Rep. درک کیلمر گمراه کننده ادعا می کند به “مبارزه برای جهانی بهداشت” در آخرین آگهی

If universal health care meant covering everyone except for maybe 10-15 million people, then Kilmer could say he fights for universal health care. But it doesnt. So he shouldnt.

اگر “جهانی بهداشت” به معنای پوشش هر کس به جز شاید 10-15 میلیون نفر و سپس کیلمر می گویند او دعوا مراقبت های بهداشتی جهانی. اما آن را نمی کند. بنابراین او نباید. مجلس نمایندگان ایالات متحده

اگر من می تواند تبعید یک ترم از سیاست آن خواهد بود “مراقبت های بهداشتی جهانی.” بیش از حد اغلب کسب و کار دموکرات استقرار عبارت به فریب رای دهندگان به باور آنها حمایت از برنامه های مراقبت های بهداشتی است که پوشش هر آمریکایی مقیم که در واقعیت آنها نیست.

که دقیقا چگونه, واشنگتن, ایالات متحده خانه Rep. درک کیلمر با استفاده از این اصطلاح در خود تا حدودی گمراه کننده اما ستودنی اجتماعی دور ad:

پس از دوربین با احتیاط روش کیلمر چهار-مدت پیچک-لیگ وقت از فرفره هاربر می گوید: “مردمی نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و یا خود را چک…به همین دلیل من برای مبارزه با جهانی, بهداشت و درمان و ساخت coronavirus درمان رایگان است.”

ناظر گاه به گاه بخشوده می تواند برای تفکر است که “مبارزه برای جهانی بهداشت” به معنی حمایت از مدیکر برای همه, یک برنامه است که واقعا ارائه می دهد پوشش جهانی, اما آنها می شود اشتباه است.

در سالن شهر در سال گذشته کیلمر گفت: او نمی خواهد ثبت نام بر روی سیاتل تشکر. Pramila Jayapal را مدیکر برای تمام بیل چرا که او نمی تواند با قطعیت بگوید “شما نگاه در چشم و بگو ما جای خود را به کارفرما ارائه مراقبت های بهداشتی با چیزی بهتر است.” او همچنین استدلال کرد که این لایحه مطرح مالی تهدید به بیمارستان های روستایی هر چند دفتر بودجه کنگره مراقبت های بهداشتی تحلیلگر دکتر جسیکا Banthin استدلال می کند که دقیق قضیه صادق است.

کمی بیش از یک هفته پیش آن را برای تلفن های موبایل مانند وی گفت: تفکیک تاکوما یک داستان مشابه است. “در حالی که کیلمر ابراز پشتیبانی از مراقبت های بهداشتی جهانی, او تا به یک لیست از اعتراض به مدیکر برای تمام صورت حساب ها (در حال حاضر جعلی با تشکر. Jayapal) که ما باور نمی کنیم دقیق” کنگره طرفداران نوشتن در خود خلاصه ای از کیلمر پاسخ به پرسشنامه. “این Jayapal لایحه می کند بسیاری از, اگر نه همه از جمله اعتراض به در نظر گرفتن. اگر او واقعا می خواستم برای اطمینان از مراقبت های بهداشتی جهانی (بدون اثرات منفی احتکار) او می تواند کار در کنسرت با Jayapal برای اصلاح این لایحه به ملاقات او اعتراض. ما خواسته اند او را به انجام این کار اما دیده می شود هیچ حرکتی در این جهت است.”

پشتیبانی غریبه

کیلمر ترجیح یک گزینه است که او معتقد است می زنند رقابت در میان شرکت های بیمه است که “هزینه های پایین تر.” اما یک گزینه را فراهم می کند “مراقبت های بهداشتی جهانی” دسترسی یا پوشش. معاون رئیس جمهور جو بایدن طرح که باعث افزایش Obamacare یارانه ها و پیاده سازی یک گزینه را هنوز ترک بین 10 و 15 میلیون نفر بیمه. “پس از coronavirus را ترک میلیون ها نفر بیشتر ایجاد و آن را کمی به کسانی که در حفظ و کارفرمای خود را بر اساس طرح اما پیدا کردن خود را پرداخت بیشتر و کمتر و کمتر” Ezra Klein توضیح می دهد که در Vox.

اگر کیلمر موقعیت در مورد این موضوع تغییر کرده است در هفته گذشته که تغییر نمی منعکس شده بر روی وب سایت خود را که حتی ذکر است برای حمایت از یک گزینه است. و به هر حال با توجه به وضعیت به عنوان صندلی از محافظه کار جدید دموکرات ائتلاف و هزاران نفر او دریافت از امثال جلعاد بزرگ داروسازی و بیمه صنایع, او به کمی انگیزه برای تغییر است. من درخواست نظر از کیلمر تیم و به روز رسانی خواهد شد این پست اگر من شنوند.

در ضمن اگر مردم از واشنگتن 6th کنگره منطقه در حال جستجو برای یک نامزد که پشتیبانی جهانی بهداشت مراقبت از آنها می توانید نگاه کنید به کیلمر را مترقی چلنجر ربکا پرشن که پشتیبانی از مدیکر برای همه است.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de