شناخت دیجیتال تقسیم CCSD را آموزش دانش آموزان به بهترین توانایی ما’

Category: لاس واگاس No comments

Bonner

این توییتر تصویر را نشان می دهد بونر دانش آموزان ابتدایی در نظر گرفتن بخشی در یک چت تصویری با بهرهگیری از معلم خود خانم ریوس.

نوادا در وزارت آموزش و پرورش را تایید کرده است از راه دور برنامه های یادگیری برای هر مدرسه در منطقه دولت به جز یکی: Clark County School District.

چرا که منطقه — بزرگترین در کشور و دومین در کشور — نمی تواند تضمین کند که همه دانش آموزان را تحصیل کرده باشد در حالی که مدارس تعطیل هستند به کمک شامل گسترش coronavirus سرپرست عیسی Jara روز دوشنبه گفت: در جلسه اضطراری Clark County School District هیئت امنا. این منطقه تنها می تواند وعده خود را مطابق با دولتی راهنمایی در آموزش از راه دور آموزش و پرورش به بهترین توانایی خود را و سعی کنید به آموزش به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان ممکن است Jara گفت.

هیئت امنا در نتیجه کاهش یافته است به تایید درخواست از دولت درخواست منطقه به “ارائه آموزش از راه دور به هر دانش آموز ثبت نام” در روز دوشنبه. “برای من به ثبت نام کردن و گفتن هر دانش آموز را آموزش از راه دور است که چیزی است که ما می توانیم تضمین” Jara گفت.

در عوض اعضای هیئت مدیره به اتفاق آرا رای دادند به تغییر برخی از زبان است که در صورت درخواست به منعکس کننده این واقعیت است که دانش آموزان در منطقه را نابرابر دسترسی به تکنولوژی در خانه و منطقه خواهد شد بهترین خود را برای آموزش به تمامی دانش آموزان از راه دور. Jara و متولی رئیس جمهور لولا بروکس امضا نسخه اصلاح شده از دولت درخواست پس از این جلسه و ارسال آن به وزارت امور خارجه دوشنبه, Jara گفت.

در 15 مارس رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak موظف است که تمام مدارس در نوادا نزدیک حداقل تا مارس 16 در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که حداقل 245 مردم ایالت که از بعد از ظهر دوشنبه با توجه به نوادا وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

از آن پس CCSD ارائه شده است یادگیری دانش آموز فرمت فرصت ها در وب سایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان روزانه مواد آموزشی در 28 غذایی توزیع در سراسر دره. این مواد عبارتند از “توصیه” به جای مورد نیاز دانش آموزان در به رسمیت شناختن است که برخی ممکن است قادر به آنها را پر کنید.

این منطقه باید خود را از راه دور برنامه آموزشی تایید شده توسط دولت برای ادامه دریافت پول از نوادا توزیعی مدرسه حساب و برای جلوگیری از تنظیم آن مدرسه را تقویم برای جبران زمان از دست رفته با توجه به یک پیام از Sisolak.

در مارس 20, نوادا, دولت سرپرست news mundiais ایبرت خواسته Jara و بروکس به امضای دولت درخواست برای توسعه اضطراری آموزش از راه دور برنامه ریزی کنید. الزامات مورد نیاز برای این طرح گنجانده شده است که معلمان در تماس با “هر دانش آموز” حداقل یک بار در هفته از طریق ابزارهای آنلاین اسناد کاغذی و یا وسایل دیگر و این منطقه ارائه آموزش از راه دور خدمات به دانش آموزان در برنامه های آموزش فردی (IEPs).

اما CCSD مدعی است که آن را نمی تواند تضمین نماید که هر دانش آموز تماس گرفته خواهد شد توسط معلمان و تحصیل کرده در طول تعطیلی مدارس. علاوه بر این واقعیت که هر دانش آموز دارای یک کامپیوتر و کتابخانه های عمومی با کامپیوتر بسته هستند برخی از خانواده ها کمتر کامپیوتر و یا قرص از تعداد کودکان در سن مدرسه خود را در خانواده بروکس گفت.

“بنابراین حتی اگر آنها فای آنها سه بچه و (یک) کامپیوتر مرکزی استفاده می کنند و آنها در حال گرفتن دستورالعمل از مدارس مختلف و هیچ یک از آنها همان” او گفت:.

نیز وجود دارد که خانواده ها قابل اعتماد بدون اتصال به اینترنت. CCSD در تلاش است به کار با Cox Communications و دیگر ارائه دهندگان اینترنت برای دیدن اگر آنها می توانند نقاط رایگان برای همه خانواده ها در این منطقه است.

“این یک وضعیت بی سابقه ای و اگر هر چیزی, این وضعیت تابیده نور را در اعماق نابرابری در جوامع در سراسر کشور و نه فقط خودمان” بروکس گفت.

در این منطقه نیاز به زمان بیشتری برای تعیین نحوه آموزش دانش آموزان در IEPs و اطمینان حاصل شود که سالمندان به ویژه در کسانی که ممکن است هنوز به اندازه کافی اعتبار به فارغ التحصیل می توانید به دست آوردن اعتبارات لازم. بر خلاف برخی از مدارس که در حال حاضر توسعه آموزش از راه دور آموزش و پرورش CCSD آغاز آن بحث “در هفته گذشته” Jara گفت.

“این امر مستلزم ما آهسته و پیدا کردن راه ما می تواند نگاه و ارائه بهترین فرصت ها و گزینه ها برای بچه های ما,” او گفت:.

به یادگیری در دسترس برای به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان امکان پذیر است این منطقه است و با توجه به پستی صفحه اصلی مواد برای دانش آموزان راه اندازی یک مشق خط تلفن و کار با ایستگاه PBS محلی به پخش مواد آموزشی Jara گفت. یک خط تلفن باید به بالا و در حال اجرا در این هفته است.

در این میان مدارس سراسر دره را توسعه ابزار های مختلف برای یادگیری آنلاین. در حالی که برخی از معلمان گزارش داده اند که آنها احساس خوبی آماده شده برای آموزش از راه دور, دیگران باید اذعان کرد چالش های زمانی که می آید به آموزش دانش آموزان در خانه و از جمله فن آوری شکاف و عدم راهنمایی از مدیران و ناتوانی در ترجمه دست به فعالیت به برگه و یا برنامه های کامپیوتری.

“همه ما شنیده است که” من اصلی نیست گفت: هر چیزی برای من اصل من نمی دانم هر چیزی اصلی من داده نشده است, و هر گونه اطلاعات” امانت دیانا رایت گفت.

منطقه ادامه خواهد داد به ارائه به روز رسانی به خانواده ها و مدارس در مورد وضعیت خود را از راه دور آموزش برنامه ریزی و منابع به منظور کاهش نابرابری در آموزش و پرورش در طول این زمان Jara تاکید کرد. اما خانواده ها و مربیان باید تشخیص دهد که وضعیت بیماری همه گیر کوروناویروس تغییرات روزانه به عنوان بخشنامه از دولت و وزارت آموزش و پرورش, او گفت:.

اطلاعات به روز خواهد شد به طور مداوم در ccsd.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>