اجاره خانواده ها مثل من نیاز به برنامه های پرداخت به ما جلوگیری از تبدیل شدن به بی خانمان

Matthew Lang, Seattle small business owner

متی Lang سیاتل صاحب کسب و کار کوچک آلیا Collins-Friedrichs

من یکی از بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک چه کسی دیده من درآمد تبخیر به دلیل COVID-19 بحران—و مانند هزاران سیاتل ساکنان, من شده اند قادر به پرداخت اجاره مارس.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

مستاجرها در سراسر شهر و من نیاز به دیدن Councilmember Lorena گنزالز صورتحساب برای حمایت از مستاجرها به تصویب رسید و به قانون است.

من شروع به احساس اثرات COVID-19 بحران در اواسط فوریه. کسب و کار من بدن و قلب و ذهن آکادمی فراهم می کند برنامه های غنی سازی برای جوانان, Pre-K-12 در تئاتر هنر پارکور بند و رقص. به عنوان مدارس بسته رفتم از آموزش 13 کلاس هفتگی به ناگهان آموزش بدون کلاس. بیش از نیمی از درآمد من بلافاصله از بین رفت.

لوایح مطرح شده توسط Councilmember گنزالز پیشنهاد معقول خالص ایمنی برای خانواده ها مانند معدن و باید به قانون مصوب سریع. CB 119761 ایجاد خواهد شد یکی دیگر از دفاع به اخراج به علت عدم پرداخت هزینه بیش از شش ماه آینده و CB 119762 نیاز به صاحبخانه به قبول پرداخت برنامه ای برای بازگشت به اجاره. این لوایح را خرید زمان بحرانی برای مستاجرها برای دریافت مزایای بیکاری از دولت به عنوان به خوبی به عنوان منابع از بسته محرک اقتصادی فدرال. آنها نیز زمان برای دولت های محلی و ایالتی را به طور کامل صندوق اجاره کمک.

مانند بسیاری از Seattleites من تا به حال ساخته شده است پایه و اساس زندگی من در اطراف مالی precarity و من در حال حاضر زندگی چک چک. من در حال حاضر از طریق یک سخت زمستان با کسب و کار من چون من صرف کاهش دوره نقاهت بعد از یک عمل جراحی شانه که من نگه داشته از آموزش من جنبش رشته که برخی از محبوب ترین دوره ارائه شده است. مارس قرار بود ماه که من بهبود مالی. در حال حاضر من آموزش قراردادهای لغو همه از طریق پایان سال تحصیلی و تابستان شلوغ من فصل بسیار بسیار بالا در هوا. عنوان بعدی قرار می گیرند.

متاسفانه من به دلیل طبقه بندی شده به عنوان یک صاحب کسب و کار و پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل من تا به حال مشکل پر کردن بیکاری به عنوان همه گیر خرد کسب و کار من. در حالی که فدرال بسته محرک اقتصادی باز کرده است تا نرخ بیکاری به افرادی مثل من که می داند که این پول خواهد شد در واقع می رسند. وزارت امنیت اشتغال تا به حال تعداد بی سابقه ای از برنامه های کاربردی و آن طول می کشد زمان برای منابع مستقر می شود از دولت فدرال است. این $1,200 محرک چک به سختی رفتن به یک دندانه در نیاز برای مردمی که در اینجا در سیاتل و آنها نمی خواهد آمد در تمام برای بسیاری از جمله مهاجران مستند نشده و دانشجویان است.

ماه گذشته من تا به حال به نشستن با هم اتاقی من و خیلی صریح گفتگو: من می خواهم به قادر به بخشی از اجاره بها را در مارس 1, و به طور نامحدود پس از آن از طریق این بحران است. شهر سیاتل و ایالت واشنگتن شده اند رهبران در سیاست اخراج در طول همه گیر و حتی دولت فدرال است در محل قرار داده و برخی از حمایت برای اجاره. اما پس از آن moratoriums برداشته هر کسی که مدیون بازگشت اجاره را مجبور به پرداخت در کامل بلافاصله و یا در صورت اخراج. من هیچ ایده چگونه من رفتن به آمده تا با چند هزار دلار اگر اجاره به دلیل بلافاصله پس از توقف آسانسور.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این است که چرا ما نیاز به سیاتل شورای شهر به سرعت تصویب Councilmember Lorena گنزالز این قانون که نیاز به همه صاحبخانه اجازه می دهد تا برنامه های پرداخت برای بازگشت اجاره زیر COVID-19 بحران است. به عنوان ما به یک رکود اقتصادی و حتی شاید یک افسردگی نیست درست اما مهم است که ما حفاظت از هزاران نفر از خانواده ها از افتادن به بی خانمانی با اخراج خود را ضبط.

برنامه های پرداخت را در زمان خرید به صورت اجاره به سازگاری با خود اجاره معوقه اما این تنها بخشی از راه حل است. تمام سطوح دولت نیاز به تقویت مستاجر حمایت و همچنین به طور قابل توجهی در سرمایه گذاری اجاره امداد برنامه های. شهر سیاتل نیاز به فشار دولت و دولت فدرال اقدام به جایی که آنها هستند قادر به مانند اجرای انجماد اجاره را افزایش می دهد. سیاتل شورای شهر شده و به پاک کردن توانایی به تصویب قانون نیاز به برنامه پرداخت و نیاز به انجام این کار بلافاصله.

متی Lang صاحب بدن و قلب و ذهن آکادمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im