شورشیان فصل برش های کوتاه را در از دست دادن به Boise State

Image

استیو مارکوس

UNLV شورشیان یونس آنتونیو (10) و برایس همیلتون (13) ترک دادگاه پس از از دست دادن به بویزی امور خارجه 67-61 در غرب کوه مسابقات در Thomas & Mack Center پنج شنبه, مارس 5 سال 2020 است.

بهمن از دست رفته 3-اشاره گر از دست رفته layups و از دست رفته می آورد UNLV فصل به پایان روز پنج شنبه به عنوان Boise State خراشیده توسط شورشیان در یک چهارم نهایی از غرب کوه مسابقات 67-61.

چه بد بود UNLV مبارزه ادبانه? تاریخ و گارد Amauri هاردی airballed یکی 3-اشاره گر wedged دیگر بین لبه و backboard و airballed انتقادی رایگان در پرتاب — و هنوز هم به پایان رسید به عنوان UNLV دوم-پیشرو گلزن.

و این نه تنها از هاردی که استقامت به UNLV 14 نکات مهم در 38 دقیقه از زمان بازی. مشکلات توسعه یافته به هر شورشی در برخی از راه و کارآمد توهین آمیز دستگاه که مجهز UNLV پایین کشش فصل رفت و به طور کامل خاموش ریل زمانی که ریسک ها بيشتر بود.

مهم ترین عنصر فقدان ارشد گارد الیاس Mitrou-طولانی که تا به حال ظهور به عنوان شورشیان بهترین تمام اطراف بازیکن در اواخر فصل. زانو خود را کوفتگی نگه داشته و او را از استیلای برابر بویز و Broncos’ مربی لئون برنج در پاسخ به بسته بندی در دفاع از خود متراکم کردن رنگ و شجاعانه UNLV را به نفع خود با خارج عکس.

شورشیان از دست رفته 10 از 14 از راه دور در نیمه اول و 29.6 درصد کلی و Boise State قادر به ساخت دو رقمی سرب در اوایل نیمه دوم.

UNLV تلاش برای حفاری سوراخ توسط نیروی مطلق خواهد شد و شورشیان برگزار شد و در پایان دفاعی. اما دود و آینه عمل به سادگی کار نمی کند در برابر BSU بسته بندی شده-در دفاع.

برایس همیلتون با یک گل تیم بالا 24 امتیاز اما نیاز 22 عکس برای به دست آوردن وجود دارد (7-of-22). ماروین کلمن به پایان رسید با پنج امتیاز و چهار گردش در 36 دقیقه. Jay سبز تا به حال دو نقطه دو گردش و چهار خطا در 17 دقیقه. آن زیبا نیست.

یونس آنتونیو آغاز شده و در محل Mitrou و نمی توان حضور او احساس برای اولین 35 دقیقه اما او آمار سه 3-اشاره گرها در جانشینی برای کمک به کشیدن UNLV در دو نقطه در اواخر نیمه دوم. اما Boise State ساخته شده آن رایگان می اندازد و UNLV خواهد سر به offseason زودتر از انتظار می رود.

هر چند این رکورد کلی ممکن است به نظر می رسد قابل توجه (17-15), شورشیان بهبود یافته در طول فصل و شبیه بهترین تیم در کوه های غرب در ماه فوریه — تا Mitrou-طولانی مچاله به طبقه برابر ایالتی سن خوزه.

سر مربی T. J. Otzelberger در زمان یک تصویر بزرگ چشم انداز پس از بازی اما شما احساس کردم او هنوز هم تاسف خوردن چه چیزی می شده اند.

“بچه ها ما واقعا با هم در پایان سال” Otzelberger گفت. “ما بازی می کردند نه تنها ما بهترین بازی بسکتبال ما بازی می کردند و همچنین تقریبا هر کسی در کوه های غرب نسبت به پایان فصل. ما تاسف شکستن با یکی از اعضای کلیدی تیم ما; او قادر به بازی امروز برای ما. آن را قطعا نه بهانه ای از آنجا که در تمام طول سال ما تا به حال صدمات و سختی و ما در پشت صحنه از هر وضعیت خود را ارائه شده است.”

R. J. Williams ارسال شده در 23 امتیاز و 15 ریباند به رهبری Boise State در حالی که گارد ژوستین Jessup شمارش 19 امتیاز. این Broncos کمک UNLV چسبیدن به اطراف تیراندازی 3-از-15 از 3 نقطه در محدوده (Jessup رفت 3-از-6 و بقیه از تیم ملی شد 0-از-9).

UNLV تا به حال یک فرصت برای کراوات یا سرب در نیمه دوم. انتهایی با دو امتیاز در دو دقیقه به بازی همیلتون سوار به خط و کشیده برای یک پرش کوتاه شات — نوع ضربه او شده است ساخت قابل اعتماد تمام فصل طولانی است. اما با چند بویز مدافعان رقابت تلاش Hamilton چپ آن کوتاه و Broncos آمد تا با دوباره بجای اول برگشتن.

فقط می خواهم که شورشیان در فصل تبخیر. و در حالی که فصل آینده شورشیان رقم به نگاه بسیار متفاوت — ورودی کلاس هشت استخدام به معنی بیش از نیمی از این فهرست را به نوبه خود بیش از Otzelberger می خواهد این تیم برای حفظ آرمان های ساخته شده است که آنها زودگذر مدعی این سال است.

“ما به دنبال برندگان” Otzelberger گفت: از استخدام و زمان شورشیان را به برنامه در 2020-21. “ما به دنبال ظرفیت کار می کنند. ما به دنبال شخصیت. بچه ها که در حال رفتن به می آیند هر روز و ذخیره آن بر روی خط.

“وجود دارد برخی از بچه ها که ساقه بهتر است” او ادامه داد: “بعضی از بچه ها هستند که بلندتر بعضی از بچه ها سریع تر اجرا شود. تمام چیزهای که مهم است. نامحسوس کیفیت و شخصیت ها واقعا چه بیشتر برای ما مهم است.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im