گزارش: MLB اتحادیه بحث در مورد بازی, همه بازی ها در آریزونا

نیویورک (AP) — قرار دادن تمام 30 تیم در منطقه ققنوس و بازی در خالی ballparks بود در میان ایده های بحث شده در دوشنبه توسط لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان در ارتباط است.

دو طرف برگزار می شود یک تماس تلفنی به بحث در مورد راه رو به جلو برای یک فصل تاخیر جدید کروناویروس همه گیر مردم آشنا با بحث آسوشیتدپرس گفت. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ جزئیات اعلام شد.

ایده هنوز در مرحله اولیه و آریزونا گزینه می توانست بسیاری از موانع برای غلبه بر مردم گفت.

نیمی از MLB باشگاه نگه بهار آموزش در آریزونا نیم دیگر در فلوریدا.

آریزونا مزیت 10 بهار آموزش ballparks به علاوه آریزونا دایاموند بکس’ تعقیب زمینه همه در حدود 50 مایل است. فلوریدا, بهار, آموزش ballparks در حال گسترش تا آنجا که 220 مایل است.

“این اجازه می دهد تا به صورت مستقیم و بی واسطه از یک برنامه که در آن شما ممکن است قادر به آن را آغاز و televise آن فراهم لیگ اصلی بیس بال به امریکا گفت:” اسکات بوروس بیس بال برجسته ترین عامل است. “من فکر می کنم بازیکنان در حال حاضر به انجام آنچه لازم است چرا که من فکر می کنم آنها درک اهمیت بیس بال خود را برای معیشت و برای منافع کشور ما و ارائه یک محصول لازم است که به تمام افرادی که جدا لذت بردن.”

“آن را می دهد آنها را به یک معنا بازگشت به برخی از عادی,” بوروس اضافه شده است. “شما صحبت کردن با یک روانشناس در مورد آن و آنها می گویند آن را واقعا خوب برای یک فرهنگ را به ورزش و به یک تمرکز مانند آن که در آن برای چند ساعت از یک روز آنها می توانید ذهن خود را خاموش مشکل از ویروس است.”

بیس بال فصل تنظیم شده است برای شروع مارس 26 اما بهار آموزش متوقف شد در مارس 12. پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود محدود کردن حوادث بیش از 50 نفر به مدت هشت هفته MLB گفت: آن را نمی خواهد باز تا اواسط ماه مه در اولین.

تگزاس رنجرز جمهور بیس بال عملیات جان دانیلز گفت: MLB بررسی گزینه های مختلف و او نمی خواهم به حدس و گمان.

“اما بدیهی است که ما همه می خواهم برای پیدا کردن یک راه برای بازی ارائه شده ما می توانید با خیال راحت و خواهد بود که اولویت,” او گفت:.

بازیکنان ارتباط می خواهید برای بررسی اعضای خود را برای تعیین اینکه آیا آنها به حمایت از چنین طرح یکی از مردم گفت.

“شما در حال رفتن به می شود تا حد زیادی جدا از خانواده خود را و شما در حال رفتن به به تابع در یک موجود راه است. این نه این نه یک زندگی عادی این ایده” بوروس گفت. “شما در حال رفتن به یک شناسایی گروهی از مردم است. شما در حال رفتن به طور مداوم آزمایش گروه از مردم است. و شما در حال رفتن به بسیار محدود دسترسی این افراد به جهان خارج به طوری که شما می توانید اطمینان بسیار لفظی لیگ برتر, اگر شما برای تولید یک محصول است که الهام بخش برای کشور ما است.”

تعقیب زمینه با چمن مصنوعی و جمع شدن سقف می تواند سایت از روزانه tripleheaders, بوروس گفت.

MLB و اتحادیه توافق رسیده اند مارس 26 برای پیشبرد $170 میلیون در حقوق و دستمزد به بازیکنان برای اولین بار از 60 روز از فصل. به عنوان بخشی از قرارداد بازیکنان را تنها سرشکن بخشی از حقوق خود را اگر فصل به طور منظم برش از آن معمول 162 بازی و دریافت اضافی حقوق و دستمزد اگر فصل است scrapped.

هر دو طرف توافق کرده اند که به تلاش برای بازی به عنوان کامل یک فصل به عنوان امکان پذیر است و این برنامه را قادر می سازد به فصل برای شروع در حالی که انتظار برای سلامت و مقامات دولتی تعیین اینکه آیا آن را بی خطر است برای از سرگیری بازی در به طور منظم فصل ballparks با سفر که مستلزم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر