به یاد داشته باشید جمعیت? به یاد داشته باشید که چگونه آنها را صدا ؟

During the intermission of Zoom of Shame 2: Shame Across America, the moderators accidentally unmuted the whole Zoom. The horribly loud sound was remarkable.

در طول تنفس از “زوم از شرم 2: Shame سراسر امریکا” مدیران به طور تصادفی unmuted کل زوم. 100+ مردم شکست را به بحث کوچک. صدای وحشتناک بود قابل توجه است. سالن از شرم / زوم

شب گذشته سیاتل تاسیس موسسه سالن از شرم آن بزرگ دوم دیجیتال, رویداد, در, زوم, زوم از شرم 2: شرم در سراسر امریکا است. سالن به ارمغان می آورد خوانندگان روی صحنه و یا در این مورد آنلاین—به خواندن آنها شرم آور نوشته های مجله و داستان و آهنگ از گذشته است. ما شده است نوشتن در مورد آنها را برای سال—Jen گور نوشت در مورد آنها در سال 2006. این رویداد همچنان به خود زیاده مسهل و به طور فزاینده ای ملی در دامنه آن با فصل در حال حاضر رسیدن به نیواورلئان و جکسون. شما ممکن است دیده می شود میگردند ملت در Netflix بکشد آن اساسا آن است.

حمایت

هر روز در Herbn عناصر – صرفه جویی 15% زمانی که شما قبل از سفارش! @ HerbnElements.com

برای شب گذشته دیجیتال, رویداد فصل از سراسر کشور پیوست و به اشتراک گذاری خود پشیمان آثار. اما لحظه ای منحصر به فرد از نمایش—که نیست هر سایه ای به خوانندگان همه آنها شیرین و بی دست و پا و صادق—چیزی بود که اتفاق افتاده در طول تنفس.

در طول مختصری هفت دقیقه تنفس میزبان را تشویق بینندگان به نوبه خود دوربین و میکروفون بنابراین ما می تواند به چت با هر یک از دیگر. برخی از افراد شرکت کننده بیشتر ماند و چند تا به حال مشکلات فنی و خواسته بود unmuted توسط مدیر. به طور تصادفی مدیر unmuted تمام 100+ شرکت کنندگان است.

این صدا شبیه به این: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من هرگز فکر کردن در مورد چگونه یک جمعیت برای تلفن های موبایل و یا چه رنگ است که صدا ممکن است—وجود دارد سر و صدا سفید و صورتی سر و صدا و “Brownian” سر و صدا و خاکستری و آبی و بنفش و غیره. سر و صدا—اما این غیر منتظره صدای ناهنجار و خشن مانند یک گروه راهپیمایی از بحث کوچک خروش از Floo, شبکه, شد واقعا شگفت آور است.

همه در یک بار کودکان نوپا بودند gurgling کسی بود صحبت کردن در مورد سنگ دیگری در مورد تمساح یک “AWWW!” صدا و یک “او خیلی بلند / این جالب است.” کسی فریاد زد: “آن را برای تلفن های موبایل مانند یک واقعی تنفس.” و: “ما در حال کردن.” “گل سرخ.” “شانه ظهر.” ما با لبخند به چهره از هرج و مرج است. یک نرم پدر با ریش تغذیه کودک. “چگونه مادر خود را?” “شراب است.” “این احساس می کند واقعا خوب است.”

و سپس سکوت. مدیر قرار دادن هر کس در قطع جز برای میزبان.

“واقعا خوب بود به شنیدن این که بسیاری از صداها” یک میزبان گفت: فک به معنای واقعی کلمه کاهش یافته است. “که فقط جادویی.”

پشتیبانی غریبه

“این احساس مانند رفتن به بازار” گفت: یکی دیگر از میزبان.

آن را! من پس از آن می خواستم به در بازار, چیزی است که من تا به حال احساس پس از l بود 14 و از جان گذشته به لاس زدن با غریبه ها در Abercrombie & Fitch در. من معمولا جمعیت اضطراب وجود دارد اما من در مورد رویای نشستن در لابی شلوغ و شنیدن randoms بحث در مورد هیچ چیز اهمیت است. آن را لذت بخش برای شنیدن خسته کننده پچ پچ, پخش, همه در یک بار.

چه جنبه های دیگری از بودن یک فرد در میان مردم من فکر نمی در مورد ؟ من پیش بینی این تجربه به آرامی بسیار به آرامی بازگشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de