رنو اخبار و نقد و بررسی توقف 3 دهه هفتگی نشریات

Category: لاس واگاس No comments

رنو — رنو اخبار و نقد و بررسی را متوقف کرده است انتشار جایگزین بارگیری شده است, توزیع در “بزرگترین شهر کوچک” برای نزدیک به 30 سال است.

جایگزین هفتگی معلق انتشار نامحدود پس از صدور پنج نسخه و تخمگذار کردن همه کارکنان رنو روزنامه مجله گزارش شده است.

“من غمگین در مورد آن بدیهی است اما من هم واقعا افتخار این کار را انجام داده ایم” گفت: ویرایشگر براد به bynum که با اشاره به ترکیب آنلاین و چاپ گردش مورد 97,000.

ناشر اخبار و نقد و بررسی روزنامه ها اعلام کرد که بسته شدن هر سه سایت در رنو ساکرامنتو و چیکو در روز سه شنبه. شصت و کارکنان تمام وقت و 40 رانندگان در تمام سایت ها خواهد بود گذاشته با توجه به جف vonKaenel رئیس جمهور مدیر عامل و اکثر صاحب اخبار و نقد و بررسی روزنامه ها.

VonKaenel گفت: روزنامه هفتگی شده است تلاش برای سالها در برابر اخبار آنلاین عادات مصرف از مخاطبان اما ناشر در نهایت ندارد رزرو بودجه برای زنده ماندن از تبلیغات خروج ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

“Coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی تعویق و لغو داشتن تاثیر بسیار زیادی بر روی این تبلیغ و اقتصاد محلی ما,” او گفت:.

با کشیده تبلیغات و کسب و کار تکیه بر توزیع در کسب و کارهای محلی که بسیاری از آنها در حال حاضر بسته, هفته نامه تا به حال هیچ شانس گفت: vonKaenel که در آغاز کسب و کار در 1970s.

“تاثیر ما بود. آن حیرت زده من در سال 1970 و آن را به من شگفت زده در سال 2020” او گفت:.

این امکان وجود دارد که RN&R و دیگری هفته نامه را در تاریخ بعد اما هیچ اطمینان وجود دارد که زمانی که از آن خواهد بود و یا اینکه آیا آنها می خواهم به عنوان چاپ و انتشارات.

“وجود دارد بسیاری از داستان های بزرگ و من امیدوارم که مردم به یاد داشته باشید برخی از آنها گفت:” به bynum.

رنو اخبار و نقد و بررسی — آن شناخته شده هنر, سرگرمی و فرهنگ پوشش — عرضه در سال 1993 به عنوان نوادا هفتگی. در سال 1995 فعلی ناشر خریداری و تغییر نام کاغذ است که در حال حاضر توزیع نه تنها در رنو اما جرقه, Carson City, دریاچه تاهو و جوامع اطراف است.

“یکی از چیزهایی که ما واقعا به خوبی: ما واقعا چراغ راه هنر پوشش. ما یکی از اولین رسانه را در آغوش سوختن مرد گفت:” به bynum. “مردم می خواهم به فکر می کنم از رنو به عنوان یک هنر مقصد و این که به دلیل وجود یک روزنامه مستند هنر جامعه است.”

مانند بسیاری از alt-هفته نامه RN&R به خوانندگان یک تقویم هفتگی; فیلم و تئاتر و رستوران و بررسی; رنگارنگ نوشتن; و بسیاری از نظر.

“به عنوان یک روزنامه ما یک جامعه conduit” گفت: به bynum. “هنگامی که مردم عصبانی هستند ما آنها را ارسال یک نامه. زمانی که آنها با افتخار از رستوران خود را, آنها به ما نگاه بررسی است. هنگامی که آنها به دنبال احساسات جامعه آنها به ما نگاه کنید.”

RN&R شاغل هشت کارکنان تمام وقت همه آنها خواهد بود گذاشته همراه با یک کارآموز و چندین رانندگان است.

به bynum آغاز شده که در این هفته به عنوان یک مترجم آزاد در سال 2002 به نظر می رسد و بسیاری از بهترین خاطرات لزوما داستان اما نه از مردم که نوشت ،

آنها شامل دنیس مایرز دیرین محترم سیاسی و روزنامه نگار در شمال نوادا که سال گذشته درگذشت; سردبیر سابق D. برایان Burghart که برنده توجه ملی به صورت مستند پلیس-درگیر تیراندازی مرگ و میر و سابق فرهنگ و هنر ویرایشگر کریس Vagner جامع هنر پوشش و فیلم رستوران و کنسرت نظرات.

RN&R علاوه بر این منتشر شده 95-کلمه داستان قطعه از جامعه از شمال نوادا جوایز و جامعه هنرمند تصاویر به همراه بسیاری از مقالات آن.

پوشش از RN&R اغلب ذهنی دمدمی و اغلب گزنده در همان سبک به عنوان بسیاری از alt-هفته نامه در سراسر کشور. آن را سخاوتمندانه با استفاده از چهار-واژه نامه ها و دیگر کاندید عبارات.

“شما احتمالا ضربه به ما در کافه ها و کافی شاپ ها. ما بخشی از این جامعه” گفت: به bynum. “ما نمی نوشتن در مورد آن از منظر هدف روزنامه نگاران ما در حال نوشتن از دیدگاه اعضای جامعه.”

زمانی که vonKaenel آغاز شده در این صنعت در اوایل دهه 1970 هفته نامه شد, همه چیز در مورد فعالیت.

“ما در برخورد با سرخوردگی از آمریکا و ما واقعا می خواستم برای به دست آوردن یک دیدگاه متفاوت وجود دارد” گفت: vonKaenel. “بخشی از چشم انداز ما — ما همه فعالان — ما با تشکیل یک گروه برای قرار دادن این دستمال برچسب کاغذ. ما نمی پرداخت می شود. من همسر آینده — من با او در مقاله — زندگی در یک ماشین و من فروش hairbrushes به زنان خانه دار حومه به پرداخت هزینه کار در کاغذ است.”

این تغییر که مردمی هفتگی می تواند اثر باور نکردنی بود, او گفت:, و از آن, فرهنگ, آمد, افزایش, جامعه, هفته نامه.

“ما برنده انتخابات شورای شهر رسیدیم (دادستان) تحت تعقیب با صحبت کردن حقیقت و اتصال مردم از کارگران کارخانه به دانش آموزان آنها می توانید ببینید همه آنها متصل” vonKaenel گفت. “ما قادر به تشکیل یک جنبش اجتماعی. درست شد و آن را درست کن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>