شورشیان مسیر به پیروزی: چگونه UNLV شوید و در غرب کوه مسابقات

Image

استیو مارکوس

UNLV شورشیان گارد ماروین کلمن (31) جشن پس از سه نقطه سبد توسط گارد یونس آنتونیو (10) در طول نیمه دوم برابر ایالتی سن خوزه در Thomas & Mack Center در UNLV در لاس وگاس پنج شنبه, ژان. در 5 سال 2020 است. همچنین در تصویر هستند رو به جلو دانی Tillman (2) و رو به جلو Cheikh Mbacke Diong (34).

شورشی اتاق

UNLV آماده (اولیه) مارس جنون

آن را یک هفته زودتر از معمول اما غرب کوه مسابقات است که در اینجا و شورشیان باید یک شانس واقعی برای ایجاد برخی از سر و صدا — اگر الیاس Mitrou طولانی و سالم است. ری آبجو و مایک Grimala شکستن UNLV را postseason امیدوار است.

است UNLV یک تصمیم underdog به پیروزی در این هفته کوه غرب مسابقات ؟ بله. و وجود دارد یک نیروی عظیم منهدم کننده قدرتمند ایستاده در راه است ؟ قطعا. اما این بدان معنا نیست که این ماموریت نا امید کننده است.

در واقع وجود دارد یک بار دیگر rag-tag گروه از شورشیان که تا به حال هیچ چاره ای جز به بی نظیر امپراتوری و شکست در بالا آمد در آن نبرد. آن را به نام “جنگ ستارگان” و این داستان باید به UNLV برخی از اعتماد به نفس به عنوان یک تورنمنت که در آن شانس برنده شدن همان موفقیت هدایت یک سیارک زمینه (حدود 3,721 به یک).

می تواند Runnin’ شورشیان پیدا کردن یک راه برای پیروزی ؟ برنده سه بازی در سه روز آسان نخواهد بود اما نه باد تا مرگ ستاره. لوک اسکای واکر خدمه انجام شده که در حال سختی و cagey و بهره گیری از حریف خود را تنها ضعف: یک آسیب پذیر اگزوز پورت است که می تواند توسط یک تک پروتون اژدر.

مانند که ماه به اندازه کشتی هر یک از UNLV بالقوه غرب کوه مخالفان ضعف — برخی از نقص کشنده, مهم نیست چقدر کوچک است که می تواند مورد سوء استفاده شود. T. J. Otzelberger خدمه فقط باید آماده برای به دست گرفتن فرصت خود را هنگامی که آن را می آید.

بیایید نگاهی به دور-با-گرد طرح برای هر احتمالی حریف به عنوان شورشیان مجموعه به نکته امروز:

یک چهارم نهایی

Boise State

ثبت: 19-11 (11-7 MWC) / KenPom شماره 85

پس چه بزرگ در مورد آنها؟: Boise State یکی از بهترین تیراندازی تیم در کوه های غرب به رهبری ارشد گارد ژوستین جسوپ (44.1 3FG% در کنفرانس بازی).

مرگ ستارگان: Christopher Alston. بالا به ثمر رساند junior رو به جلو است که قادر به رسم بسیاری از خطا و UNLV به هک در دفاع. در بویزی برنده بیش از UNLV در Jan. 8, Alston زندگی می کردند در خط پرتاب آزاد (10-از-12) و با یک گل بازی-بالا 26 امتیاز.

اگزوز پورت: گسترش دفاع. در تازه ترین دیدار بین تیم های UNLV پاره پاره بویز به خرد کن با بازی چهار و پنج گارد ترکیب اولیه. BSU نگاه آماده و قادر به نگه دارید تا با شورشیان حرکت توپ اجازه می دهد یک تن از آسان layups. این تردید از Broncos قادر بودند به طور کامل ثابت است که شماره در یک هفته.

UNLV را پروتون اژدر: Bryce همیلتون کردن دریبل. زمانی که UNLV می رود کوچک, Boise, ندارد, مدافع قادر حاوی همیلتون 1-در-1. در آخرین نشست او به ثمر رساند 22 امتیاز 7 از 12 تیر به دست آورده و 10 رایگان-پرتاب تلاش است. اگر ایلیا Mitrou طولانی می تواند به UNLV هر نوع حضور در ترکیب اولیه آن اجازه خواهد داد که همیلتون به جشن.

نیمه نهایی

ایالتی سن دیگو

ثبت: 28-1 (17-1 MWC) / KenPom شماره 4

پس چه بزرگ در مورد آنها ؟ SDSU نقش دفاع ملی-سطح قهرمانی. رانندگی خطوط سخت به آمده و تقریبا در هر شات رقابت. مخالفان به طور متوسط فقط 59.2 امتیاز در هر بازی.

مرگ ستارگان: متوقف می شود بر روی فرمان. وقتی ایالتی سن دیگو واقعا حفاری در دفاع از آن را تقریبا غیر ممکن است برای UNLV برای گرفتن یک شات خوب. که در صفحه نمایش کامل در شورشیان 66-63 برنده دو هفته پیش هنگامی که UNLV ساخته شده دو رقمی منجر شود و پس از آن تا به حال به نگه داشتن برای زندگی عزیز به عنوان SDSU قرار داده و در گیره برگزار شد و آنها را به یک هدف زمینه بیش از 10 دقیقه آخر. اگر آزتک نیاز به آنها ارسال می UNLV به یک حماسه توهین آمیز خشکسالی است.

اگزوز پورت: اتکا به سختی عکس. بر خلاف بسیاری از دیگر تیم های برتر, San Diego State تولید نمی کند بسیاری از سبد آسان در جرم. زمانی که بازی در تعادل آزتک تعداد گارد ملاکی فلین (MWC بازیکن سال) به ضربه دشوار است عکس کردن دریبل.

UNLV را پروتون اژدر: پنج گارد ترکیب اولیه. زمانی که شورشیان بازی 6-پا-5 جی سبز در مرکز آن اجازه می دهد تا آنها را به سوئیچ در هر صفحه نمایش. است که به فلین حتی کمتر به کار گیرند و gunks تا SDSU جرم مانند وقتی که سبز مجبور فلین به ارتکاب یک گردش مالی در یک بسیار مهم در اختیار UNLV پیروزی در سن دیگو.

نیروی هوایی

ثبت: 12-19 (6-13 MWC) / KenPom شماره 204

پس چه بزرگ در مورد آنها ؟ “بزرگ” خواهد بود یک کلمه قوی وجود دارد به عنوان شانس کمی شاهین ناراحت ایالتی سن دیگو برای رسیدن به نیمه نهایی رسید. اما آن کهنه پیراهن که نمی توان مرعوب توسط هر کسی.

مرگ ستارگان: طولانی-محدوده عکسبرداری. AFA چهار بازیکن که شوت بهتر از 37 درصد از 3 نقطه محدوده; برای مقایسه UNLV رهبر شات 34.5 درصد است.

اگزوز پورت: داخلی دفاع. مخالفان شلیک مسخره 66.5 درصد در اطراف لبه در برابر نیروی هوایی که صفوف 338هفتم در کشور است. UNLV نیست بزرگ در پایان تیم, اما آنها به اندازه کافی خوب را AFA پرداخت هزینه برای داشتن صفر لبه حمایت می کند.

UNLV را پروتون اژدر: Amauri هاردی. تاریخ و گارد بسیار موثر تر زمانی که خط نیست متراکم; او قادر به درایو به حاشیه و پایان با نظم در برابر نیروی هوایی.

قهرمانی بازی

ایالتی یوتا

ثبت: 23-8 (12-6 MWC) / KenPom No. 42

پس چه بزرگ در مورد آنها ؟ این Aggies هستند نخبگان دفاعی تیم به رهبری توسط دو همه MWC بازیکنان در گارد سام مریل و مرکز Neemias Queta. زمانی که آنها هر دو سالم برای جلسه دوم با UNLV, آنها چراغ ایالتی یوتا به آسان 69-54 برنده شوید.

مرگ ستارگان: Queta. نزدیک به 7-بالا و پایین صفحه است که در لیگ بازیکن دفاعی سال برای یک دلیل. حتی زمانی که شورشیان برو کوچک Queta است به اندازه کافی سریع به گام از رنگ و هنوز هم بهبود می یابند به بلوک و تغییر عکس در اطراف لبه. او یک کابوس matchup برای شورشیان.

اگزوز پورت: خارج از تیراندازی. گذشته از مریل که یک کشنده تک تیرانداز Aggies ندارد و بسیاری از تیراندازی و آن را مانع از جرم خود را تمام فصل.

UNLV را پروتون اژدر: Vitaliy Shibel. اگر کشش-5 می توانید بکشید Queta دور از خط فقط یک کمی در حالی که همچنین با ضربه زدن در یک 3-اشاره گر یا دو UNLV یک فرصت.

UNR

ثبت: 19-11 (12-6 MWC) / KenPom شماره 78

پس چه بزرگ در مورد آنها ؟ گرگ بسته ممکن است تغییر مربیان اما سبک بازی آشنا است که این تیم هنوز هم گسترش طبقه و شاخه های آن را به خوبی از هر موقعیت. تاریخ و گارد Jalen هریس به طور متوسط 25.4 امتیاز در هر بازی در کنفرانس بازی, اما او را نه تنها تهدید.

مرگ ستارگان: 3-نقطه رگبار گلوله. UNR به طور متوسط بیش از 10 3-اشاره گر در هر بازی در برابر غرب کوه مخالفان و اگر آنها داغ UNLV احتمالا ندارد شلیک به نگه دارید تا.

اگزوز پورت: سریع-شکستن دفاع. UNR رتبه 294هفتم در نقاط در اختیار داشتن در انتقال و اگر شورشیان مراقبت از دفاعی شیشه آنها باید قادر به زنده کردن سریع سبد.

UNLV را پروتون اژدر: باز-دادگاه سحر و جادو. ماروین کلمن ثابت کرده بود UNLV بهترین انتقال بازیکن (1.182 امتیاز در اختیار) به عنوان او می شود تا توپ-دادگاه سرعت و تصمیم گیری زمانی که شورشیان باید اعداد. او پیش از UNR دفاع و او را انتخاب کنید و آنها را از هم جدا.

مکزیک جدید

ثبت: 19-13 (8-11 MWC) / KenPom شماره 135

پس چه بزرگ در مورد آنها ؟ شاید چیزی وجود دارد به توان گفت برای زنده ماندن سختی. نیومکزیکو شده است از طریق دستکش بلند از در و خارج از دادگاه از سختی های این فصل اما آنها موفق به کشیدن آن را با هم و ضرب و شتم ایالتی یوتا در به طور منظم فصل آخر. سپس Lobos زدم ایالتی سن خوزه در بازی در دور تا شاید برخی از حرکت در بازی ؟

مرگ ستارگان: استعداد. ارشد گارد JaQuan لایل تا به حال ناامید کننده سال, اما او هنوز هم یک دیوانه-با استعداد 6-پا-5 backcourt گلزن که می تواند امکان پذیر داغ بریزید و در 25 امتیاز یکی از این روزها است. تاریخ رو به جلو ونس جکسون است که توانایی تسلط اما منحرف از طریق اکثر بازی ها. هر دو آنها برای پخت و پز 40 دقیقه با هم و UNM بهتر است از ثبت آن.

اگزوز پورت: تیم دفاع. برخی از Lobos’ halfcourt اموال خیلی بد بود در آخرین بازی در برابر UNLV که آن را به نگاه مانند بازیکنان هرگز صرف یک دوم تمرین دفاع و یا حتی قبل از ملاقات. UNM مدافعان به طور مداوم از موقعیت و آهسته به واکنش نشان می دهند; UNLV می توانید یک شات خوب در هر زمان تنها پایین طبقه.

UNLV را پروتون اژدر: نظم و انضباط. جدید مکزیک یک hilariously آشفته تیم پس اگر Lobos به نحوی موفق به ظهور از سمت خود را از براکت برای رسیدن به این عنوان, بازی, UNLV خواهد به سادگی به بازی نظم جزئیات گرا بسکتبال به منظور خرد کردن UNM به گرد و غبار.

وایومینگ

ثبت: 8-23 (3-16 MWC) / KenPom شماره 273

پس چه بزرگ در مورد آنها ؟ به معنای واقعی کلمه هیچ چیز نیست. کابوی شد بدترین تیم در کوه های غرب در این فصل اما بازی خود را در ناراحت از ایالت کلرادو به معنی آنها را می توان تا حدودی جدی است.

مرگ ستارگان: اعتماد به نفس. وایومینگ در زمان UNLV به اضافه کاری در این تیم تنها دیدار این فصل پس اگر این بعید است عنوان-بازی matchup در واقع اتفاق افتاده است کابوی خواهد بود سوار موج حرکت و امن در دانش است که آنها می توانند در رقابت با UNLV.

اگزوز پورت: رتبه بندی. وایومینگ یکی از این کشور را بدترین توهین آمیز تیم (شماره 337 در KenPom را تنظیم جرم) بنابراین تا زمانی که شورشیان به یک تلاش صادقانه در D باید وجود داشته باشد هیچ راه وایومینگ می شود به 70 امتیاز — و شاید حتی 60.

UNLV را پروتون اژدر: مربیگری. اگر UNLV شد و آن را به قهرمانی بازی و همه که ایستاده بین شورشیان و NCAA Tournament یک بازی در برابر وایومینگ وجود دارد و نه قابل تصور جهان است که در آن T. J. Otzelberger اجازه می دهد تا تیم خود را برای از دست دادن.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de