جمهوری خواه Jason Lewis, به دنبال سنا صندلی طرح دوباره باز مینه سوتا’ RV تور

یک جمهوریخواه سابق کنگره در حال اجرا برای یکی از مینه سوتا دو سنای آمریکا کرسی این سقوط در حال راه اندازی یک ایالت RV تور تبادل به “دوباره باز مینه سوتا برای کسب و کار است.”

Jason Lewis است که به دنبال سرنگون وزیر بهداشت ، تینا Smith, D -, Minn. این سقوط اعلام کرد این سفر در یک شنبه انتشار اخبار. او مجموعه ای برای شروع این سفر با توقف در شهرهای دوقلو منطقه مترو در روز جمعه. انتشار اخبار نیست انتشار جزئیات بیشتر در مورد زمان یا مکان متوقف می شود.

با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz سفارش Minnesotans به ماندن در خانه و شاتر غیر ضروری کسب و کار در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus لوئیس گفت: “در زمان گذشته به دلیل” برای بازگشایی سقوط دولت و اقتصاد ملی است.

همانطور که از پنج شنبه در وزارت امور خارجه اشتغال و توسعه اقتصادی گزارش داد که بیش از 464,000 Minnesotans باید کاربردی برای مزایای بیکاری پس مارس 16. هفته گذشته Walz خود را اعلام کرد اقامت در خانه سفارش تمدید تا زمانی که ممکن است 4 — پس از آن نقطه لوئیس “خواسته های” کسب و کار مجاز به بازگشایی شده است.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” گفت: لوئیس بود که مقامش را از دست بدهد در سال 2018 توسط دموکرات انجی کریگ در حومه 2nd کنگره منطقه جنوب از شهرهای دوقلو. “Minnesotans به شدت نیاز بیشتر اقتصادی امداد.”

به عنوان روز پنج 1,912 Minnesotans باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بالقوه کشنده بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس که هیچ واکسن و یا درمان است. نود و چهار فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de