شورشیان تعهد به بازگشت به کار در تابلوهای توهین آمیز

Image

الی Lucero / هرالد مجله از طریق AP

UNLV گارد ماروین کلمن (31) fouls ایالتی یوتا به جلو جاستین باقلا در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال, بازی چهار شنبه, فوریه. 5, 2020, در, Logan Utah.

UNLV شات ضعیف در چهارشنبه 69-54 از دست دادن در ایالتی یوتا اتصال فقط 38.5 درصد از میدان ولی سیار تیراندازی نبود به همین دلیل شورشیان به سختی cracked 50 امتیاز. و این بود دلیل آنها از دست داده است.

در واقع در طول این تیم 6-1 شروع در کنفرانس بازی شورشیان موفق به پیروزی در دو بازی که در آن شات زیر 40 درصد است. این تفاوت بود, در آن برنده (در فرزنو امور خارجه و در وایومینگ) UNLV موفق به تبدیل آن نتواند به یافت پول به طور متوسط 16.5 توهین آمیز پرتاب ریباند و 19.5 دوم-شانس امتیاز.

در برابر یوتا ایالتی است که توهین آمیز-بازگشت تولید شد و مدتی به عنوان UNLV موفق فقط پنج توهین آمیز تخته و تنها چهار دوم-شانس امتیاز.

توهین آمیز rebounding تبدیل شده است به طور فزاینده مهم برای UNLV به عنوان فصل رفته است با شورشیان با استفاده از دوم شانس امتیاز برای جبران عدم خود را از خارج از تیراندازی. به دلیل تعهد تیم به جمع آوری خود را نتواند UNLV رتبه شماره 11 در ملت توهین rebounding رای (34.3 درصد).

پس از جمعه تمرین, سر مربی T. J. Otzelberger توضیح داد که چرا این مشکل برای شورشیان را به نفع خود زمانی که آنها نمی دوباره بجای اول برگشتن.

“تیراندازی نکرده اند و یک قدرت بزرگ خودمان” Otzelberger گفت. “ما باید برای پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن اضافی اموال. ما پرسنل و تلاش و تلاش سخت برای رسیدن به تابلوهای توهین آمیز. ما باید به استفاده از آن است. آن را ما فوق العاده اموال آن تیم دیگر در ناپاک مشکل آن ما را به خط پرتاب آزاد به ما می دهد یک فرصت برای به دست آوردن برخی از لگد کردن عکس از آن وجود دارد و فقط به طور کلی ما اضافی اموال.”

شورشیان شهرت برای توهین آمیز rebounding آغاز به تاثیر سراغ گزارش. یوتا ایالتی متمرکز بازی خود را برنامه ریزی در اطراف مسدود کردن و باند-rebounding حتی در هزینه از خارج به انتقال. این Aggies به پایان رسید و فقط با دو سرعت شکستن نقاط, اما آنها موفق به محدود کردن UNLV به سه زنده-توپ ریباند تهاجمی (دو تن از شورشیان در حمله تخته شد و تیم ریباند).

Mbacke Diong سوم این است که در غرب کوه توهین rebounding رای (13.1 درصد) اما این مرد بزرگ بود و بسته کردن در برابر ایالتی یوتا. شورشیان دوم-بهترین تهاجمی rebounder گارد برایس همیلتون (7.9 درصد) موفق به دام فقط یکی. دانی Tillman سوم-موثر ترین شورشی در حمله و شیشه ای (7.1 درصد) نیز تعطیل است.

ارشد رو به جلو نیک بلر تنها بازیکنی که تا به حال هر موفقیت او به عنوان پایین کشیده دو ریباند تهاجمی در دقیقه 16.

“[ایالتی یوتا] به وضوح تاکید بر نگه داشتن ما را تخته” Otzelberger گفت. “ما به انجام یک کار بهتر از حل و فصل به مسدود کردن. بچه ها مثل Mbacke نیک دانی, برایس, کسانی که بچه ها که بخشی از هویت خود و بخشی از آنچه که ما نیاز به کسانی که بچه ها را به ما پیروزی است.”

بلر اذعان کرد که مخالفان در حال ساخت آن را سخت تر برای رسیدن به توهین شیشه ای اما گفت که آن را تا به او و بقیه شورشیان به افزایش به چالش.

“وجود دارد یک نقطه که در آن من به معنای واقعی کلمه دیدم پنج بچه در رنگ در ایالتی یوتا تیم” بلر گفت. “به طوری که آنها واقعا یک کار خوب در این قسمت اما ما باید مطمئن شوید که ما اجازه نمی دهد که تضعیف ما است.”

UNLV باید یک شانس به دست آوردن مجدد آن توهین آمیز-rebounding لبه امروز که فرزنو امور خارجه آید به Thomas & Mack Center (5 بعد از ظهر ESPNU). هر چند فرزنو ویژگی های کوه غرب سوم-بهترین های دفاعی rebounder در مقابله گرایمز (25.6 درصد) و ششم-کارآمد ترین دفاعی rebounder در اورلاندو رابینسون (19.6 درصد) Bulldogs رتبه 116هفتم به عنوان یک تیم.

بلر گفت: وجود برخی از روش های برای تامین توهین آمیز پرتاب ریباند اما اذعان کرد که اکثر جنگ ها در زیر سبد برنده مایل آن بیشتر است.

“آره شما می توانید چرخش در اطراف بچه ها و مسائل, اما در بیشتر قسمت ها این فقط تلاش” بلر گفت. “این در حال حاضر به رفتن در آن وجود دارد و تحت فشار قرار دادن دیگر بچه ها را به اجازه دهید آنها را می دانم من قصد دارم به آمدن نگه دارید و نگه داشتن به آینده و در نهایت آن را فقط می شود یک نبرد بخواهد که رفتن به غار.”

در UNLV اولین matchup با Fresno State on Dec. 4 شورشیان پایین آمد با نزدیک به نیمی از نتواند خود را با 18 ریباند تهاجمی منجر به 21 دوم-شانس امتیاز.

بلر که ثبت سه ریباند تهاجمی در 19 دقیقه که بازی می خواهد برای دیدن شورشیان بازگشت به تبدیل نتواند به امتیاز.

“من فکر می کنم که قطعا چیزی که ما رو به انجام,” او گفت:. “هر زمان که ما سقوط شیشه به شدت به عنوان ما می توانیم معمولا چیزهای خوب اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر