رمضان در نگاه های مختلف در مینه سوتا در سن coronavirus

برای Kassim Busuri ماه رمضان به طور معمول ویژگی های او و خانواده اش در نظر گرفتن نوبت میزبانی شام در خانه های خود را به عنوان آنها خود را شکستن روزه بعد از غروب آفتاب.

Kassim Busuri

اما مانند بسیاری از چیزهای دیگر در این بهار رمان coronavirus تغییر خود را در ماه رمضان برنامه های مجازی. به جای ملاقات در فرد Busuri که مدیر اسلامی در دا و هدف ایشان نمود مرکز در خیابان گفت که او و خانواده اش را با استفاده از مجازی به معنی به ماندن متصل.

مقدس در ماه زمانی که خانواده های مسلمان و جوامع در حال عادت به با هم پس از روز را صرف روزه را به جای صرف شود از هم جدا. ماه رمضان آغاز می شود در این هفته.

“بزرگترین چیزی که در ماه رمضان یک ماه از جمع آوری یک ماه از نزدیک شدن به خانواده خود را در ماه بخشش … بنابراین این قطعا تاثیر می گذارد ما” Busuri گفت.

در اسلام دا و هدف ایشان نمود مرکز Busuri گفت: آنها باید لغو همه در شخص دعا خدمات اما شده اند با استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای livestreaming. در حالی که مردم نمی تواند به عبادت مرکز ارائه مواد غذایی قفسه آغاز روز پنج شنبه برای کسانی که نیاز دارند که در آن آنها خواهد بود عبور از برنج و آرد و قند و خرما یک غذای سنتی استفاده می شود برای شکستن روزه در ماه رمضان.

در نزدیکی امام علی مرکز اسلامی امام Abdurahim Wintrim شده است فیلدینگ سوالات و مشاوره دادن به کسانی که درخواست نحوه رعایت تعطیلات در خانه. اما این درها در غیر این صورت بسته به حفاظت از ایمنی از اعضای جامعه.

“دین ما است نه در ارتباط با مسجد تنها. ما می توانیم (عبادت) در خانه” Wintrim گفت. “ما می تواند به تمرین آنچه که ما در مساجد. ما می توانید انجام دهید (آن را) در خانه بیش از حد. ما می توانیم ما می توانیم دعا کنیم می توانید هر گونه فعالیت در این مسجد به عنوان یک خانواده است.”

در مینیاپولیس برای کمک به ساکنان حفظ اجتماعی فاصله شیوه در حالی که رعایت رمضان, شهردار یعقوب فری اعلام کرد که دعوت به نماز خواهد بود پخش توسط بلندگو در سرو-رودخانه پنج بار در روز از Dar Al-Hijrah مسجد.

شورای آمریکایی-اسلامی روابط مینه سوتا فصل همکاری با Dar Al-Hijrah مسجد و شهر را به این ایده به نور یک حرکت که CAIR-مینه سوتا, مدیر اجرایی, Jaylani حسین (ع) به نام “تاریخی” خواند. حسین گفت این یک راه قدرتمند برای نشان دادن ارتباط حتی زمانی که مردم نمی توان متصل در فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de