ساکنان و خودش گفته که دوش ناتوان با توجه به مشکل لوله کشی و برخی شکایت کرده است که کارکنان به نظر می رسید رو به کاهش, Regier گفت.

دیگران نگران است که وجود دارد نه به اندازه کافی در حال انجام است به فیلتر کردن هوا در مرکز و برخی گفته بودند نگران ویروس ذرات شناور در داخل.

در همین حال بسیاری از ساکنان باقی مانده و متحیر خالی تریلر پارک شده در خارج از پناهگاه. با توجه به 43 سال لئونارد Holman وجود دارد بیش از 25 جمله تریلر و بر اساس آنچه که او می تواند از داخل پناهگاه. او گفت: آن را درک کسانی که تریلر بودند برای آنها نیست.

“آنها به ما گفتند تریلر ها برای کارکنان است که کار در اینجا است که اولین پاسخ” Holman گفت. “بنابراین تمام کسانی که در تریلر های آنها در حال ساخت در حال حاضر آنها در حال ساخت همه آنها را بىنياز خود شامل. کسانی که مشغول به کار در اینجا است که در معرض این ویروس در حال رفتن به رفتن وجود دارد. ما مجاز در آن وجود دارد.”

چند تن از ساکنان گفت: آنها به دست آمده برخی از درک خود را از آنچه اتفاق می افتد در این پناهگاه از طریق overhearing کارگران مکالمات.

Regier گفت که زمان او را ترک کرده بود عمیق و مطابق با اصول بهداشتی پاکسازی کل پناهگاه در حال انجام می شود در این مرکز پس از پناهگاه خود را-mate تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti توضیح داده شده در طول جلسه توجیهی روزانه پنج شنبه وجود دارد که از پروتکل های در محل برای جلوگیری از گسترش ویروس در یک پناهگاه. درجه حرارت گرفته شده از مردم قبل از آنها اجازه ورود و اگر کسی یافت می شود که علائم و آنها تست مثبت “محل تمیز است و شما دوباره آن مجموعه است.”

“بنابراین سیستم در حال کار به عنوان آن قرار است به طوری که مردم نمی میرند در خیابان نمی گسترش در خیابان ها و گسترش آن از خیابان به هر کس دیگری به عنوان خوب,” او گفت:.

او همچنین گفت که این تریلر قرار داده وجود دارد اجازه می دهد تا مردم به طور جدا شده اما در این مورد به نظر می رسد وجود دارد توانایی به سرعت قرار دادن مردم به هتل ها و متل.

او همچنین خطاب به تصفیه هوا موضوع گفت او غافل بود یک مشکل وجود دارد با چه هوایی می شود منتشر شده در تفریح و سرگرمی مرکز. اما او گفت: او را به دنبال هر گونه راهنمایی ارائه شده توسط وزارت بهداشت.

لس آنجلس روزانه اخبار رسیده به پناهگاه اپراتورهای بی خانمان خدمات سازمان و شهرستان و مسئولان شهرستان در روز چهارشنبه و پنج شنبه به سعی کنید برای تایید گزارش جزئیات در مورد آنچه اتفاق افتاده در طول هفته گذشته. برخی اطلاعات تایید شد اما خیلی نمی شد با برخی از مقامات گفت: آنها هر دو نیاز به زمان بیشتری برای پاسخ و یا ناقص به پاسخ. فولر تصویری از آنچه اتفاق افتاده است نمی تواند به دست آمده از مصاحبه با پناهگاه ساکنان خود یک پناهگاه اپراتور.

مقامات بهداشت عمومی ارائه یک بیانیه پنج شنبه گفت که در روز یکشنبه آنها “آموخته است که ممکن است COVID مثبت فردی که اقامت در پناهگاه.” که فرد دیگر در تاسیسات “و دیگر پناهگاه کارکنان و ساکنان نمایش شده اند و قرنطینه و یا نقل مکان به دیگر شهرستان امکانات مکان برای نظارت بر خود را بر اساس سن و عوامل خطر دیگر.”

“در حال حاضر (عمومی وزارت بهداشت) در ادامه به نظارت بر پناهگاه سایت که بسته است برای ورود بیشتر در حال حاضر” بیانیه ای گفت:. “هیچ بیشتر تایید موارد شناسایی شده اند.”

این به نظر می رسد برای اولین بار مورد کسی تست مثبت در یکی از در حال حاضر 20 مراکز تفریحی اطراف لس آنجلس بودند که تبدیل به پناهگاه بی خانمان. کمک رسانی به کارگران در هفته های اخیر ارائه شده اند مانند پناهگاه است که شامل حمام, دوش, وعده های غذایی و یک تخت با مردم در میان coronavirus بحران همه گیر. نیز وجود دارد که پرستاران در دست بررسی درجه حرارت و توجه داشته باشید پایین علائم دیگر.

اما پناهگاه آمده با برخی از نگرانی های به خصوص برای افرادی که مسن تر هستند و یا زمینه ای شرایط پزشکی که ترس از چنین جمع تنظیمات و نامشخص آنها در نهایت امن بودن وجود دارد.

بسیاری از طرفداران بی خانمان شده اند فشار برای متل و هتل اتاق باز می شود تا. لس آنجلس دیلی نیوز خبرنگار شده و گرفته شده پایین حساب و مشاهده فیلم از موارد مردم در encampments بگویید کارگران امدادرسانی به خواست آنها قرار می گیرد در اتاق متل.

برخی از این اتاق ها ممکن است در راه است. در پاسخ به کروناویروس همه گیر بیش از 800 متل و هتل و اتاق ها را به باز کردن در روزهای آینده به مردم اجازه می دهد که بی خانمان هستند قادر به مشاهده امن تر-در-خانه سفارشات به ماندن در خانه. اما کسانی که در اتاق های هتل ها محفوظ می باشد برای افرادی که علائم شده اند و تا آنجا که آنها می دانند که در معرض هر کسی است. ساکنان گرانادا هیلز سرپناه مناسب نیست که معیار حداقل برای دو هفته در آن آنها را به قرنطینه می شود و برای اطمینان از آنها به طور بالقوه عفونی.

گرانادا هیلز پناهگاه ساکنان می گویند که آنها در حال حاضر زندگی می کنند و بیشتر قوانین محدود کننده با توجه به نیاز به رعایت یک 14 روز در قرنطینه. اما آنها نیز به ترک و پس از آن به بازگشت حداقل برای مدت زمان قرنطینه در جهت پیدا کردن خود را اقامت.

Regier یافت می شود که نگران کننده است.

“ما تمام شده است در معرض” او گفت:. “ما همه خواب در همان ورزشگاه با مرد است که آن را به حال. و آنها فقط آماده به ما اجازه اجرا amok در جامعه؟”

قرنطینه قوانین شده اند به خصوص نا امید کننده برای 61 ساله کودکان, که گفت که او تا به حال مشکل گرفتن کارکنان به او کمک کند خرید بیش از حد حساسیت به دارو است. او نسبت به حیوانات, او گفت:, و می خواهد برای جلوگیری از عطسه.

“من شده است به درخواست چند روز گذشته برای آلرژی قرص,” او گفت و گفت که او تا به حال خواسته کارکنان به انتخاب برخی از لباس برای او گفتن آنها او را برای آن پرداخت. او تبدیل شده بود و زمانی که او سعی کرد دوباره پنج شنبه صبح به او گفته شد که آنها پرونده پزشکی برای توجیه آن را انجام می دهند. چایلدز گفت که او در بر داشت که گیج کننده است.

“شما لازم نیست من سوابق به پایین به دلار فروشگاه را انتخاب کنید تا کک و آلرژی قرص,” او گفت:.

Regier همچنین گفت: quarantining قوانین به نظر نمی رسد برای مشاهده یکنواخت توسط هر کس. او دیده است کارگران ظاهر می شود به ترک کار و سپس بازگشت و احتمالا در آینده از خانه. یکی آمد با یک فنجان قهوه از یک فروشگاه, او گفت:.

Regier نیز شکایت در مورد عدم هماهنگی در شرایط قرار گرفتن در این هفته. یکی از کارگران پیشنهاد کرد که او و شوهر او بود نقل مکان کرد و به یک پناهگاه حتی اگر او احساس می کرد که می توانست با قرار دادن مردم در آن دیگر پناهگاه در خطر ابتلا به عفونت.

و پیش از آن در هفته, او گفت:, او پاسخ داد: یک کارگر سوال برای پر کردن یک پرسشنامه برای دریافت قرار داده شده در جایی اما روز بعد او را به انجام همان چیزی که با دیگری کارگر. که ظاهرا به دلیل دوم این کارگر نیست باید مدارک از روز قبل Regier گفت.

اخبار در مورد که در آن آنها را به ماندن و همچنین به نظر می رسد برای تغییر سرعت. روز چهارشنبه او و شوهرش دریافت کلمه آنها خواهد بود یک نقطه در Dockweiler RV پارک. اما وقتی پرسیده شد که در مورد آن بعدا که همان شب Regier گفت: “چه کسی می داند” که در آن آنها در حال حاضر رفتن به ماندن بگیرید.

“آنها به شوهرم گفت که ما از رفتن وجود دارد (به Dockweiler) و پس از آن تغییر ذهن خود را در “نه ما نه'” Regier گفت.

این Dockweiler RV پارک یکی از پزشکی پناهگاه سایت که متعلق به افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 هستند بدون علامت در وسط جلسه به عقب بر نتایج آزمایش یا کسانی که شده اند در معرض کسی که تست مثبت است.

Holman, که سوال در مورد خالی تریلر روز پنجشنبه گفت او شده است در حال اجرا در درجه حرارت بالا و دارای علائم و او احساس او باید در یکی از اتاق انزوا اگر نه دور whisked به سرعت به محل دیگری است. او همچنین زمینه مسائل پزشکی ،

به نظر می رسید به او را مانند آنها انکار او را در یک اتاق هتل از آنجا که او یک سگ با او خدمات خود را همراه است.

“آنها نمی توانند (دریافت) یک هتل برای من حتی اگر من خدمات مقالات برای سگ و همه چیز” Holman گفت. “آنها نمی تواند پیدا کردن یک محل برای ما برای رفتن.”

Holman گفت: کسی که آزمایش مثبت شده بود و بروز علائم حدود یک هفته پیش و این فرد تا به حال به احتمال زیاد به گسترش این ویروس از طریق رایج-استفاده از مناطق مانند حمام و درب جلو.

و او نگران بود در مورد سهمیه بندی از تست. “آنها باید تست همه ما اما آنها نمی,” او گفت:. “مردم در حال نشان دادن علائم به طوری که آنها در حال تست است.”

Holman گفت: او بی خانمان شد چهار سال پیش است و قادر به پیدا کردن یک مکان به مکان زندگی می کنند چرا که او می کند به اندازه کافی پول برای پرداخت اجاره یک آپارتمان.

“من از کار افتادگی اما هیچ کس نمی خواهد به نظر می رسد به اجاره یک اتاق” او گفت:. “من نمی توانم به نظر می رسد برای پیدا کردن یک اتاق برای اجاره.”

و او به عنوان منتظر در پناهگاه برای شانس برای جدا شود او به طور جداگانه نیز در حال انتظار برای یک تماس تلفنی به روز رسانی او در تلاش های خود را برای دریافت قرار دارد از طریق کمک های عمومی.

در روز پنج شنبه گفت: احساس گیر در پناهگاه.

“]زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده Holman در حال برنامه ریزی برای منزوی کردن خود در او ون. اما او به پایان رسید تا تصمیم به رفتن به پناهگاه است.

“من در اینجا در حال حاضر و در تماس با این ویروس” او گفت:. “اگر من فقط می ماند در ون و آمد به این پناهگاه من بهتر شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de