کوینولا تلفظ مشتاق-wah, اغلب مورد ستایش قرار داد به عنوان غنی از پروتئین دانه از آینده است. اکثر منابع توده آن را با غلات وجود آن که از لحاظ فنی طبقه بندی شده به عنوان یک شبه-حبوبات و غلات همراه با تاج خروس و گندم سیاه. که گفت:, و مهمتر از همه می توان آن را خوشمزه است.

بسیاری از دستور العمل های طبخ آن را در راه بیش از حد مایع اشباع آن را به یک مطلوب تا حدودی لنگی معجون. من ترجیح می دهم به نان تست را در یک ماهی تابه خشک قبل از پخت و پز آن پلو به سبک یک فرایند است که باعث ایجاد یک جذاب طعم دار و ظریف بحران.

در این نسخه اضافه کنم نصف گوجه فرنگی گیلاس در پایان پخت و پز همراه با مقدار کافی از سبزیجات تازه سبز. به جای گوجه فرنگی شما می توانید هر یک از سبزیجات پخته شده مانند نیش اندازه مارچوبه قطعات لوبیا سبز و یا ضربه محکم و ناگهانی قند و نخود فرنگی

تست کوینولا با گوجه فرنگی و سبزیجات

عملکرد: 4 تا 6 نفر

مواد تشکیل دهنده

1 1/2 فنجان سفید کوینولا ببینید کوک نت

2 قاشق غذا خوری کره

1/2 بزرگ قهوه ای پیاز ریز خرد شده

1 قاشق چای خوری نمک

1 3/4 فنجان آب

حدود 12 گوجه فرنگی های نصف شده

3 قاشق غذا خوری خرد شده گیاهان مانند ریحان و جعفری و نعناع یا جعفری (من دوست دارم ترکیبی از حداقل دو)

1 قاشق غذا خوری آب لیمو

نمک و فلفل را به طعم و مزه

طبخ یادداشت: من مواجه می شوند نشسته کوینولا سال های بسیاری است. دستور العمل های قدیمی تر می گویند به شستشو و تخلیه کوینولا قبل از پخت و پز برای حذف تلخی. اما به عنوان آن را در محبوبیت رشد کرده بسته بندی شده خریداری کوینولا شده است قبل از شستشو.

روش

1. اضافه کردن کوینولا یک ماهی تابه بزرگ و روی حرارت متوسط به بالا. نان تست کوینولا, تکان دهنده اغلب تا زمانی که به سادگی قهوه ای و معطر در مورد 5 دقیقه. توجه داشته باشید که نه همه خواهد بود browned برخی از باقی خواهد ماند اما در مورد آن نگران نباشید. خالی را در یک کاسه. اجازه می دهد تابه سرد برای چند دقیقه.

2. بازگشت تابه با حرارت متوسط و ذوب شدن کره. اضافه کردن پیاز و فصل را با نمک. طبخ و گاه تکان دهنده تا زمانی که پیاز نرم و شروع به قهوه ای است. اضافه کردن آب و کوینولا; افزایش حرارت بالا. را به بجوش و خروش آمدن. پوشش و کاهش گرما به پایین به آرامی بجوش و خروش آمدن تا زمانی که مناقصه و مایع جذب شده است حدود 18 دقیقه است. کنار هنوز تحت پوشش برای 8 دقیقه. اضافه کردن گوجه فرنگی, گیاهان, آب, نمک و فلفل. بازی شیر یا خط و پوشش برای 2 دقیقه. طعم و تنظیم ادویه در صورت نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de