گاهی اوقات می گوید درست به همان اندازه که یک مربی نام یک استارت را در یک موقعیت کلیدی نمی گیرد.

دوشنبه، با هفته 1 بر او، شان مک وی با طرح طولانی مدت رامس برای یک رویکرد در حال اجرا پشت به کمیته به جای مسح کردن یک ballcarrier شماره 1 برای شروع فصل در نقش قدیمی تاد گورلی گیر کرده است.

مک وی گفت که «خوش بین» است که دارل هندرسون که دو هفته تمرین را با یک کشش همسترینگ از دست داده است، به همراه کم ایکرز و مالکوم براون آماده خواهد شد تا یکشنبه شب در ورزشگاه سوفی با کابوی های دالاس روبرو شود.

مک وی گفت: «اگر او باشد، این یک چرخش سه پشت است که شما واقعاً احساس خوبی نسبت به آن خواهید داشت.» “دقیقا چگونه آن حمل خواهد شد توزیع چیزی است که ما واقعا به عنوان پیشرفت هفته و به عنوان بازی آشکار تعیین است.”

آیا او می داند که کدام دویدن به عقب برای سری اول در میدان خواهد بود؟

مک وی قبل از تفریح با این سوال گفت: «من هنوز این کار را نمی کنم. “ما ممکن است با پنج پهن و بدون پشت بروید، و یا ما ممکن است با هر سه پشت در میدان و سپس دو بچه مهارت دیگر بروید. تو هيچوقت نميدوني”

به طور جدی، پیام ممکن است: Akers، 1100 یارد بازگشت از ایالت فلوریدا که Rams در دور دوم با انتخاب اول خود را در پیش نویس آوریل در زمان، هنوز نشان داده نشده است که او می تواند “انجام آن همه” مانند گورلی، هدف تازه کار برای خود در چت با خبرنگاران در ماه اوت تعیین شده است.

مک وی روز دوشنبه گفت: کم به بهتر شدن ادامه می دهد. “شما فراموش می کنید گاهی اوقات او یک بازیکن جوان است. ما می خواهیم خیلی از او بپرسیم.»

بنابراین : با عرض پوزش ، صاحبان فانتزی ، آن را سخت به توصیه Rams در حال اجرا به عقب این هفته است.

جدید در حال اجرا پشت مربی توماس براون در اواخر ماه اوت گفت که Rams ترجیح می دهند به یک “پسر روشن برش که طول می کشد اکثریت reps،” اما فکر نبرد برای آن نقش ممکن است به فصل ادامه دهد.

مک وی گفت که او می بیند “تعادل” بین مایل به یکی از بازگشت به ایستادگی کردن و مایل به بهره برداری از اختلافات در میان Akers، 2019 انتخاب دور سوم هندرسون، و مالکوم براون، طرفدار سال پنجم که حمایت از گورلی.

مک وی گفت: «من فکر می کنم با آشکار شدن فصل، این ممکن است به ما مقداری وضوح بدهد اگر کسی خودش را از هم جدا کند.» “اما ما با سه پشت مختلف، سه مجموعه مهارت های مختلف، که ارائه تغییر سرعت و پویایی های مختلف است که آنها می توانند به دفاع ارائه بروید.

“من فکر می کنم که می تواند کمک به نگه داشتن مردم خارج از تعادل نیز هست.”

در سال ۲۰۱۹ کابوی ها (۸-۸) برای هشتم در هر دو یارد به ازای هر حمل مجاز (۴٫۱) و یاردها در هر پاس مجاز (۶٫۸) در سال ۲۰۱۹ گره خورده بودند. آن ها سرمربی جدیدی در مایک مک کارتی و هماهنگ کننده دفاعی جدید در مایک نولان دارند.

یادداشت

قوچ ها معمولاً در روزهای قبل از یک فصل تمدید قرارداد را اعلام می کنند. GM Les Snead صحبت در اطراف سوالات دوشنبه در مورد اینکه آیا او می خواهم نگران اگر معاملات جدید برای باشگاه فوتبال Jalen رمزی و گیرنده کوپر کوپ undone به عنوان فصل باز می شود. اسناد گفت که هر دو در عمل «شماره گیری» شده اند. او گفت که این تیم وقتی فصل شروع می شود مذاکرات را قطع نخواهد کرد. …

شان مک وی می گوید جاستین هالینز که روز یکشنبه در مورد چشم پوشی از دنور ادعا کرد، روز دوشنبه در اردوگاه رامس بود و خود را آماده می کرد تا در برابر دالاس مناسب باشد. محصول اورگن می تواند در خارج و داخل تیم های مدافع و ویژه بازی کند، و هماهنگ کننده دفاعی رامس براندون استالی را می شناسد که مربی موقعیت او با برانکوز بود. …

امضای ریموند کاله از جوخه تمرین خلیج تمپا در انتظار فیزیکی اوست. انتخاب دور هفتم در حال اجرا به عقب و بازگشت ضربه در لوئیزیانا لافایت بود. مک وی سرعت «نخبگان» کاله و «توانایی بازگشت بزرگ» را دوست دارد. رام ها بايد از يکي چشم پوشي کنن تا توي ليست 53 نفره جا براي اون درست کنه يه نقطه روي جوخه تمرينشون بازه …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de