رمزی شهرستان کلانتر دفتر دشمنی بیش از بودجه به پایان می رسد — با نزدیک به 1 میلیون دلار افزایش از هیئت مدیره

با یک وعده داده است که او می خواهم به ماندن در زیر بودجه سال Ramsey County sheriff باب فلچر به نظر می رسد برای ایجاد صلح روز شنبه با یک county هیئت مدیره و مدیر بود که متنبه او بارها و بارها برای رفتن بیش از بودجه. در پایان آنها اختصاص داده و نزدیک به یک میلیون دلار از این صندوق به طور کلی به پرداخت برای کسانی که کسری.

با یک تصمیم به اتفاق آرا با سابق هیئت مدیره صندلی جیم دانا وجود ندارد و هیئت مدیره رای به تخصیص $950,000 از کلی خود را مشروط حساب برای پرداخت کلانتر بخش بودجه شکاف.

در اوایل این ماه, شهرستان, مدیر, Ryan اوکانر نوشت: یک تفاهم نامه به کمیسیون تعزیر کلانتر برای کسری بودجه با اشاره به دیگر بخش های مورد نیاز هیئت مدیره اقدام به رفع کسری بودجه خود را با وجود برخی از نیاز به دست و پنجه نرم کردن با از دست دادن درآمد.

تفاهم نامه تصریح کرد: بسیاری از نقاط ساخته شده در یک نامه از هیئت شهرستان به فلچر در اواخر سال گذشته خواستار بودجه فاصله — سپس پیش بینی شده در $2.5 میلیون — “غیر قابل قبول است.”

فلچر در پاسخ سال گذشته که زمانی که او در زمان بیش از کلانتر بخش در ماه ژانویه پس از برکناری سابق کلانتر جک Serier آن overstaffed 33 کارکنان تمام وقت. این شهرستان گفت: آنها محاسبه می شود تنها 15 “overhires” به جای 33.

فلچر همچنین با اشاره به یک جفت از سال هیئت مدیره اقدامات استخدام کارکنان برای اداره خود بودند که هرگز به طور کامل تامین می شود.

فلچر در آن زمان گفت به اعتقاد او فاصله به احتمال زیاد خواهد بود و نزدیک به 1.3 میلیون. اما در جلسه بعد با مطبوعات پیشگام کلانتر گفت که او فکر او می تواند تاخت و تاز را به صفر کاهش اضافه کاری گرفتن درآمد اضافی از فرایند مدنی هزینه ها و تفنگ مجوز و بیمه سلامت پرداخت که هنوز برای ثبت نام در بخش سیستم.

در پایان این اتفاق نمی افتد.

اما فلچر موفق به آوردن حقوق پایین. شهرستان دارایی مقامات ابراز کرده زنگ در ماه اوت که در بخش حقوق و دستمزد بودجه شروع به پریدن کرد به طور قابل توجهی.

در زیر ماه این پول صرف حقوق غوطه ور دوباره. فلچر گفت: او نیاز به طور موقت استخدام در ماه های تابستان و کسانی که به طور موقت استخدام شد و پس از آن اجازه دهید بروید.

Ramsey County Sheriff باب فلچر (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

توسط سال-پایان دوره پرداخت مقدار فلچر صرف حقوق بود و تقریبا برابر با آنچه که او می شده است اختصاص داده شده برای آن دوره ترک تنها سرریز هزینه قبلی monhts. او گفت: هیئت مدیره روز شنبه که او در حال حاضر تحت کارکنان تمام وقت سهم.

اوکانر نامه همچنین اعتبار یک نگرانی آورده فلچر در طول در حال بحث بودجه — که این شهرستان تا به حال به طور کامل تامین می شود دسته ای از استخدام های مجاز توسط هیئت مدیره در سال 2017.

هیئت مدیره اقدام تصویب آن استخدام شده بود تا اواسط سال — و بودجه در سال بعد بر این اساس بود که تنها جزئی-سال تخصیص به جای یک سال کامل از بودجه مورد نیاز به اندازه کافی به پرداخت حقوق.

“شهرستان مدیر concurs که وجود دارد $415,000 کمبود در سال 2018 و 2019 بودجه است که رخ داده است” اوکانر نوشتن در یادداشت خود به هیئت مدیره این ماه است. هر چند او افزود: “این است که ارزش تصدیق کرد که کلانتر را به طور فعال و موفق یکسان بودجه چالش در سال 2018 بدون نیاز به هیئت مدیره عمل است.”

اوکانر همچنین گفت: در یادداشت خود که کلانتر, تا به حال شرکت در شهرستان فصلنامه نظارت مالی روند.

هنگامی که گفته می شود به صحبت می کنند قبل از تخته سه شنبه فلچر بیرون آورده و یک مجسمه به او داده شده توسط کمیسیون ویکتوریا راینهارت و رافائل اورتگا از یک دهه پیش. یکی که قرار بود برای ایجاد صلح است.

“من فقط می خواهم برای دیدن اگر یک من گسترش صلح و ببینید اگر مجسمه در واقع کار می کند” فلچر گفت: هیئت مدیره که در پاسخ با خنده.

“رایان و من تا به حال یک جلسه بزرگ (این ماه)” فلچر اضافه شده است. “ما می تواند استدلال می کنند اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این سال به پایان رسید. به عنوان (شهرستان CFO) لی Mehrkens به من گفت احتمالا انجام نمی دهد هر گونه خوب به استدلال می کنند جزئیات اعداد. … اما به وضوح در حال حرکت رو به جلو این مهم است که به این شهرستان این مهم به کلانتر دفتر که در سال 2020 بودجه آشتی صفر و یا تحت.”

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس کارتر پاسخ داد: “کلانتر ما درک بسیار گسترش صلح است. و ما بسیار خدا را شکر برای این فرصت را به کار با شما در این سال آینده — با توجه به تعهد شما فقط ساخته شده (به ماندن در یا تحت بودجه در سال 2020).”

این هیئت همچنین گذشت یک حرکت هدایت بخش مدیریت “برای انجام یک تجزیه و تحلیل حقوقی” با کلانتر, “که روشن مسئولیت (کلانتر دفتر)” به صراحت مشخص شده در قانون اساسی امور خارجه دولت اساسنامه و Ramsey County صفحه اصلی قانون منشور.

این اقدام با توجه به قطعنامه شد به “روشن شدن تعهدات عملیاتی و در مجموع مدیریت بودجه چالش های است که می تواند بوجود می آیند در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر