شورشیان نگه داشتن زمان خوب نورد با برنده بیش از Boise State

Category: لاس واگاس No comments

Image

استیو مارکوس

UNLV برایس همیلتون (13) قرار می دهد تا یک فروشگاه بیش از UNR لیندسی درو (14) در طول یک بازی در Thomas & Mack Center چهار شنبه, فوریه. 12, سال 2020 است.

شورشیان واقعی هستند.

با چهار قانع کننده 76-66 برنده بیش از Boise State, T. J. Otzelberger تیم کاشته شده خود را بصورتی پایدار و محکم در “مدعی” دسته که کوه مسابقات غرب باز می شود در هفته آینده. این که چگونه غالب شورشیان در نگاه هر دو به پایان می رسد از دادگاه به عنوان آنها بهبود یافته به 11-6 در کنفرانس بازی (مطابق سال گذشته برنده مجموع).

آن شده است یک غیر محتمل صعود برای UNLV اما این تیم را در آغوش کوچک توپ به آنها را به بازی به عنوان به خوبی و کاملا احتمالا بهتر از هر تیم در این کنفرانس است.

UNLV سرب دارای عقاید آنجا که 27 امتیاز در نیمه دوم به عنوان شورشیان فرار یک مناسب و معقول-به-خوب Boise State تیم (19-11, 11-7 MWC) از روی زمین. شورشیان چهار گارد تهاجمی حمله خرد بویز دفاع به لحن 50.9 درصد از زمینه led با 24 امتیاز از کاربر گارد Amauri هاردی.

با یک بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم (بسیار شایسته پیروزی در مسابقات ایالتی سن خوزه در سهشنبه), UNLV است مسجل حافظ در دور اول کنفرانس مسابقات و هنوز هم می تواند در پایان به عنوان بالا به عنوان مقام سوم.

که یک راه طولانی از ماه دسامبر هنگامی که UNLV sported 4-8 ضبط و Otzelberger روشن خود را به تیم زیر بدون زرق و تلاش در خانه و از دست دادن به اقیانوس آرام.

Otzelberger بود بسیار خوشگذران و خوی پس از تماشای خود را احیا تیم ملی پایین Boise State.

“بچه ها ما باید همچنان به کار و دریافت بهتر” Otzelberger گفت. “آنچه که شما شاهد اوج شخصیت مردان جوان ما و اخلاق کاری است که آنها تا به حال از عدم کنفرانس به در حال حاضر. تیم ما در ادامه به بهبود است و من با افتخار از آنها برای آن است.”

Boise State بازی بسیاری از بازی در یک منطقه دفاع در تلاش برای نگه داشتن UNLV از نافذ و آن کار می کرد در دقیقه باز به عنوان شورشیان از دست رفته شش از هفت عکس. اما هنگامی که Otzelberger رفت و به چهار گارد ترکیب تیم های شورشیان قادر به فضای طبقه, ایجاد, باز کردن خطوط و دریبل-درایو به سبد خرید.

گارد سه نفر از هاردی برایس همیلتون و الیاس Mitrou-طولانی همراه برای 62 امتیاز و بسیاری از آن تولید می آمد از دیسک به لبه به عنوان آنها بالغ بر 12 layups.

“این واقعا باز می شود تا طبقه, به ویژه هنگامی که بازی تیم های مرد-به-مرد” Otzelberger گفت: کوچک-توپ جرم. “ما باید چهار گالری در خارج وجود دارد که می توانید در سراشیبی و پویا هستند با توپ است.”

هاردی ساخته شده 9-از-13 عکس از این زمینه است. همیلتون متصل بر 7 از 12 و Mitrou-طولانی ضربه 7-of-14. در یک نقطه در اوایل نیمه دوم, UNLV بود و کشش که در آن ساخته شده 14-از-15 از میدان.

همیلتون گفت: این ماده از حرکت توپ از یک سمت به سمت به پیچ و تاب بویزی امور خارجه و دفاع و سپس حمله به شکاف.

“ما می دانستیم که اگر ما توپ را به سوم و چهارم سمت ما می خواهم که قادر به باز کردن بچه ها به درایو توپ و نمایشنامه” همیلتون گفت.

دفاعی شورشیان swarmed Boise State پیشرو گلزنان جرثقیل Alston و ژوستین جسوپ و نا امید دو با استعداد سپاه پاسداران تمام شب. Alston, به پایان رسید با 11 امتیاز 3 از 10 تیر در حالی که Jessup برگزار شد بدون گل تا 10 دقیقه آخر (او به پایان رسید با 19 ضرر امتیاز).

UNLV در حال حاضر موفق به کسب چهار مستقیم, بازی با فوران چاه نفت پیروزی بر ایالت کلرادو و Boise State ساندویچ در اطراف یک امضا برنده شدن در سن دیگو دولت در روز شنبه. کوچک توپ دیگر اخبار — آن را تبدیل شورشیان به یک تهدید مشروع به نفع غرب کوه مسابقات است.

با یک بازی در سمت چپ بر روی, برنامه, UNLV مناسب است که در آن می خواهد به بود.

“ما در حال بازی در برابر مخالفان ما در حال حاضر — ما در حال بازی در برابر خودمان بهتر” Otzelberger گفت. “آنچه من می خواهم برای دیدن ادامه رشد از تیم ما. به عنوان یک مربی هیچ تر و لذت بخش احساس از تیم خود را هر روز بهتر شدن. ما در حال انجام است که در حال حاضر است.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>