شایع FISA نقض تقاضا تعمیرات اساسی

در زمانی که قدرت دولت به طور فزاینده ای بی بند و بار آن را مهم تر از همیشه به صدای زنگ که پادمان برای ما آزادی به طور معمول نادیده گرفته شود.

وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz پیدا کرده است با مشکلات جدی FBI روند به دنبال حکم تحت نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند. در یک بررسی از 29 برنامه های کاربردی برای مخفی حکم برای انجام نظارت از شهروندان ایالات متحده و یا سبز-دارندگان کارت های IG یافت و به طور متوسط 20 خطا در هر یک از برنامه های کاربردی.

در یک گزارش به مدیر FBI کریستوفر Wray هوروویتس نوشت: “ما باید اعتماد به نفس است که اف بی آی را اعدام کرده است آن جنگل روش در انطباق با FBI سیاست یا که روند کار آن را به عنوان در نظر گرفته شده برای کمک به رسیدن به ‘موشکافانه دقیق’ استاندارد برای FISA برنامه های کاربردی.”

اف بی آی جنگل روش به نام agent که توسعه آنها در سال 2001 نیاز است که یک عامل و نظارت بر عامل بررسی کنید که هر, واقعی, ادعای یک FISA برنامه است با دقت اعلام کرد. این روش نیز نیاز به اسناد و مدارک در فایل از تایید و بررسی حقایق است.

در یک گزارش منتشر شده در ماه دسامبر هوروویتس نوشت که او “مشخص است که این نیاز برآورده نشد با توجه به هر یک از چهار کارتر صفحه FISA برنامه های کاربردی” با اشاره به این مجوز برای نظارت با هدف قرار دادن تهمت مشاور. IG شناسایی 17 “اشتباهات” “حذفیات” و “خطاهای قابل توجهی” در آن برنامه های کاربردی.

هوروویتس سپس باز گسترده تر بررسی حکم FISA برنامه های کاربردی برای پیدا کردن اگر مشکل خاصی به پروب به مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا اگر آن را بیشتر سیستمیک.

IG را نگاه کرد در حکم برنامه های کاربردی بیش از یک دوره پنج ساله و متوجه شد که اف بی آی بود و به طور معمول عدم تطابق با آن روند خود را برای تایید صحت حقایق در برنامه های کاربردی برای مجوز برای انجام نظارت است.

به نظارت بر اطلاعات خارجی عمل خرما به سال 1978. آن تصویب شد و پس از جلسات گسترده در کاپیتول هیل به نظارت نقض حقوق بشر توسط سازمان های دولتی از جمله CIA و NSA IRS و اف بی آی است. سناتور. فرانک کلیسا D-آیداهو, تشکیل کمیته انتخاب به مطالعه دولتی عملیات با توجه به فعالیت های اطلاعاتی. کلیسای کمیته گزارش نهایی شامل 96 پیشنهادات “به جای فعالیت های اطلاعاتی در قانون اساسی طرح کنترل قدرت دولت.”

در سال 1978 قانون ایجاد یک دادگاه ویژه برای بررسی برنامه های کاربردی برای مخفی حکم. چون هیچ وکیل مدافع حال حاضر دولت برگزار می شود به یک استاندارد بالا برای دقت در آن نمایندگی به دادگاه FISA.

این است که چرا اف بی آی را شکست و به طور دقیق در برنامه های کاربردی خود را به دادگاه FISA بسیار جدی است.

در علاوه بر این به پیدا کردن و به طور متوسط 20 خطا در هر یک از 29 برنامه های هوروویتس یافت که “جنگل فایل” برای چهار FISA برنامه نمی تواند بررسی شود زیرا اف بی آی “شده است و قادر به تعیین محل آنها و در سه تا از این موارد را نمی دانند در صورتی که تا کنون وجود داشته است.”

هوروویتس گفت: او به هیچ نتیجه گیری در مورد “مادیت” از اشتباهات و یا این که آیا این مدارک در هر برنامه ملاقات حقوقی استاندارد برای تصویب یک برنامه برای نظارت به منظور. اما او گفت که او تا به گسترش تحقیقات خود را به تازگی به بررسی تلاش های مقامات امنیت ملی بخش از وزارت دادگستری برای اطمینان از دقت و FBI را FISA برنامه های کاربردی.

کلیسای گزارش هشدار دهه پیش که “سازمان های اطلاعاتی را تضعیف حقوق اساسی شهروندان است.” IG گزارش نشان می دهد که نیاز به نظارت است به عنوان بزرگ به عنوان همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de