قوچ رایگان-آژانس تجزیه و تحلیل: چالش های رشد پس از کلید ضرر و زیان

مهم نیست که چقدر ورزشی, تقویم بازنویسی توسط coronavirus همه گیر وجود دارد هیچ خطر که فصل NFL آغاز خواهد شد این هفته.

بنابراین قوچ’ offseason تغییرات نباید در نظر گرفته شود به عنوان اگر آنها در خارج از زمان را بیشتر.

“من فکر می کنم این همیشه جالب چگونه ما دو روز به لیگ جدید سال مردم فکر می کنم این است که تیم شما در حال رفتن به میدان آمده سپتامبر” قوچ COO کوین Demoff روز جمعه گفت یادآوری نویسندگان در بسیاری از طراحی های تجاری و رایگان-امضای عامل هنوز به آمده است.

قوچ’ تغییرات در طول اولین و فعال ترین هفته رایگان-عامل خریدهای و حقوق و دستمزد افسردگی باشد و مورد قضاوت قرار گرفت که در آن آنها قرار داده و این تیم در حال حاضر.

مدیر کل Les Snead است در یک سوراخ است که سخت خواهد بود برای صعود از بعد از ضرر و زیان دانته Fowler, Cory لیتلتون و مایکل Brockers به رایگان آژانس و از نظر مالی با انگیزه انتشار تاد Gurley و Clay Matthews.

یکی از این لیگ بهتر دفاع دهکدهای از دست داد هفت بازیکن ساخته شده است که حداقل یک شروع در سال 2019 از جمله عامل رایگان Marqui مسیحی (که حاضر به ثبت نام با جت در شنبه) Nickell Robey-کلمن (که گزینه نبود برداشت) و اریک Weddle (که بازنشسته). این ادغام از لئونارد فلوید و’Shawn رابینسون بود بهتر بود که در این سمت توپ.

جرم است که با تکیه بر Gurley به تولید لیگ پیشرو متری از داد و بیداد و تنظیم عبور از بازی در سال 2018 سوپر جام فصل است که به دنبال یک جدید ویژه بازگشت. حداقل خبر خوب وجود دارد در جرم: Jared Goff و خط حمله را نمی توان به اهداف بسیار griping از طرفداران حداقل تا زمانی که تیم در بحران جدید حل شده.

در اینجا یک نگاه واحد توسط واحد که در آن قوچ’ مشکلات – و نیست – کوتاه 25 هفته قبل از برنامه ریزی اولین یکشنبه سال 2020 های نجومی:

دفاع

Linebackers: تیم پیشرو tackler لیتلتون در داخل linebacker و بزرگ-بازی بازی های لبه حمله کننده فاولر و جانباز ماتیوز در خارج هیچ یک از قوچ’ ضرر و زیان در اینجا این است که یک شگفتی توسط خود را با توجه به تیم و دستمزد-کلاه محدودیت. اما آنها می توانند انتظار برای نگه داشتن بر روی لیتلتون یا Fowler.

امضای خرس سابق در دور اول انتخاب فلوید یک شروع بود در لبه; او مربی در شیکاگو توسط قوچ جدید دفاعی هماهنگ کننده براندون Staley. در وسط هیچ کس در زمان قوچ فهرستی کامل به گام گرچه در تروی Reeder تا به حال خوب rookie سال و ممکن است به یاد داشته باشید که لیتلتون شد عامل رایگان undrafted خود را یک بار.

خط دفاعی: Brockers امضا شده با کلاغ پس از شروع تمام وقت به مدت هشت سال با قوچ. رابینسون امضا شده با قوچ پس از نه شروع تمام وقت در دو سال گذشته با شیرها. نه حتی یک تعویض در این زمینه هر چند رابینسون ارزان تر است.

هنوز یک خط جامد چون هارون دونالد و یک سطل زباله می تواند می تواند یک خط جامد, اما آن را در زمان یک گام به عقب.

دوم: آن را به اندازه کافی به مقاومت در برابر ضرر و زیان است. اما برش Robey-کلمن برگ های باز در حافظه cornerback مسیحی خروج به عنوان یک عامل رایگان طول می کشد دور ارزشمند پشتیبان در ایمنی و Weddle بازنشستگی در ژانویه طول می کشد دور جانباز رهبری است.

پایه چهارتایی قوی باقی می ماند: گوشه Jalen رمزی سه بار نرم افزار کاسه انتخاب کنید و تروی تپه سوم-سخت ترین NFL گوشه برای تکمیل یک پاس در برابر فصل گذشته (45.6 درصد از اهداف) و safeties جان جانسون بازگشت از آسیب دیدگی شانه و تیلور Rapp این قوچ’ بهترین تازه کار در 2019.

جرم

پشت در حال اجرا: پس از انتشار Gurley که تولید نبود تطبیق خود برچسب قیمت قوچ گزارش ساخته شده یک پیشنهاد به Melvin Gordon قبل از شارژر رایگان عامل تصمیم به ماندن در لیگ غرب و ثبت نام با Broncos.

آن را به یک حماسه تجارت و یا پیش نویس روز نابغه به جای آنچه Gurley داد قوچ در بهترین حالت خود. بیشتر احتمال دارد هر کس قوچ, دریافت, جدید, حمله هماهنگ کوین اوکانل نیز نیاز 2019 پشتیبان گیری دارل هندرسون و مالکوم براون به انجام بیشتر.

خط حمله: دوباره خریدهای رایگان-agent چپ مقابله با اندرو ضربه شارپی و گارد-مرکز Austin بلیت برداشته و یک زن و شوهر از علامت سوال در یک خط است که شروع offseason بی قراری در تمام پنج موقعیت.

کارفرمایی: این سوال پاسخ داده نشده است که به عقب خواهد شد تا Goff. بلیک Bortles یک عامل آزاد شد و بنا به گزارش فیلدینگ دیگر ارائه می دهد اما با توجه به اقامت در L. A.

گسترده گیرنده: بدون هیچ تغییری. آن باقی مانده است ممکن است قوچ تجارت خواهد شد Brandin آشپز و بقیه بزرگ خود قرارداد. تیم احساس آشپز’ ارزش فراتر از خود را پایانی آمار ، تهدید خود را با سرعت باز می شود تا کسانی که پاس کوتاه که کوپر Kupp و رابرت جنگل تبدیل به دستاوردهای بزرگ.

تنگ به پایان می رسد: بدون هیچ تغییری. این یک قوچ قدرت پایین کشش با تایلر Higbee مصرف بیش از Gerald Everett به عنوان یک پاس جالب و Higbee و جانی Mme را مسدود کمک به نجات, خط حمله. اما هیچ تیم تا کنون افتتاح ورزشگاه جدید با شعار: “بهترین دو-تنگ-پایان مجموعه در شهر!”

همچنین

تیم های ویژه: Kicker گرگ Zuerlein باقی می ماند عامل آزاد است.

با توجه به قوچ’ حقوق و دستمزد-درپوش فشار این offseason آن هیچ شوک که آنها در زمان یک گام اولیه بازگشت. اما آیا آنها را یک گام به عقب به یک گودال از ریگ روان?

آنها وطن پرست هستند و تنها تیم به از دست دادن سه بازیکن به طور کلی دارای رتبه در میان 50 بالا رایگان عوامل این offseason بدون امضای هر گونه. میهن پرستان’ ضرر و زیان شامل تام بردی.

سوم در NFC شمال 9-7 و از پلی آف فصل گذشته قوچ را دیدم بخش شدیدتر این هفته جایگاه چهارم کاردینالز معامله برای گیرنده گسترده DeAndre هاپکینز.

در لاس وگاس bettors مطرح شده شانس برابر قوچ برنده بعدی سوپر باول از 25-1 به 40-1 – در حالی که آریزونا رفت و از 80-1 به 40-1 – پس از هفته تغییرات. به عنوان وگاس می بیند آن قوچ نیست حذفی تیم در سال 2020 است.

که در حال حاضر قوچ می گویند.

“هر سال بازیکنان خود را تغییر تیم خود را تغییر. ما می دانستیم که رفتن به این فصل وجود دارد خواهد بود انتخاب سختی” Demoff گفت: در این هفته. “(مربی) شان (McVay) و له با هم قرار دارند باور نکردنی سابقه رشد بازیکنان از پیدا کردن راه هایی برای توان رقابتی و درست تیم برنده این چالش برای پلی آف. من فکر نمی کنم در این سال خواهد بود هر گونه متفاوت است.”

او افزود: “من فکر می کنم هسته اصلی تیم ما با جارد و هارون و Jalen و گیرنده و همه بازگشت به ایران هیجان انگیز است. اما آن را به یک متفاوت را به دنبال تیم دیگری که در سمت چپ این زمینه در سال 2019. اما من فکر می کنم همه می دانستند که قرار بود به این مورد است.”

اگر هر کسی نیست همه می کند در حال حاضر.

قوچ تغییرات در این هفته

اضافات: LB لئونارد فلوید (امضا به عنوان عامل رایگان) DT یک’Shawn رابینسون (امضا به عنوان عامل رایگان)

خروج: RB تاد Gurley (منتشر شد), LB Clay Matthews (منتشر شد), LB دانته فاولر (امضا شده با Falcons), LB Cory لیتلتون (امضا شده با اظهارات), DL مایکل Brockers (امضا شده با کلاغ) S Marqui مسیحی (امضا شده با جت), CB Nickell Robey-کلمن (گزینه اعمال نمی شود)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de