خوانندگان و نویسندگان: اینجا دو رمز و راز از محبوب مینه سوتا نویسندگان

آن را هنوز هم زمستان هنوز هم زمان برای نگه داشتن شومینه رفتن و دنج با — دنج رمز و راز است. در اینجا دو تا از محبوب مینه سوتا نویسندگان.

“سنبل آبی قتل” لورا کودکان (برکلی نخست جرم $26)

اگر ما در حال رهبری نسبت به بهار ما می دانیم که ما می توانیم انتظار یک دیدار از کارولینای جنوبی چای صاحب مغازه Theodosia براونینگ و پوسه. جری اشمیت نوشتن به کودکان نا امید نمی کند در “آبی اسطوخودوس قتل” 21 در این تعامل سری که همیشه شامل حداقل یک جسد, ظریف, چای و شجاع — گاهی اوقات بیش از حد شجاع — شخصیت با شخصیت های ثانویه مانند تئو یابم مناسب چای کارشناسی ارشد دریتن Connelley و هیلی او آشپز جوان/بیکر.

این داستان آغاز می شود با تئو و دریتن در یک تیراندازی در محوطه یک کشت و زرع. ناگهان میزبان رجینالد دویل, شات بسیار نزدیک به جایی که تئو و دریتن در حال ایستاده. هیچ کس نمی تواند بر این باورند این اتفاق می تواند در آرام زمینه حداقل از مرده پر حرف پسر الکس و مرحوم پریشان, همسر, مردیت که التماس تئو به او کمک کند پیدا کردن قاتل است. اما قبل از اینکه تئو حتی یک سرنخ بزرگ خانه به آتش کشیدند. سپس الکس همسر حنایی که ممکن است مورد آزار قرار گرفته توسط شوهرش از بین می رود و پول خواستار است. تئو به غربال کردن از طریق انواع مظنون از جمله الکس همسایه است که اختلافات با مرد مرده بیش از یک قطعه از املاک و یک زن که صاحب یک مزرعه اسطوخودوس.

خواهد همه چیز آمده روشن در طول تئو سنبل خانم چای حزب ؟

آنچه کودکان می کند تا به خوبی ادغام تئو توجه به فروشگاه چای با تحقیقات خود را. او به ما می دهد فقط به اندازه کافی اطلاعات در مورد کسب و کار کنار تئو زندگی به آن را روشن او می داند آنچه که او انجام می دهند از محیط چای جداول با چین است که مناسب برای تم و فقط سمت راست محور گل و شمع.

جری اشمیت می نویسد که تحت نام قلم لورا کودکان (ژان Pieri / پایونیر پرس فایل)

سحر و جادو در این سری است که خواننده را مشتاق به در که دنج اتاق چای خوردن scones منعقد و هیلی دیگر غذاهای خوشمزه از جمله هاوایی ساندویچ چای زنجبیل-cocoa tea cookies و چای-ادویه دار کمپوت میوه با دستور العمل در این کتاب است.

اشمیت/کودکان را امضا نسخه از “سنبل آبی قتل” از ظهر تا 2 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 7, at Once Upon a Crime, 604 W. 26 سنت Mpls.

“کلاغ تماس” توسط شری رابرتز (Osmyrrah انتشارات $12.95)

شری رابرتز به ارمغان می آورد استاد یوگا و ریکی شفا دهنده مایا Skye برای سومین ماجراجویی در “کلاغ خواستار است.” این سری مجموعه گابریل در باغ, Minn., آغاز شد و در سال 2014 با “پایین سگ خاطرات” به دنبال “جنگجو انتقام.”

در آن کتاب به ما آموخته است که مایا به ارث برده یک کتاب مرموز از مربی سابق جهنم فرشته-تبدیل-شمن که درگذشت حفاظت از آن است. گرانبها, کتاب, که در آن بسیاری از مردم نوشته اند به نظر می رسد که قدرت حمل بوی مختلف در هر زمان Maya آن باز می شود. همچنین ارتباط با او گاهی اوقات cryptically از طریق عاقلانه صاحبان قبلی.

در “کلاغ خواستار” این شهر به طور ناگهانی پر از کلاغ شوم نشانه آن است که مایا می داند به معنی مشکل است. و مشکل می آید زمانی که لاغر, پیر مرد که خود را ژاک کاج مرده یافت. مایا می آموزد مرد زندگی تحت یک نام مستعار و صرف وقت خود را با کاشت درختان. به تعجب او ژاک شناخته شده است به پدر و مادر او Evie و لری که زندگی با مایا و خواهر بزرگتر او قلب در یک کمون سال پیش از آن. چه پدر و مادر خود را می دانم که در مورد این مرد بدون تاریخ ؟ و به همین دلیل در حال شهروندان سرزنش Skye خانواده برای آوردن کلاغ و “هیپی” به شهر ؟

مایا قرار می دهد قطعات پازل با هم با دوستان خود پیتر Jorn یک خبرنگار روزنامه, در حالی که او همچنین صرف زمان با او غنی ترش-زبان مادر بزرگ پدری که به فکر حرکت به گابریل باغ.

محیط زیست است که تمرکز این سریع ء داستان با مایا کوچک زاده کاشت یک پروانه باغ است که جذب در معرض خطر پادشاهان. اما کسی در شهر نیست و علاقه مند به پروانه ها و اشک تا باغ. چه پیامی فرستاده?

مایا و خانواده او هستند شخصیت های جالب و رابرتز می نویسد: در یک سبک شادی بخش است که تعداد زیادی از سرگرم کننده است. باهوش کلاغ که به نظر می رسد ارسال مایا یک پیام, پیشنهاد, عرفان به افزایش طرح.

“کلاغ تماس” پذیرفته شده است, به, Indie در, نویسنده, پروژه سرپرستی کتابخانه مجله کمک می کند که کتابخانه ها را انتخاب کنید و کتاب هایی که باید ادبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im