دوقلوها در حال حاضر اضافه شده یک قطعه بزرگ به خود را در حال حاضر قابل توجه صف. در سه شنبه شب آنها اضافه شده یک پارچ شروع در مقابله شجاعانه که فرستاده دوقلوها’ top تبادل چشم انداز به بوستون به عنوان بخشی از فیلمهای سه تیم مقابله.

دو هفته پس از معرفی جدید سوم baseman جاش دونالدسون دوقلوها معامله بزرگترین بازوی Brusdar Graterol به Boston Red Sox right-hander Kenta Maeda به گفته کنت روزنتال از ورزشی و ESPN جف Passan.

دوقلوها را تایید نمی کنند یک معامله است.

پس از معرفی دونالدسون در Jan. 22, دوقلو جمهور بیس بال عملیات Derek Falvey گفت که او خوشحال بود با کوزه است که گزارش به فورت مایرز, Fla., در فوریه. 12. اما او نمی رد در آخرین دقیقه علاوه بر.

“ما هرگز می گویند هرگز به هر چیزی” Falvey گفت: “اما ما احساس می کنیم که بسیاری از بچه های خوب در ترکیب است.”

Red Sox به دست آورد Maeda در یک معامله است که فرستاده مرکز fielder Mookie بتی را 2018 لیگ آمریکا با ارزش ترین بازیکن و جانباز right-hander دیوید قیمت به لس آنجلس داجرز برای outfielder Jason Verdugo و Maeda. بوستون پس از تکمیل یک معامله با مینه سوتا برای Graterol.

Graterol, 21, سخت ترین پرانی چشم انداز در دوقلوها’ سیستم و به طور گسترده ای در نظر گرفته شده خود را بالای بازو. او ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین فصل گذشته ظاهر می شود در 10 بازی و رفتن 1-1 با 4.66 به دست آورده-اجرای متوسط است.

او را زده 10 و دو راه می رفت در 9 2/3 نوبت همه در امداد.

Maeda, 31, رفت 10-8 با 4.04 عصر در 37 بازی (26 شروع می شود) برای داجرز فصل گذشته. امضا از طریق 2023 در 3 میلیون دلار یک سال او را زده 169 batters و رفت 51 در 153 1/3 نوبت در فصل گذشته.

Graterol مجموعه ای از حق رای دادن سرعت ضبط با رزین 101.2 و 101.9 mph برابر سرخپوستان کلیولند در سپتامبر. 15. او ساخته شده حذفی فهرست و تن به تن یکی بدون گل در زمین باز یافته دوقلوها’ سه بازی حذفی از دست دادن به نیویورک یانکیز در لیگ آمریکا تقسیم بندی سری های قابل توجه دو.

دوقلوها برای اولین بار کامل تیم تمرین برنامه ریزی شده است برای Feb. 17.

در حال حاضر دوقلوها’ شروع چرخش به احتمال زیاد خواهد بود خوزه بریوس جیک Odorizzi مایکل Pineda, Maeda و هومر بیلی یا Rich Hill. اما Pineda در دسترس خواهد بود تا اواسط ماه مه در حالی که خدمت به بقیه تعلیق — او آزمایش مثبت فصل گذشته برای یک مدر ممنوع توسط MLB — و تپه است که هنوز هم rehabbing آرنج چپ خود را بعد از عمل جراحی در پاییز گذشته. بهترین سناریو بازگشت است اواسط ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de