دستور العمل: قرار دادن یک بهار در مرحله خود را با این پرت کردن بهار’ کیک

یادداشت سردبیر: در مارس 14, یکی از دنور یاد کسب و کار بازار در Larimer مربع اعلام کرد دائم بسته شدن یک تصمیم ساخته بود که در بخشی به دلیل بیماری همه گیر. لایحه سنت جان ما معرفی به یکی از بازار را امضا دستور العمل های بهار پرت کردن کیک است که برای تلفن های موبایل مانند آن را به ارزش تلاش اگر شما گیر کرده در صفحه اصلی این بهار (لطفا توجه داشته باشید که این اندازه گیری ها برای ارتفاع بالا پخت — دریافت کمک در تنظیم مواد در اینجا). لذت بردن از!


من حدس می زنم که مردم غمگین که بازار در Larimer میدان رفته است که وزن آن مشهور پرت کردن بهار کیک ممکن است قرار دادن بر روی باسن خود را است.

چه کیک. دانا, Crawford, بازار بنیانگذار و مالک آن را به یاد به عنوان “کاملا خوشمزه,” او نوشت: در یک ایمیل. “ضخیم به دنبال تقریبا مثل فرشته غذا” میوه آن “رنگارنگ و بخشنده است.”

از پرت کردن بهار آغاز می شود به عنوان یک تخم مرغ و شکر و آرد خمیر اثبات با کدو سبز خرد شده و به پایان می رسد در شکوفا از پرت بهار میوه ها مانند توت فرنگی. اما استفاده از هر میوه اعتصاب خود را علاقه داشتن به “بهار” همیشه جایی در جهان به راحتی جایگزین به هواپیما نگه می دارد از این رو فروشنده.

تمایلی و متغیر بیکر آزمایش این دستور که برای اولین بار به نظر می رسد hereabouts در سال 2006 در هم متاسفانه رفتگان کوه های راکی اخبار به دستور او ویراستاران در دنور پست. برکت آن کار می کند. خوشمزه.

بازار صاحب علامت گرینبرگ از مد افتاده این دستور برای آشپز خانه پس از آن برای تماس های روزمره 10 اینچی کیک گرد اگر چه من به عنوان خوانده شده آنلاین است که دیگران سودآوری استفاده کرده اند قوطی (“پر 3/4 کامل”) ورق تابه و تنوری و سرامیک برای همین دستور.

اندازه گیری و زمان بندی برای دنور ارتفاع 5280 فوت. کسانی که زندگی و پخت بالاتر یا پایین تر نیاز به مشورت با آشپز گوگل.

تمایلی و متغیر بیکر حذف قوطی (او دو در مورد یک شکست مواجه و شکست مواجه) از فر که طولانی خلال دندان بیرون آمد و تمیز دقیقا 65 دقیقه است.

همچنین من تا حدی کدو پوست کنده و خرد شده آنها را با دست در سوراخ های بزرگ از یک جعبه اهنی و نه با استفاده از پردازنده مواد غذایی با عنوان دستور العمل نشان می دهد. (دو رسانه zukes برابر با حدود 2 1/2 فنجان خرد شده.)

یک تکه از بهار پرت کردن کیک (بیل سنت جان / دنور پست)

بهار پرت کردن کیک
از بازار, Larimer, مربع, عنوان دستور العمل منتشر شده در کوه های راکی, اخبار, مارس 10, 2006. در خدمت 12-14.

مواد تشکیل دهنده

برای کیک:

2 1/2 فنجان خرد شده کدو سبز
1 1/4 فنجان شکر
1/4 فنجان روغن نباتی
1 فنجان خامه ترش
1/2 قاشق غذاخوری به علاوه 1/2 قاشق چای خوری عصاره وانیل (برای رویه خامهای کیک یا شیرینی)
3 1/2 فنجان آرد همه منظوره
1/2 قاشق چای خوری جوش شیرین
1/2 قاشق چای خوری بکینگ پودر
خرج کردن از نمک

برای پوشش:

3/4 فنجان پنیر خامه ای
1/4 فنجان کره
2 فنجان پودر شکر
1/2 فنجان خامه سنگین

میوه برای کیک:

1 پاینت توت فرنگی تمیز ریشه و قطعه قطعه
4 میوه کیوی پوست کنده و قطعه قطعه شده
2 انبه پوست کنده و قطعه قطعه شده
1 پاینت زغال اخته
زردآلو لعاب یا زردآلو ژله رقیق با کمی آب گرم اختیاری

جهت:
پیش گرم کردن فر را به 350 درجه می باشد. روغن و آرد 10 اینچی کیک تابه.

برای تهیه کیک: چند تکه کدو سبز در یک پردازنده مواد غذایی (یا با یک جعبه اهنی). در یک کاسه بزرگ مخلوط کردن, ترکیب کدو سبز خرد شده و تخم مرغ و شکر و روغن و خامه ترش و 1/2 قاشق غذا خوری وانیل. زمانی که کاملا مخلوط, ترکیب تمام مواد خشک را اضافه کنید و به کاسه; خوب مخلوط کنید. خمیر باید نسبتا مرطوب و آسان را بریزید.

پور در خمیر و پخت 50 تا 70 دقیقه تست با خلال دندان در مرکز. سرد به پایان رسید و کیک در یک قفسه برای 10 دقیقه و سپس آن را از تابه و آن را اجازه می دهد تا کاملا خنک شود. (شما می توانید کیک را یک روز جلوتر و خنک.)

برای تهیه رویه خامهای کیک یا شیرینی, شلاق زدن, اتاق-متوسط پنیر خامه ای و کره تا صاف. به تدریج با اضافه کردن پودر شکر مخلوط کردن تا به خوبی ترکیب شده است. در یک کاسه جداگانه, شلاق کرم تا زمانی که سفت و سپس آن بریزید و 1/2 قاشق چای خوری وانیل به رویه خامهای کیک یا شیرینی. نمی overmix.

به جمع آوری کیک: برش کیک سرد در نیمی از طول ساخت دو لایه است. (بازار برشهای کیک را به سه لایه است که شما ممکن است فراموش کنید.) گسترش و حتی یک لایه از پوشش بیش از لایه اول و سپس اضافه کردن یک لایه از میوه های مختلف قطعه (تکرار اگر سه لایه).

قرار دادن بر روی لایه ای از کیک و به طور مساوی فراست. طرف کیک نیست مات; استفاده از اضافی برای پر کردن به عنوان مورد نیاز است. ترتیب میوه در محافل بیش از همه بالا از کیک کمی با هم تداخل دارند تکه های میوه.

به پایان: گسترش زردآلو لعاب بیش میوه در بالای کیک با شیرینی برس.

اطلاعات غذایی در هر وعده: 496 cal., 20 گرم چربی (10 گرم نشسته است.), 116 میلی گرم چول., 73 گرم کربوهیدرات., 597 میلی گرم سديم 4 گرم فیبر 9 گرم پروتئین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im