نی-Francois در اخبار دو و میدانی بودجه: ‘ما قصد داریم به قدم زدن تا آنجا که ما می توانیم’

Image

میراندا علم / ویژه به خورشید

UNLV مدیر ورزشی دزیره نی-فرانسوا مذاکرات در مورد جستجو برای جدید فوتبال سر مربی در Fertitta فوتبال پیچیده در UNLV در لاس وگاس در دوشنبه Nov. 25, 2019.

کالج, ورزشی ادارات در سراسر کشور در حال ساخت امتیازات عمده به منظور مقابله با COVID-19 shutdown و UNLV خواهد بود نه یک استثنا.

UNLV مدیر ورزشی دزیره نی-فرانسوا گفت که در حالی که مدرسه را اجرا کرده است هر widescale اقدامات هنوز اقدام خواهد گرفته شود باید به زودی برای کاهش ذرات از داشتن زمستان و بهار ورزش لغو شد با هیچ پایانی در چشم.

در حال حاضر با توجه به نی-Francois که به معنی گرفتن یک رویکرد سخت به مدرسه دو و میدانی بودجه.

“ما در حال رفتن به صرفه و تنها به صرف در چیزهایی که ضروری” نی-فرانسوا گفت.

در گزارش سالانه خود به هیئت رجنت در دسامبر, UNLV, پیش بینی دو و میدانی درآمد در مجموع $42.6 میلیون دلار برای سال 2020 در حالی که هزینه های پیش بینی شده بودند در $41.6 میلیون. هر دو چهره را باید هوا رو به شدت در پی شیوع کروناویروس.

برخی از دانشگاه ها در حال حاضر شروع به کاهش هزینه های, آیا آن را اخراج و دستمزد کاهش برای مربیان و مدیران و یا حتی از بین بردن کل ورزش است. سین سیناتی شد آخرین به رها کردن ورزش به عنوان Bearcats روز دوشنبه اعلام کرد که آنها در حال حل شدن خود را از مردان فوتبال برنامه.

نی-فرانسوا هیچ توهمی که UNLV خواهد بود امان از گرفتن اقدامات شدید اما او با کارکنان خود هنوز در حال کار برای برنامه ریزی بهترین مسیر رو به جلو برای گروه.

او با اشاره به سه کلید تاریخ است که می تواند تعیین کند پاسخ او بسته به چه مدت خاموش کردن ادامه می دهد: ممکن است 15 (پایان سال تحصیلی) ژوئن 8 (آغاز ترم تابستان) و اوت. 4 (زمانی که فوتبال و دیگر, سقوط, ورزشی, گزارش و برگشت به دانشگاه).

“ما در حال کار بر روی مالی ما مدل” نی-فرانسوا گفت. “اگر ما می آیند تا مارس 15, ژوئن 8 یا Aug. 4 چگونه ما نهفته? ما به دنبال در های مختلف پتانسیل کاهش و چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر ما است.”

یکی از UNLV کلیدی جریان درآمد است NCAA توزیع است که یک مقدار مجموعه ای از پول داده شده به هر یک مدرسه توسط حاکم بر بدن است. بسیاری از NCAA پول حاصل از پخش حقوق مردان مسابقات بسکتبال; NCAA شده بود طرح ریزی برای توزیع 600 میلیون دلار میان آن مدارس در این سال, اما با جنون مارس لغو شده است که در تجدید نظر به $225 میلیون.

سال گذشته UNLV دریافت $1.85 میلیون در NCAA توزیع شد. این رقم در حال حاضر پروژه های سقوط به زیر 1 میلیون دلار برای سال مالی جاری.

برای اواسط عمده موسسه مانند UNLV که قرار داده خواهد شد قابل توجه دندانه در دو و میدانی بودجه.

“همه ما دیدم که NCAA توزیع شد پایین” نی-فرانسوا گفت. “در کوتاه مدت ما را متوقف صرف. فرماندار تحمیل استخدام یخ و ما البته رفتن به اطاعت از آن و ما واقعا در حال کار بر روی آن مالی سناریو برای آینده است. ما قصد داریم به قدم زدن تا آنجا که ما می تواند بدون تأثیر دانش آموز-ورزشکار را تجربه کنند.”

UNLV دو و میدانی است نه قطع هر گونه حقوق و یا خاموش کردن هر یک از کارکنان است. نی-فرانسوا گفت: این مدرسه است که به دنبال راه هایی برای محدود کردن هزینه در کوتاه مدت با ایده ها از جمله کاهش بودجه های سفر برای همه تیم های ورزشی.

“ما شده است و در ادامه گفتگو با غرب کوه کنفرانس” نی-فرانسوا گفت. “ما قصد داریم تا در هزینه های سفر ما قصد داریم نگاهی به تعداد دور بازی. ما ممکن است به دنبال در سیم کشی به مکان های ما ممکن است قبل از پرواز.”

UNLV صرف $2.7 میلیون در سفر تیم سال گذشته است. فوتبال اختصاص $587,000 که در حالی که بسکتبال مردان صرف $460,000.

یک مورد بود که شایعه شده بود در بلوک سفت است که مردان بسکتبال پیش فصل سفر به کانادا. NCAA اجازه می دهد تا تیم بسکتبال را به یک خارجی نمایشگاه تور هر چهار سال; شورشیان رفت و به باهاما تحت ماروین Menzies در سال 2016 و دیو برنج در زمان او تیم ملی به کانادا در سال 2012.

به گفته یک منبع در این سال سفر تامین می شود کمک های مالی است و نه در معرض خطر را کاهش دهد.

نی-فرانسوا پیشنهاد کرد که هیچ تیم و یا برنامه را دریافت خواهد کرد درمان ترجیحی وقتی که می آید به کاهش هزینه های.

“همه ما در حال رفتن به بازیکنان تیم,” او گفت:. “ما در حال رفتن به انجام هر آنچه که ما نیاز به انجام به منظور حرکت رو به جلو است.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im