قوچ از دست دادن کیکر گرگ Zuerlein به Dallas Cowboys در رایگان آژانس

گرگ Zuerlein این placekicker که 57-حیاط زمینه هدف فرستاده قوچ به سوپر باول دو فصل پیش شد تیم ها مهم رایگان-عامل ریزش جمعه زمانی که او موافقت کرد به نظر با دالاس کابوی ها.

سه سال در مقابله با یک پایه ارزش $7.5 میلیون برای اولین بار گزارش شده توسط NFL شبکه reunites او را با جان Fassel بود که قوچ’ ویژه-تیم مربی برای Zuerlein هشت فصل با قوچ قبل از خروج از در ژانویه برای همین نقش با کابوی ها.

خبر آمد در یک روز آغاز شده است که با امداد برای قوچ به عنوان آنها دوباره امضا دفاعی lineman مایکل Brockers پس از خود را رایگان-عامل توافق با Baltimore Ravens شکست بیش از نگرانی در مورد چپ مچ پا.

Zuerlein, 32, بوده است گذشته شش نمایندگی رایگان میان قوچ به طور منظم در سال 2019 به unsigned.

سه نفر از آنها امضا با تیم های دیگر شروع با linebacker Cory لیتلتون و لبه حمله کننده دانته Fowler. چپ مقابله با اندرو Whitworth, guard-مرکز Austin بلیت و Brockers دوباره امضا شده با قوچ.

فصل گذشته نبود Zuerlein بهترین. او ساخته شده 72.7 درصد از زمینه خود را-هدف تلاش دوم-پایین ترین رقم از کار خود را. نتواند شامل 44-حیاط سعی کنید که inched گسترده و درست در دقیقه آخر قوچ’ 30-29 دست دادن به Seahawks در سیاتل در هفته 5.

اما او برگ L. A. با پای راست بصورتی پایدار و محکم کاشته شده در قوچ تاریخ است.

همه طرفدار در سال 2017, او به ثمر رساند تا 867 امتیاز در حرفه خود, دوم, در میان قوچ پشت جف Wilkins’ 1,223 در 11 سال با این تیم است. Zuerlein لگد طولانی ترین هدف زمینه توسط یک Ram یک 61-yarder در جاده ها در برابر وایکینگها مینه سوتا در سال 2015.

بزرگترین لحظه آمد و در سال 2018 NFC قهرمانی در بازی هنگامی که او رفت و 4 به صورت 4 در زمینه هدف تلاش در برابر New Orleans Saints, ارسال بازی به وقت اضافه با یک 48-yarder و پس از آن اتصال از 57 برای طولانی ترین بازی برنده و پا زدن در NFL postseason تاریخ است.

قوچ خواهد بود به دنبال یک جدید kicker. Zuerlein, توپ زن جانی Hekker و اهمیت جیک McQuaide – همراه با Fassell – تا به حال شده است با هم به مدت هشت سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im