گزارش: چشم انداز سلامت داجرز فرشتگان در حال انتظار برای تکمیل معاملات

فیلمهای سه راه تجارت است که می تواند همه ستاره outfielder Mookie بتی و شروع پارچ دیوید قیمت به داجرز باقی مانده برگزار می شود تا روز شنبه به دلیل سوال در مورد سلامت یک بازیکن درگیر در این معامله هر چند مقامات با این تیم باقی می ماند و با اعتماد به نفس آن تکمیل خواهد شد, رسانه های متعدد گزارش شده است.

این معامله که ارسال خواهد بتی و قیمت به داجرز outfielder الکس Verdugo و تبادل چشم انداز Brusdar Graterol به Boston Red Sox و استارت Kenta Maeda به مینه سوتا دوقلوها تکمیل نشده بود روز شنبه پس از توافق سه شنبه شب. Red Sox گزارش شد نگران پزشکی بررسی Graterol سخت-پرتاب 21 ساله right-hander که دستخوش تامی جان عمل جراحی و زمان از دست رفته در سال 2019 به دلیل آسیب دیدگی شانه.

وجود دارد گزینه های جایگزین برای تکمیل معامله با توجه به گزارش. بازیکنان درگیر می تواند اصلاح شود به عنوان می تواند مقدار پول بوستون ارسال به داجرز برای پوشش بخشی از $96 میلیون هنوز هم بدهکار قیمت (هر تجارت مربوط به مبادله پول نقد از بیش از 1 میلیون دلار نیز نیاز به تصویب کمیسیون دفتر). داجرز و Red Sox لحاظ تئوری می تواند انتخاب کردن برای دو تیم مقابله و یا شامل یک متفاوت سوم تیم; Graterol در حال حاضر با دوقلوها.

احتمال تجارت بتی به داجرز در حال سقوط از هم جدا در دسترس نباشد, گزارش, باریک, عنوان های مرتبط با پزشکی impasses به طور معمول کار می کرد به اطراف. اگر چه واکنش منفی در بوستون به تجارت بتی یک وطنی حق رای دادن بازیکن بود قابل توجه نبود یک نیروی محرکه در پشت holdup یک ESPN گزارش گفت:. بوستون به سادگی می خواهد به اطمینان حاصل شود که آن را دریافت و متناسب بازگشت برای 27 ساله حق fielder است که ورود خود را نهایی فصل قبل رایگان آژانس و انتظار می رود که به دنبال یک قرارداد خوب در بیش از 300 میلیون دلار و شاید حتی 400 میلیون دلار است.

سه راه تجارت به دیگری پیشنهاد معامله است که در آن داجرز خواهد بنا به گزارش ارسال outfielder Joc Pederson استارتر راس نورسته و چشم انداز اندی صفحات به فرشتگان برای infielder لوئیس Rengifo و یک یا دو چشم انداز. توسط تجارت Pederson این داجرز باقی خواهد ماند زیر 208 میلیون دلار لوکس-مالیات آستانه حتی پس از مصرف در سنگین حقوق بتی و قیمت.

یکی دیگر از عوامل در holdup از این معاملات ورزشی را کن روزنتال گزارش شد Pederson اشتباه داوری و شنیدن. Pederson می خواستم $9.5 میلیون در حالی که داجرز ارائه شده $7.75 میلیون; یک تصمیم از این داور به احتمال زیاد خواهد آمد عرض 24 ساعت از این جلسه نتیجه گیری. معلوم نیست چرا Pederson شنوایی می شود, تاخیر اما ممکن است بنا به سادگی نیاز به آن را دریافت کنید قبل از انجام معامله به او. احتمال دیگر این است که فرشتگان می خواهید به دانستن حقوق و دستمزد خود را قبل از نهایی شرایط با داجرز.

اجرایی از یک سالم از تیم مشکوک است که MLB بود داشتن شخص ثالث وکیل استدلال می کنند از طرف دیگر از Pederson را مورد داوری ترک داجرز و فرشتگان از آن است.

بوستون انگیزه به شیب زیر آستانه یک بخشی از آن انگیزه برای تجارت بتی منابع گفت. بسته بندی بتی و قیمت اجازه می دهد تا بوستون برای ریختن بیش از 40 میلیون دلار در حقوق و دستمزد در این فصل و تنظیم مجدد آینده لوکس-عواقب مالیاتی به جای بیش از آستانه برای سومین فصل متوالی و ترکیبات مجازات برای انجام این کار است.

این holdup, اولین گزارش ورزشی “یک مشکل است اما یکی از ما می تواند به شکل” یک منبع درگیر در معامله بنا به گزارش ESPN گفت:. با کوزه و خشکشویی با توجه به گزارش Red Sox و دوقلوها اردوگاه در روز سه شنبه و داجرز اردوگاه در فوریه. 13, انگیزه ای برای پیدا کردن سریع یک قطعنامه قوی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر