1116_sun_UNLVHawaii17

استیو مارکوس

UNLV شورشیان linebacker Javin سفید (16) پنجه است پس از دوره نقاهت بعد از یک هاوایی اشتباه کردن در طول بازی مقابل هاوایی رزمندگان در سام بوید ورزشگاه پنج شنبه, نوامبر. 16, 2019.

به عنوان بخشی از جدید CBA گذشت ماه گذشته NFL فهرست اسامی خواهد بود افزایش از 53 تا 55 بازیکنان برای سال 2020 فصل با دو اضافی لکه های اختصاص داده شده برای تمرین تیم ملی تماس-یو پی اس. آن دسته از بازیکنان واجد شرایط خواهد بود در بازی بعد به جبهه دفاتر انعطاف پذیری بیشتر از همیشه وقتی که می آید به ساختمان تیم خود را.

که خبر بسیار خوبی است برای اظهارات’ آخرین محصول از رایگان undrafted عوامل است. چهار جمله UDFA ساخته است فهرستی از سال گذشته و با دو لکه به کار وجود دارد باید مشابه فرصت برای این سال را نادیده گرفته سنگهای.

که undrafted rookies بهترین فرصت ساخت آن را به هفته 1? کار کردن همکار من مورد Keefer اولیه فهرست طرح بیایید رتبه ورودی UDFA را از بیشتر به کمتر احتمال دارد به چوب:

1. مادر هارپر, CB, ایلینوی جنوبی

آن را از سوال به تصور هارپر دزدانه بر روی لاس وگاس فهرستی به عنوان عمق در cornerback آن را به عنوان شکل دادن به یکی از اظهارات’ ضعیف ترین موقعیت گروه را برای سال 2020 است.

هارپر کالج, تولید بزرگ نیست. او به سختی خود را دو سال اول دانشگاه ایالتی اوکلاهما و سپس انتقال به ایلینوی جنوبی که در آن او انباشته فقط دو interceptions در فینال دو فصل است. هیچ کدام از آن فریاد می زند: “آینده pro.”

وجود دارد بیشتر به عنوان یک چشم انداز جذاب تر از تولید آن است. هارپر چک در در 6-پا-2 و او آزمایش واقعا خوب منتهی به پیش نویس به عنوان او زد 4.43 40-حیاط داش در خود نرم افزار بعد و با سنجش زمان در یک 4.25 در 20 حیاط شاتل. که شاتل زمان می توانست رتبه هفتم را در میان, cornerbacks در NFL ترکیب (با این نکته که همه گوشه بالا زد شاتل وجود دارد) که ترکیبی از اندازه و سرعت و چابکی باعث می شود هارپر جالب تر از معمولی UDFA.

2. Trending سفید, پوند, UNLV

محلی لاس وگاس طرفداران می خواهم برای دیدن چوب سفید با اظهارات و با صدای بلند و دراز و باریک و سست-hipped linebacker را فرصتی برای ایجاد خود را مورد.

اظهارات’ pass-پوشش گلایه مشهود بود در سال گذشته به خصوص در میان linebacking سپاه. که رهبری این تیم به ثبت نام در استارت Cory لیتلتون و نیک Kwiatkoski در رایگان آژانس اما واحد هنوز هم می تواند ایستادن به تقویت. ورود سفید بود که یک جانور در پوشش به عنوان یک مقام ارشد در UNLV (سه interceptions, 10 می گذرد defensed).

مهارت های خود را جذاب می باشد. این موضوع به عنوان آن را همیشه شده است برای سفید خواهد بود از اندازه بود. او صرف دو سال گذشته از خود کالج حرفه ای در تلاش برای قرار دادن در وزن به صورت دائمی حرکت به linebacker اما هنوز راه بیش از حد نازک به موقعیت که در جوانب مثبت. اظهارات او را به ضرب گلوله در پشت دفاعی اما خود را پوشش مهارت های کمتر خاص در آن موقعیت است. Linebacker است بهترین شات خود را.

که می تواند منجر اظهارات به او یک فرصت در تمرین تیم ملی به عنوان او تلاش می کند به منظور افزایش بدن خود را. یک نقطه فهرستی نیست از سوال اگر او غالب در تیم های ویژه طول می کشد و برای ایمنی بیشتر هموار تر از حد انتظار اما تاکسی تیم ملی خواهد بود یک نتیجه خوب برای این سال است.

3. Dominik Eberle K ایالتی یوتا

وقت placekicker دانیل کارلسون شده است بسیار قابل اعتماد خود را در سال و نیمه با این اظهارات اما دقت خود را از راه دور مشکلاتی روبرو در سال 2019 (6 از 10 در ضربات از 40-49 متری 0-از-2 در 50-plus). Eberle بهترین ویژگی هستند که او را به صورت خودکار در مسائل کوتاه (او ساخته شده همه 167 از پت تلاش در دانشگاه) و او را ارزان.

کارلسون قرارداد بد نیست اما ($750,000 برابر درپوش در سال 2020) بنابراین او باید قادر به نگه کردن Eberle در یک اردوگاه آموزشی رقابت است.

4. Kamaal سیمور OT راتگرز

حتی اگر این اظهارات تا پایان jettisoning شروع گارد گیب جکسون این offseason (یک حرکت است که ذخیره این تیم $9.6 میلیون) و در خط حمله است شلوغ موقعیت ، Clemson گارد جان سیمپسون فراخوانده شد در دور چهارم ارائه حتی بیشتر در عمق. سیمور بیشتر از پروژه های عمرانی از یک تهدید برای این تیم در سال 2020 است.

5. مایک Panasiuk DT Michigan State

لاس وگاس به شدت سرمایه گذاری در خط دفاعی بیش از گذشته دو offseasons تهیه پیش نویس به پایان می رسد Clelin فرل و مکس کرازبی در سال گذشته و امضای نمایندگی رایگان Maliek کالینز و کارل Nassib این سال است. Panasiuk جامد در برابر اجرای سال گذشته ارسال 10 پردازد برای از دست دادن و یک 83.9 طرفدار فوتبال درجه تمرکز در اجرا نقش, اما آن را سخت برای دیدن او ترک خوردگی فهرستی از اردوگاه.

6. جورج مارینر WR ایالتی یوتا

یوتا ایالتی جرم در زمان یک گام به عقب در سال گذشته اما مارینر یکی از نقاط روشن. او یکی از اردن عشق اعتماد ترین اهداف به پایان رسید و با 63 جلب برای 987 متری و 10 touchdowns. او می خواهم یک شات بهتر از این تیم اگر اظهارات صرف نمی کند بالا میدارد در گیرنده های هنری Ruggs, لین Bowden و برایان ادواردز در همان پیش نویس است.

7. لیام مک کالو, LS, Ohio State

مک کالو بود به عنوان یکی از کالج های فوتبال, بهترین های طولانی snappers (انواع افرادی که ارزیابی این نوع از چیزی) اما اظهارات نسبتا قابل اعتماد و متخصص در حال حاضر در ترنت Sieg — و اکثر مربیان مشاهده طولانی بی اهمیت به عنوان یک “رفع نشود چه ain’t شکست” وضعیت. McCullough کمک می کند در اردوگاه اما این احتمال وجود دارد مایک Mayock و جان weather underground انتخاب خواهد شد به چوب با کهنه که آنها می دانند و احتمالا اعتماد.

8. نیک Bowers, TE, پن دولت

قهقهه بود محترم مسدود کردن انتهای تنگ برای Nittany Lions اما او یک راه طولانی برای رفتن به اثبات او یک NFL کالیبر تصویب گیر پس از تخلیه در فقط 17 توپ در سه سال در پن استیت. پرتاب در این واقعیت است که تنگ پایان ممکن است اظهارات’ عمیق ترین موقعیت گروه و قهقهه’ شانس ساخت نهایی 55 باریک هستند.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de