مقررات محدودیت هزینه برای coronavirus درمان

Nevada News Conference on Coronavirus

استیو مارکوس

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak آماده برای یک کنفرانس خبری در coronavirus (COVID-19) در سایر ساختمان وزارت امور خارجه روز شنبه, فوریه. 28 سال 2020.

ساعت پس از تایید مقامات بهداشتی اولین فرض مورد کوروناویروس در نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد اضطراری مقررات برای اطمینان از Nevadans می توانید دریافت خدمات پزشکی و نسخه مربوط به این بیماری در حالت عادی هزینه های.

مقررات منع بیمه سلامت از levying کردن از جیب هزینه برای ارائه دفتر مرکز مراقبت های فوری و یا اورژانس مراجعه کنید هنگامی که هدف این است که برای تست coronavirus.

همچنین مانع بیمه از شارژ بیماران برای آزمون خود را و نیاز به شرکت های بیمه برای ارائه پوشش برای هر یک لازم است داروهای تجویزی حتی کسانی که تحت پوشش این طرح است.

این مقررات همچنین نیاز به شرکت های بیمه به ارائه اطلاعات در مورد مزایا و توصیه های پزشکی, و گزینه های درمان از طریق پزشکی از راه دور گزینه های.

“این پیشگیرانه اضطراری و مقررات باید به Nevadans اعتماد به نفس برای ادامه در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و همچنین به دنبال خدمات درمانی و نسخه بدون ترس از بالاتر از حد طبیعی هزینه های” Sisolak در بیانیه ای گفت. “حفاظت از Nevadans اولویت من و اتخاذ این اورژانس تنظیم یک قطعه مهم از ما گسترده تر برنامه ریزی برای پیش بینی و آماده شدن برای اثرات بالقوه از COVID-19,” Sisolak گفت.

اولین کسی که تست مثبت برای coronavirus در نوادا است که یک مرد در 50s خود را که در حال درمان در انزوا در یک VA جنوب نوادا سیستم بهداشت و درمان تسهیلات. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری هنوز تایید اولیه آزمون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im