رمی مارتین اواخر بلوز آسانسور آریزونا سنت بیش از USC

 • آریزونا دولت گارد رمی مارتین بازدید متهور سبد به جنوب کالیفرنیا گارد یونس Mathews (2) به نظر می رسد دور از مارتین در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی شنبه, فوریه. 8, 2020, در تمپه, Ariz. آریزونا دولت برنده 66-64. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • جنوب کالیفرنیا گارد یونس Mathews, مرکز, پاس دادن توپ به هم تیمی به عنوان ایالتی آریزونا به جلو Jalen گراهام (24) و گارد آلونزو آستانه جونیور (11) دفاع در نیمه اول از یک گپ کالج بسکتبال بازی شنبه, فوریه. 8, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • آریزونا دولت گارد Jaelen خانه (10) جشن در پایان تیم 66-64 برنده بیش از کالیفرنیای جنوبی در یک گپ کالج بسکتبال بازی شنبه, فوریه. 8, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • ایالتی آریزونا به جلو Romello سفید (23) بلوک یک شات در جنوب کالیفرنیا به جلو Onyeka Okongwu, راست, در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی شنبه, فوریه. 8, 2020, در تمپه, Ariz. آریزونا دولت برنده 66-64. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • جنوب کالیفرنیا گارد اتان اندرسون (20) دیسک های گذشته ایالتی آریزونا گارد راب ادواردز وسط و رو به جلو Jalen گراهام, راست, در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی شنبه, فوریه. 8, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • جنوب کالیفرنیا مربی اندی Enfield به نظر می رسد پایین در واپسین لحظات از تیم 66-64 دست دادن به ایالتی آریزونا در یک گپ کالج بسکتبال بازی شنبه, فوریه. 8, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • آریزونا دولت گارد Jaelen خانه (10) جشن پس از کالیفرنیای جنوبی گارد یونس Mathews راست پایین از دست رفته تاریخ و زمان آخرین شات از یک گپ کالج بسکتبال بازی شنبه, فوریه. 8, 2020, در تمپه, Ariz. آریزونا دولت برنده 66-64. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • آریزونا دولت گارد Jaelen خانه (10) جشن در پایان تیم 66-64 برنده بیش از کالیفرنیای جنوبی در یک گپ کالج بسکتبال بازی شنبه, فوریه. 8, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

 • جنوب کالیفرنیا به جلو حداکثر Agbonkpolo (23) نمرات در برابر ایالتی آریزونا گارد راب ادواردز (2) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی شنبه, فوریه. 8, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

تمپه Ariz. (AP) — رمی مارتین کردم تیرانداز را رول در یک pull-up بلوز با 19 ثانیه به سمت چپ و ایالتی آریزونا برگزار شد برای 66-64 برنده بیش جنوب کالیفرنیا در شب شنبه.

مارتین 22 امتیاز 16 از کسانی که در نیمه دوم به رهبری ایالتی آریزونا (15-8 به طور کلی 6-4 در Pac-12) که موفق به کسب سه مستقیم و پنج نفر از شش. آلونزو آستانه جونیور اضافه شده 16 امتیاز به عنوان خورشید شیاطین بسیج از 13 نقطه در نیمه اول با کسری بودجه.

یونس Mathews’ 22 امتیاز led USC و دانیل Utomi اضافه شده 15 برای USC (17-7, 6-5) که از دست داده است سه در یک ردیف.

تروجان ها رفت یخ سرد برای کشش طولانی در نیمه دوم اما آمد برای به دست گرفتن رهبری دوباره در اواخر بازی. ایالتی آریزونا رفت و بیش از 11 دقیقه بدون ساخته شده سبد, اما پس از فرار 64-59 به خود جلب کرد و حتی در سه Martin رایگان می اندازد با 2:15 به بازی.

مارتین سبد در ثانیه های پایانی تنها هدف زمینه در فینال 11:28 خورشید شیاطین.

Mathews رهبری تروجان ها با 17 نیمه اول امتیاز هر چند او رفت و به اتاق قفل به طور خلاصه پس از او به نظر می رسد آسیب بازوی راست خود را زمانی که او سقوط کرد و پس از مسدود لیآپ تلاش.

Rakocevic گل اول هشت و نیم امتیاز و USC در زمان خود بزرگترین منجر نیم در یک Utomi لیآپ و پرتاب آزاد برای 33-20 سرب با 5:34 تا حاصل کار دو تیم.

آریزونا دولت بسته نیم 40-32 با آستانه به ثمر رساند 13 امتیاز در 20 دقیقه. اما خورشید شیاطین شات فقط 35 درصد است.

مارتین سرقت و دو دست dunk کردم جمعیت در پای خود را با صاعقه وار تشویق و USC رفت و بیش از 3 1/2 دقیقه بدون نقطه.

تصویر بزرگ

USC: تروجان ها فرصت خوبی به نوبه خود چیزهایی در اطراف خانه بازی در برابر دو تا از Pac-12 پایین تر-رده بندی تیم ها در هفته آینده در واشنگتن و واشنگتن است. یک 72-40 فاتح در دست Huskies از در در سیاتل ماه گذشته باید در خط مقدم از افکار خود را در این هفته است.

Arizona State: خورشید شیاطین سر به منطقه خلیج هفته آینده با مقدار زیادی از اعتماد به نفس آنها به عنوان رسید به بالای چهار Pac-12. اما در مجموع تنها 15 برنده بزرگ فصل به طور منظم به پایان برسد بیش نهایی هشت بازی — و احتمالا یک پیروزی و یا دو در کنفرانس مسابقات — لازم خواهد بود در نظر گرفته شود برای یک در بزرگ پیشنهاد به مسابقات NCAA.

بعدی

USC به خانه برگشت به میزبانی واشنگتن در روز پنج شنبه شب.

ایالتی آریزونا چهره استنفورد در جاده ها پنج شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر