امداد پول در حال آمدن است — برای برخی از. در اینجا چه چیزی را می دانیم.

shoppers

تد S. وارن / AP

در این مارس 20, 2020, فایل, عکس, خریداران خط تا برای ورود به یک فروشگاه Costco در تاکوما بشویید. آمریکایی ها در حال شروع به دیدن اولین تاثیر اقتصادی پرداخت آمار حساب های بانکی خود در این هفته. IRS توییتی چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است که آن را آغاز کرده بود واریز وجوه به مالیات دهندگان حساب های بانکی خواهد بود و کار به آنها را به عنوان سریع به عنوان آن می تواند.

آمریکایی ها در حال شروع به دیدن اولین تاثیر اقتصادی پرداخت آمار حساب های بانکی خود را.

IRS توییتی شنبه که آن را آغاز کرده بود واریز بودجه به مالیات دهندگان حساب های بانکی خواهد بود و کار به آنها را به عنوان سریع که ممکن است. یک بار پرداخت شد, تصویب شده توسط کنگره به عنوان بخشی از کمک های اضطراری بسته در نظر گرفته شده برای مبارزه با آسیب های اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

از زمان دقیق زمانی که مردم پول خود را دریافت کنید بستگی به چند عامل مانند درآمد و پرداخت روش های تحویل.

در اینجا چیزی است که شما باید انتظار:

است که گرفتن یک بررسی کنید ؟

هر فرد بالغ درآمد تا $75,000 در درآمد ناخالص تنظیم شده است که معتبر شماره امنیت اجتماعی دریافت خواهد کرد $1,200 پرداخت.

پرداخت به طور پیوسته کاهش می یابد برای کسانی که بیشتر کنید و مراحل را برای کسانی که به کسب بیش از $99,000. برای زوج های متاهل, بزرگسالان دریافت $1,200 با فاز شروع در $150,000 درآمد و در حال سقوط به صفر برای زوج های که کسب درآمد $198,000.

پدر و مادر نیز پرداخت 500 دلار برای هر کودک واجد شرایط این است که به طور کلی کسانی که 16 سال پیر یا جوان.

برای سران خانواده با یک فرزند نفع شروع به کاهش در $112,500 و سقوط به صفر در $136,500.

حتی کسانی که تنها با دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی و یا دولتی دیگر برنامه های سود دریافت خواهید کرد می توانید بررسی کنید.

چه کسی دریافت نمی کند ؟

با درآمد بالا filers محروم هستند به عنوان این است که هر کسی بدون مدرک معتبر شماره امنیت اجتماعی.

اگر کسی می تواند ادعا به عنوان یک وابسته به دیگری را مانند یک فرزند یا دانش آموز آنها را نمی خواهد پرداخت.

افرادی که یک شهروند ایالات متحده, ملی ایالات متحده و هنوز به یک کارت سبز و یا برآورده نشده اند IRS مقیم نیاز به می دانم که به عنوان “قابل توجه حضور آزمون” آیا واجد شرایط. افرادی که در زمینه فرم 1040-روابط عمومی و یا 1040-SS برای 2019 واجد شرایط نیست; اینها IRS فرم های مورد استفاده برای انواع خاصی از خود اشتغالی درآمد در پورتوریکو.

من چه کاری باید انجام دهیم ؟

برای بسیاری از افراد ،

چک خواهد رسید از طریق واریز مستقیم اگر مالیات دهندگان شامل اطلاعات مربوطه را در اظهارنامه مالیاتی خود را در زمینه این سال یا آخرین.

برخی از آمریکایی ها نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی — مانند کم درآمد مالیات دهندگان تامین اجتماعی, دریافت کنندگان برخی از جانبازان و افراد معلول است.

پس از عقب و جلو با نمایندگان مجلس, خزانه داری و IRS در نهایت تصمیم گرفت تامین اجتماعی دریافت کنندگان و بازنشستگان راه آهن که نیست به طور معمول نیاز به فایل مالیات نمی خواهد نیاز به یک فایل ساده اظهارنامه مالیاتی برای دریافت پرداخت.

هر کس دیگری نیست که به طور معمول نیاز به فایل مالیات و دریافت نمی کند امنیت اجتماعی هنوز هم نیاز به یک فایل به صورت مختصر بازگشت به دریافت پرداخت. روز جمعه وزارت خزانه داری پرده برداری از یک ابزار آنلاین است که اجازه می دهد تا این غیر filers به سریع تر ثبت نام خود را بررسی کنید.

اگر کسی نمی اظهارنامه مالیاتی برای هر سال 2018 یا 2019 سال مالیاتی IRS است ترغیب آنها به فایل به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند.

و برای افرادی که در زمینه مالیات برای کسانی که سال ها اما شامل پرداخت مستقیم اطلاعات IRS قصد دارد تا یک “من پرداخت” برنامه در دسترس است در اواخر این هفته که به آنها اجازه می دهد برای اضافه کردن اطلاعات بانکی خود را پس از پرداخت خود می توانید با سپرده شود.

برای هر کس دیگری دولت را ایمیل چک.

وقتی که من دریافت پرداخت ؟

مستقیم سپرده در این آخر هفته. وزارت خزانه داری گفت که ده ها میلیون نفر را مستقیم دریافت سپرده و پرداخت توسط چهار شنبه.

هر کسی که می شود پرداخت خواهد شد دریافت اخطار کتبی ظرف مدت 15 روز پس از پرداخت مشخص است که چقدر شما را دریافت کرده و چگونه از آن تحویل داده شد. IRS همچنین گفت: “من پرداخت” برنامه اجازه می دهد تا مالیات دهندگان برای پیگیری وضعیت پرداخت خود را.

یک یادداشت از قانونگذاران در اوایل این ماه گفت که کاغذ چک نمی شود شروع فرستاده خواهد شد تا زمانی که ممکن است. و از آنجا که کاغذ چک خواهد بود صادر شده در نرخ حدود 5 میلیون در هفته این روند می تواند از طریق اوت.

وزارت خزانه داری گفت که کاغذ چک پرداخت آغاز خواهد شد بعد از آن در ماه آوریل است. آن را تایید نمی کند یک تاریخ دقیق و یا چه مدت آن را برای تکمیل آن توزیع شد. اما آن را می گویند دوشنبه که از آن انتظار “اکثریت بزرگی از افراد واجد شرایط آمریکایی” را دریافت پرداخت طی دو هفته آینده.

تمام پرداخت خواهد شد بر اساس درآمد و با درآمد افراد پرداخت ،

چرا تا زمانی ؟

این سختی صبر کنید برای کسانی که در حال مبارزه مالی.

با این حال وزارت خزانه داری و IRS نیاز به مرتب سازی از طریق مقدار زیادی از داده ها و ایجاد یک مجموعه روش توزیع طرح کاملا به سرعت گفت: علامت Mazur, مدیر غیر انتفاعی سیاست های مالیاتی مرکز. IRS’ تکنولوژی های منسوخ شده نیز می تواند سرعت همه چیز را.

“برای اکثریت قریب به اتفاق مردم این کار خواهد کرد آن را نمی ممکن است به عنوان سریع به عنوان آنها ممکن است می خواهم اما آن کار خواهد کرد.” Mazur گفت.

یکی دیگر از برنامه نظارت توسط وزارت خزانه داری چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک نیز فقط شروع به صدور پرداخت بیش از آخر هفته.

آگاه باشید

علاوه بر این نمایندگان است که با اصرار مردم به در مواظب برای هر گونه کلاهبرداری مرتبط با تاثیر اقتصادی پرداخت.

IRS نمی خواهد تماس, متن, ایمیل و یا تماس با مردم از طریق رسانه های اجتماعی درخواست شخصی و یا اطلاعات حساب بانکی تا کنون. همچنین هشدار دهندگان به مراقب ایمیل با فایل پیوست یا لینک این ادعا به اطلاعات خاص در مورد تاثیر اقتصادی پرداخت یا بازپرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر