رکورد 22 میلیون به دنبال ما بیکاری کمک از ویروس

Coronavirus

نم Y. Huh / AP

یک مرد به نظر می رسد در بسته ثبت نام در مقابل ایلینوی وزارت امنیت اشتغال در شیکاگو یکشنبه, مارس 15 سال 2020 است. با نیم میلیون نفر از مردم منعکس کردن شغل در ماه گذشته به دلیل COVID-19 pandemic, ایلینوی,’ بیکاری خالص ایمنی کشیده شده است به محدود می کند.

واشنگتن — موج اخراج های فرا گرفته شده است که اقتصاد ایالات متحده پس از coronavirus زده مجبور 5.2 میلیون بیشتر مردم به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته دولت گزارش روز شنبه.

حدود 22 میلیون نفر در حال حاضر به دنبال مزایای بیکاری در ماه گذشته — به راحتی بدترین کشش آمریکا زیان کار در ضبط. این بدان معنی است که حدود یک در هفت کارگران شغل خود را از دست در آن زمان.

گریم چهره های نقطه به یک اقتصاد است که غلت به آنچه به نظر می رسد به یک فاجعه باری رکود بدترین در دهه. ملت را خروجی می تواند کوچک با حدود 10.5 درصد قبل از آن شروع به دوباره بجای اول برگشتن به گفته رایان شیرین یک اقتصاددان در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. خواهد بود که بیش از دو برابر انقباض رخ داده است که در طول 2008-2009 رکود اقتصادی بود که بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ دهه 1930.

همه کسب و کار تلقی غیر ضروری بسته شده اند و تقریبا در هر دولت است. عمیق شغل ضرر و زیان وارد شده در تقریبا هر صنعت. برخی از اقتصاددانان می گویند نرخ بیکاری می تواند به عنوان بالا به عنوان 20 ٪ در ماه آوریل خواهد بود که بالاترین نرخ از افسردگی است. مقایسه نرخ بیکاری هرگز در صدر 10 درصد در طول رکود اقتصادی ،

اخراج در حال گسترش فراتر از صنایع خدماتی مانند هتل ها, رستوران ها, فروشگاه های خرده فروشی و سرگرمی که جذب فشار از کاهش کار به یقه سفید مشاغل حرفه ای از جمله برنامه نویسان نرم افزار حقوقی, دستیاران و فروش مردم است. کارگران در مشاغل دیگر مانند ساخت و ساز نیز رنج می برند.

تا 50 میلیون شغل در معرض coronavirus مربوط به اخراج اقتصاددانان می گویند — در حدود یک سوم از تمام موقعیت در ایالات متحده است. این رقم بر اساس محاسبات از کارهایی که تلقی های غیر ضروری توسط دولت های ایالتی و فدرال است و نمی تواند از خانه انجام می شود.

آن را بعید است که تمام کسانی که کارگران را گذاشته و یا فایل برای مزایای بیکاری. اما آن را نشان می دهد فوق العاده بزرگی از بیکاری است که می تواند نتیجه از این بیماری همه گیر.

“این بحران ترکیبی از مقیاس ملی و رکود اقتصادی با سرعت از یک فاجعه طبیعی” گفت: Daniel Zhao, اقتصاددان ارشد در Glassdoor. “و این است که واقعا بی سابقه در تاریخ اقتصادی است.”

تمام گفته ها نزدیک به 12 میلیون نفر در حال حاضر دریافت چک بیکاری اساسا مطابق اوج رسید و در ژانویه 2010 در مدت کوتاهی پس از رکود بزرگ به طور رسمی به پایان رسید. این رقم کمتر از تعداد متقاضیان در بخشی به دلیل آن نشدم پشت این تعداد برای اولین بار مدعیان رقم در هفته است. و بسیاری از افرادی که درخواست برای کمک بیکاری تبدیل شده است و در واقع نمی دریافت چک.

دیگر گزارش های اخیر به کمک گریم اقتصادی تصویر. فروش در فروشگاه ها و رستوران ها کاهش یافت که بیشترین رکورد در ماه مارس دولت گفت. ایالات متحده تولید صنعتی کاهش یافت و بیشتر از سال 1946. خانه و ساختمان فرو 22 درصد در ماه مارس از ماه قبل است.

خرده فروشان و دیگر شرکت های خدمات حفظ و برش شغل. الکترونیک و زنجیره ای Best Buy گفت: در این هفته که آن را کردند 51,000 از آن ساعتی کارکنان از جمله تقریبا تمام آن کارگران پاره وقت. رویال کارائیب کروز قطع خواهد شد یک چهارم از آن 5,000 شرکت کارکنان.

اما در حال حاضر ضرر و زیان کار نه تنها تعمیق اما همچنین گسترش یک روند است که مطمئن شوید که برای ادامه دیگر رکود اقتصادی به طول می انجامد. نرم افزار شرکت نان تست که با این نسخهها کار با صنعت رستوران در هفته گذشته قطع نیمی از نیروی کار خود را — 1,300 مردم — با استناد به یک گیج کننده رها در رستوران فروش. Yelp از بررسی مشتری سایت برش از 1000 شغل. Groupon, آنلاین, تخفیف, شرکت ریخته 2,800.

برخی از شرکت های حقوقی مجبور به کاهش کارکنان خود بیش از حد. یک قربانی سرخس million dolla moe™, 68 بود که furloughed ماه گذشته از کار خود را به عنوان یک منشی حقوقی در یک شرکت حقوقی در منهتن. Million dolla moe ™ هنوز نشده خود را دریافت مزایای بیکاری که او در شمارش به کمک او پرداخت اجاره ماهانه از $1,100.

“من خیلی مضطرب هستم, من پول نیاز دارند,” او گفت:. “این بسیار نا امید کننده است.”

کارمند بحث اخراج در ژائو وب سایت را افزایش 47 درصد در میان فن آوری اطلاعات شرکت ها و 64 درصد در سرمایه گذاری, او گفت:. چنین بحث را تقریبا دو برابر در میان کارگران در مراقبت های بهداشتی. که دیگر تعجب آور: بسیاری از دفاتر پزشکان و دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت را قطع کرده و در غیرضروری روش و برخی از آنها برش کارکنان.

برخی از بیکاری ایالت سازمان های غرق شده توسط برنامه های کاربردی هنوز در حال کار از طریق انباشت پرونده ها نشان می دهد که ادعا می کند آمار و ارقام به احتمال زیاد باقی می ماند بالا در هفته های آینده.

کانکتیکات وزارت کار گفت: در این هفته که آن را به حال پردازش تقریبا نیمی از حدود 350,000 برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری را دریافت کرده بود در ماه گذشته است. که معمولا مقدار آن به طور معمول دریافت و در دو سال است.

در اکثر ایالت خود اشتغالی مستقل و فرفره کارگران نیست و در عین حال قادر به فایل برنامه های کاربردی برای کمک بیکاری تحت قوانین جدید تصویب شده توسط دولت فدرال 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد بسته است. که قانون تمدید واجد شرایط بودن برای کمک به آن دسته از کارگران برای اولین بار. اما اکثر ایالت ها برای ایجاد سیستم های جدید به رسیدگی خود را برای رفع بیکاری.

که تبدیل به یک مشکل برای مردم مانند کلیا Rocha, 44, که از دست داده و آنچه به نام او به “شغل رویایی” به عنوان یک استودیو دستیار برای یک هنرمند در لس آنجلس کالیفرنیا پس از دستور غیر ضروری کسب و کار به ماه گذشته است. رچا که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک پیمانکار برای سه سال گفت: او را برای اعمال مزایای بود اما بدون توضیح روشن شد. هنگامی که او را به نام دولت خط تلفن به پرسش او دریافت کرده است تنها یک ضبط کارگردانی او به وب سایت.

“این واقعا خسته کننده است که شما نمی توانید به کسی صحبت کنید و سوالات خود را جواب داد:” Rocha گفت. “وجود دارد هیچ اطلاعاتی در مورد زمانی که ما می تواند درخواست برای این” در دولت ،

روز چهارشنبه کالیفرنیا گفت که قصد داشته یک وب سایت برای خود اشتغالی و پیمانکاران فعال در روز دوشنبه.

___

AP نویسندگان آن د’Innocenzio در نیویورک و سوزان Haigh در, Hartford, کانکتیکات, کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de