Rehaul مورد نیاز در مراقبت های بهداشتی

توازن قدرت بین بیماران و پزشکان و شرکت های بیمه از کنترل خارج شده است. بیمه همه تصمیم. آنها تصمیم می گیرید چه چیزی را تحت پوشش و چه نیست چه “در شبکه” و آنچه “خارج از شبکه” و چه مقدار از آنها به شما بازپرداخت بیماران و پزشکان و بیمارستان ها.

به تازگی شده است وجود دارد افزایش در صورتحساب های پزشکی. دلیلش این است که کمتر شرکت های بیمه پوشش و پرداخت بیشتر آنها سود. بیماران و خانواده ها با تهدید به پزشکی ورشکستگی توسط شرکت های ساخت و افزایش سود.

بزرگ بیمه گران در حال تلاش برای تصویب قانون در کنگره است که به آنها اجازه تعیین نرخ پرداخت آنها را به “خارج از شبکه” بیمارستان ها و پزشکان. این قانون را به شرکت های بیمه توانایی به کم توپ دهندگان و جیب پول و حتی بیشتر. این پیشنهاد بسیار شدید آن می تواند منجر به کمبود پزشک و آن را حتی سخت تر برای بیماران مبتلا به پیدا کردن یک دکتر در بیمه خود را در شبکه.

کنگره نمی تواند اجازه دهید این اتفاق می افتد و نباید سقوط فریبکارانه به خطر انداخته که فقط رای-تنظیم در لباس مبدل. راه حل واقعی این است که مستقل حل اختلاف. از آن محافظت بیماران این کار در کشورهای دیگر و عادلانه است. در آن طول می کشد بیماران از پزشکی اختلافات اجازه می دهد بیمارستان ها و پزشکان به استفاده از داوری مستقل به مذاکره مناقشه صورتحساب های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر