حقوق باروری دوباره در انتخابات

Category: لاس واگاس

در حالی که ملت چشم بودند در نوادا در هفته گذشته برای ما دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز دولت نیز جشن سالگرد به یاد ماندنی قطعه ای از قوانین. یک سال گذشت از آنجا که مقدمه ای از اعتماد نوادا, زنان, قانون, لایحه که محافظت آزادی باروری در کشور ما.

این تلاقی سالگرد و دولت قفقاز بود به موقع یادآوری است که انتخابات هر زمانی که می آید به حفظ دسترسی به بهداشت باروری.

در 2018, Nevadans آیا درست است که وقتی ما فرستاده روشن ملامت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد زن و ضد انتخاب دستور انتخاب اول اکثریت زن قانونگذاری در کشور و ارسال استیو Sisolak به فرماندار عمارت. این نخستین بار در چندین دهه است که Nevadans ارائه شده است که توسط یک دموکرات طرفدار انتخاب فرماندار.

هنوز کشور ما دارای سابقه ای طولانی از اعتماد زنان و حفاظت از ما باروری آزادی. در سال 1973 نوادا تصویب یک قانون تصدیق حق دسترسی به سقط جنین. و در سال 1990 نوادا رای دهندگان به شدت مورد تایید همه پرسی — سوال 7 — که مدون چارچوب ارائه شده در Roe v. Wade در کشور ما قانون است. اما با وجود این سابقه طولانی دارد و تا به حال نشده یک قطعه واحد از قانون حفاظت از آزادی باروری در دهه.

که تغییر در 2019. در حالی که 31 متحده تحت فشار قرار دادند شدید محدودیت و یا آشکار ممنوعیت سقط جنین Nevadans گیر برای ارزش خود را از اعتماد زنان به تصمیم گیری خود را — در واقع آنها خواستار آن است. اعتماد نوادا زنان عمل و پشتیبانی توسط دولت از سوی دیگر ، Yvanna Uax!, تأیید Nevadans’ تعهد به حفاظت از آزادی باروری در نور از افزایش حملات در سطح فدرال و حذف سیاستمداران از مکالمات بین زنان و پزشکان آنها.

این قدم بزرگ رو به جلو نمی توانست به دست آورد و بدون قدرت مردم است. این شامل بسیاری از trevor trust Pro-انتخاب نوادا کاربرانی که هرگز متوقف هل دادن برای این قانون — گام گذاشتن در ماهنامه “فمینیستی راه سفر” از لاس وگاس به Carson City, میزبانی هفتگی تلفن های بانکی و, حوادث ارسال هزاران نفر از کارت پستال از حمایت و بسته بندی شنوایی اتاق (و سرریز اتاق) با حامیان آزادی باروری. هر کسی که در نزدیکی ساختمان کنگره در طول جلسه نمی تواند از دست Nevadans در خود متمایز trevor trust بنفش تی شرت و ساخت مورد برای قفل کردن در حمایت از Roe v. Wade با بسیار در معرض خطر برای آینده نسبت به حقوق باروری در سطح ملی است.

در مبارزه برای باروری آزادی 2020 است محوری سال است. پس از مراسم تحلیف خود مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است آن را یک اولویت برای ارائه در وعده خود برای راه اندازی یک مقیاس کامل حمله به آزادی باروری. تهمت و تهدید در سرب تا سال 2016 انتخابات که وجود دارد نیاز به “نوعی از مجازات” برای زنان به دنبال سقط جنین مراقبت.

راه او را گسترش دروغ در مورد سقط جنین و جسارت فعالان در فشار کل ممنوعیت این روش به خصوص در جنوب و غرب میانه عمیقا نگران کننده است. در حالی که سقط جنین هنوز قانونی در تمام 50 ایالت و هر ممنوعیت شده است در دادگاه به چالش کشیده و سردرگمی فراوان و برخی از زنان ممکن است منصرف از دنبال مراقبت از آنها نیاز است. Nevadans می دانیم چقدر مهم است برای زنان قادر به خود را تعیین سرنوشت خود و نمودار آینده خود را بدون سیاستمداران متخلف در شخصی خود تصمیم گیری و یا محدود کردن امکانات خود را.

بیشتر چه, Roe v. Wade — پرونده مهم است که ایجاد حق دسترسی قانونی سقط جنین در ایالات متحده — آویزان است با یک موضوع. نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب دو ضد انتخاب قاضیان دیوان عالی کشور (تامین anti-انتخاب اکثریت) تهمت انتصاب را تا یک چهارم از مدار قضات دادگاه. که خبر بد برای زنان و خانواده ها و هر آمریکایی که معتقد است که قوه قضائیه باید حمایت اساسی ما آزادی.

در این سال رای دهندگان را دوباره شانس به رد افراط گرایی از مغلوب ساختن پیشی جستن و ضد انتخاب جمهوری خواهان در سراسر کشور نشان داده اند که زمان و دوباره فقط از تماس آنها با نقره امور خارجه — آمریکا — ارزش اعتماد زنان را به خود و مراقبت های بهداشت باروری تصمیم گیری.

پس از روشن کردن این آخر هفته گذشته و caucusing برای نامزدها Nevadans در حال حاضر مسئولیت دوباره به پای صندوق های رای در ماه نوامبر و بازگشت رهبران که رعایت قانون اساسی آزادی هر فرد برای تصمیم گیری اگر هنگامی که و چگونه به منظور بالا بردن یک خانواده است.

کارولین Mello رابرتسون دولت است مدیر trevor trust Pro-انتخاب نوادا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im