آمریکا: لغو اجلاس سران کشورهای آسیایی در لاس وگاس بیش از coronavirus نگرانی

Category: لاس واگاس

President Donald Trump

مانوئل Balce Ceneta / AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, راست, و دیگر اعضای رئيس جمهور coronavirus نیروی کار در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در بردی نشست خبری در کاخ سفید, چهار شنبه, فوریه. 26, 2020, در واشنگتن است.

عمده اجلاس سران کشورهای آسیایی برای برنامه ریزی لاس وگاس در هفته دوم مارس به تعویق افتاده است با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از رشد ترس از coronavirus بیشتر در ایالات متحده, چند رسانه های خبری گزارش هستند.

انجمن جنوب شرق آسیا کشورهای رویداد است که تصور می شود اولین کنفرانس یا کنوانسیون لغو در لاس وگاس به دلیل ویروس که نشات گرفته در اواخر سال گذشته در چین و کشته شدن حداقل 2,462 مردم در سراسر جهان است. شده اند وجود دارد 63 تایید موارد تنفسی ویروس در ایالات متحده, که در آن وجود دارد در حال رشد است با وحشت ساکنان.

فقط دو روز پیش وزیر امور خارجه مایک Pompeo بود گفت: این اجلاس که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ملاقات با رهبران این 10 عضو آسه آن کشورهای اندونزی و تایلند و سنگاپور و مالزی و فیلیپین و ویتنام و کامبوج برونئی میانمار و لائوس — محل را با وجود coronavirus نگرانی.

لاس وگاس گردشگری رهبران شده اند و از نزدیک وضعیت را گفت: اوایل این هفته بود که “کسب و کار به طور معمول” و این ویروس نشده توزیع کسب و کار در رفت و آمد مکرر راهرو. مقامات محلی تاکید کرده اند آنها بیشتر در رابطه با ایمنی ساکنان و بازدید کنندگان به طور یکسان به معنی رویدادهای دیگر نیز می تواند کنار گذاشته اگر رهبران حس یک خطر است.

“حصول اطمینان از امن و تجربه اولویت ما است به همین دلیل است که رفت و آمد مکرر صنعت با این نسخهها کار از نزدیک با فدرال و ایالتی و مقامات محلی در گسترده آمادگی اقدامات برای حفاظت از کارکنان و مهمانان” نوادا رفت و آمد مکرر انجمن در بیانیه ای گفت.

شیوع شروع به هم بزنید در سراسر جهان بحران اقتصادی به عنوان اضطراب در مورد عفونت تخلیه مغازه ها و پارک های تفریحی, لغو, رویدادهای قطع تجارت و سفر و کشیده در حال حاضر افتادن بازارهای مالی و حتی پایین تر.

بیشتر کارفرمایان گفت: کارگران خود را به ماندن در خانه و مقامات قفل شده پایین محله و مدارس بسته. گسترده تلاش ها برای توقف گسترش بیماری تهدید, مشاغل, حقوق و سود.

بازارهای سهام در سراسر جهان سقوط دوباره جمعه است. در وال استریت داو جونز شاخص در زمان حال یکی دیگر از ضربه بسته شدن نزدیک به 360 امتیاز. این شاخص کاهش یافته است بیش از 14 ٪ از بالا اخیر ساخت این بازار بدترین هفته از سال 2008 در طول بحران مالی جهانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه نشان داد که او با توجه به گسترش ممنوعیت سفر به کشورهایی مانند کره جنوبی و ایتالیا با تعداد زیادی از coronavirus موارد است. اتباع خارجی که سفر در چین در دو هفته گذشته مجاز به ورود به ایالات متحده است.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak گفت: دولت بود و نظارت بر وقوع و انجام آن سعی و کوشش به دلیل تاکید بر این که “ما در حال رفتن به آماده سازی نه وحشت. ما در حال رفتن به را انتخاب کنید همکاری بیش از هرج و مرج است.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im