Rajon روندو فصل-بهترین نمره تلاش می کند لیکرز له خورشید

 • لیکرز به جلو Anthony Davis, چپ, شاخه های خورشید رو به جلو Cheick دیللو دفاع در نیمه اول از روز دوشنبه در مرکز استیپلز. دیویس تا 25 امتیاز در یک 125-100 برنده شوید. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Phoenix Suns به جلو کامرون جانسون چپ dunks به عنوان لس آنجلس لیکرز مرکز JaVale McGee دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • لیکرز گارد Rajon روندو, راست, شاخه های Phoenix Suns به جلو Cheick دیللو دفاع در نیمه دوم یک بسکتبال NBA, بازی, جمعه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. لیکرز برنده 125-100. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James دوم از سمت راست عبور توپ به عنوان Phoenix Suns به جلو کامرون جانسون چپ گارد Devin بوکر دوم از سمت چپ و گارد ریکی روبیو دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز گارد Rajon روندو, راست, شاخه های Phoenix Suns گارد Ty جروم مرکز دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Phoenix Suns به جلو الی Okobo, مرکز, شاخه های لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد سمت چپ و رو به جلو Kyle Kuzma دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Phoenix Suns گارد ریکی روبیو سمت چپ بلوک یک پاس در نظر گرفته شده برای لس آنجلس لیکرز گارد دنی سبز در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی دوشنبه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لیکرز گارد Rajon روندو سمت چپ شاخه های Phoenix Suns گارد Jevon کارتر دفاع در نیمه دوم یک بسکتبال NBA, بازی, جمعه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. لیکرز برنده 125-100. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Phoenix Suns به جلو Cheick دیللو سمت چپ شاخه های لس آنجلس لیکرز به جلو له برون جیمز دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز گارد Kentavious کالدول-پاپ و راست و شاخه های Phoenix Suns به جلو کلی Oubre جونیور ساعت در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی دوشنبه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Phoenix Suns به جلو Mikal پل و راست و شاخه های لس آنجلس لیکرز به جلو آنتونی دیویس دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد سمت چپ کاغذ برداشته ارتجاعی به عنوان Phoenix Suns به جلو Cheick دیللو نگه می دارد او را در نیمه دوم یک بسکتبال NBA, بازی, جمعه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. لیکرز برنده 125-100. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Phoenix Suns به جلو الی Okobo سمت چپ شاخه های لس آنجلس لیکرز گارد Rajon روندو دفاع در نیمه دوم یک بسکتبال NBA, بازی, جمعه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. لیکرز برنده 125-100. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James, راست, شاخه های Phoenix Suns به جلو الی Okobo دفاع در نیمه دوم یک بسکتبال NBA, بازی, جمعه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. لیکرز برنده 125-100. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Phoenix Suns گارد Jevon کارتر و راست و شاخه های لس آنجلس لیکرز گارد Troy Daniels چپ گارد کوین طبخ دوم از سمت چپ و مرکز دوایت هاوارد دفاع در نیمه دوم یک بسکتبال NBA, بازی, جمعه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. لیکرز برنده 125-100. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Phoenix Suns سر مربی مونتی ویلیامز دستور تیم خود را در نیمه دوم از یک بسکتبال NBA بازی برابر لس آنجلس لیکرز, دوشنبه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. لیکرز برنده 125-100. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James, مرکز, شاخه های Phoenix Suns گارد Devin بوکر دوم از سمت چپ و رو به جلو Mikal, پل ها, حق دفاع در نیمه دوم یک بسکتبال NBA, بازی, جمعه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. لیکرز برنده 125-100. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Phoenix Suns به جلو کلی Oubre جونیور, مرکز, شاخه های لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد چپ و گارد Kentavious کالدول-پاپ دفاع در نیمه دوم یک بسکتبال NBA, بازی, جمعه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. لیکرز برنده 125-100. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James, سمت چپ پرتاب پودر در هوا به عنوان هم تیمی دیده بان قبل از NBA بسکتبال بازی مقابل فینیکس سانز شنبه, فوریه. 10, سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

لس آنجلس — چهار شب پیش مرکز استیپلز جمعیت به معنای واقعی کلمه تشویق چشم انداز آنها معتقد بودند ممکن است جایگزین Rajon روندو.

در شب دوشنبه Rondo احساس کردند که گرمای خود را – در برابر همه شانس.

33-year-old گارد نقطه نشان داد deep-تیراندازی دلاوری و فقط به اندازه کافی از خود را لمس پرنعمت اتمام اطراف لبه برای 23-نقطه تلاش است که به کمک سرعت لیکرز (40-12) در یک 125-100 پیروزی بر Phoenix Suns (21-33).

Rondo 9-برای-13 تیراندازی شب به او یک فصل 23 امتیاز به رفتن با شش کمک می کند. او بسیار داغ بود به عنوان او خود را به ضرب گلوله چهارم و نهایی 3-اشاره گر شب در سه ماهه چهارم شنیدن gasps از پیش بینی hissed برای یک تیرانداز است که هدف قرار دادن فقط یک سوم از تلاش خود را در این فصل است.

“ما شده است او را به ساقه کسانی که عکس های توان تهاجمی” همه ستاره جلو آنتونی دیویس گفت:. “و او به شما نشان داد که همه او می تواند انجام دهد امشب او آن را در همه زمان ها در عمل و ما درک می کنیم که او می خواهد به بچه ها درگیر اما آن را تنها برای باز کردن طبقه به بچه ها درگیر تهاجمی تر او است.”

او در تلاش است که در آن لیکرز ” نیمکت outscored این undermanned خورشید نیمکت 62-36. دیویس led تمام گلزنان با 25 امتیاز و افزود: 10 ریباند و پنج پاس گل به پایان walloping ققنوس برای لیکرز’ برنده دوم در یک ردیف.

Rondo شده است اکثر تفرقه بازیکن لیکرز در میان طرفداران به خصوص در طول اسلامپ که باید کشیده بیش از دو ماه گذشته. در رسانه های اجتماعی فریاد برای یک کاهش در دقیقه رسیده است زمین تب حتی به عنوان مربی Frank Vogel حمایت کرده است او را نگه داشته و نقش او همان. Rondo را مبهم رفتار افزوده است کمی سوخت را به آتش حتی در دوشنبه شب پس از او بیشترین بازی در یک ماه او کاهش یافته است به صحبت می کنند به رسانه ها.

این احساس مانند یک پتانسیل نقطه اوج شنبه هنگامی که لیکرز صاحب Jeanie باس میزبانی Darren Collison سابق UCLA ستاره بود که خانههای گلی خالی باز گشت از او تعجب آور بازنشستگی در تابستان گذشته. در یک سورئال لحظه Collison تصویر فلش در سراسر jumbotron و شتابزده جشن توسط جمعیت دانستن بالقوه استخدام شد و تصمیم گیری – برنامه به طور بالقوه ادعا پشتیبان گارد نقطه نقشی که تا کنون شده است Rondo است.

در متعاقب آن روز Collison تصمیم به ماندن بازنشسته شد. Rondo تصمیم به رفتن در برابر ققنوس.

این بارها مورد انتقاد گارد نقطه رفت و در یک تجمع در سه ماهه دوم ضربه زدن به یک 8-0 اجرا با یک جفت 3-اشاره گر و یک انگشت-رول لیآپ. خورشید به او فضای کافی در 3 نقطه از خط و نگاه او به اندازه کافی راحت و ضربه خود را گسترده و باز به نظر می رسد از عمیق است.

پایان 14 دقیقه نیمه اول روی لئامت دادن Rondo تا به حال بالغ بر 15 امتیاز و سه کمک لیکرز بودند تا 11 و جمعیت – که به او داده بود چند بوس به تازگی به عنوان آخرین بازی خانگی – مودبانه تحسین او به عنوان چک کردن.

وگل گفت که او انتظار می رود Rondo می توانست بیشتر از این جواهرات در او را به عنوان لیکرز تا سطح شیب دار به پلی آف.

“او یک ادراک دامپزشک – او کسی است که رفتن به افزایش به مناسبت” او گفت:. “بچه ها در سی سالگی خود را, 82, بازی, آنها در حال رفتن به برخی از شب ها هنگامی که شما به نظر نمی آید به عنوان با هوش به عنوان شما را هنگامی که شما در اوایل دهه بیست سالگی خود را, اما زمانی که آن را مهم او در جاوا وجود دارد برای ما.”

این اتفاق در یک شب هنگامی که لیکرز که از دست داده بود سه نفر از آنها گذشته چهار در محصولات اساسی مورد نیاز برخی از پشتیبانی. LeBron James به حال نسبتا فراموش شدنی بازی نیاز به 16 عکس به نمره 17 امتیاز و با داشتن فقط یکی کمتر گردش (هشت) از او کمک مجموع (نه). این سومین مستقیم بازی James تا به حال حداقل شش گردش یک unseemingly همراه به یک شب هنگامی که او به پایان تحت دشوار خروجی عبور می کند به Kentavious کالدول-پاپ و دیویس.

خورشید به مراتب از بازی با یک طبقه کامل: Aron Baynes, داریو Saric و فرانک Kaminsky شد در حال حاضر و DeAndre Bay رد شد ساعت قبل از tip-off. ققنوس باقی مانده بود با Cheick دیللو به عنوان شروع آن مرکز.

خورشید احساس له از لیکرز’ اندازه به عنوان تیم اصلی برداشت 30 بیشتر پرتاب ریباند. ققنوس نیز outscored در رنگ 58-38. دوایت هاوارد به حال یکی دیگر از دو دو (14 امتیاز و 15 ریباند) کایل Kuzma آورده انرژی زمین (نه امتیاز و هشت ریباند و چهار پاس گل) و Avery Bradley ادامه داد: یک تیر اندازی خط (3 و 4 از عمق 12 امتیاز).

اما بزرگترین مشکل ناپدید شدن Devin بوکر که خودش را کفن توسط لیکرز’ مدافعان در طول شب. این همه ستاره حمله که به طور متوسط حدود 27 امتیاز در هر بازی فقط 2 برای 11 از میدان به 10 امتیاز.

“شما سعی کنید به منظور محدود کردن خود را لمس سعی کنید به منظور محدود کردن ریتم خود عکس و امیدوارم او نمی توانید آن را به رفتن زود هنگام گفت:” دنی سبز که درو چالش کند یکی از لیگ پرکار ترین گلزنان. “این بود که فقط من آن را یک تلاش جمعی است. JaVale (مک گی) عالی بود در حاشیه حفاظت از حاشیه و مطمئن شوید که او نمی توانید هر چیزی آسان در سبد و یا در رنگ. من فقط ساخته شده مطمئن شوید که او نمی توانید به نظر می رسد بزرگ در پشت قوس.”

لیکرز برنده خود را 40 بازی از فصل قبل از همه ستاره چیزی است که حق رای دادن را انجام نداده از فصل 2009-10.

جیمز در گذشت یکی دیگر از نقطه عطف در سه ماهه سوم شدن شماره 5 در میان NBA all-زمان رهبران ساخته شده رایگان می اندازد, عبور مایکل جردن (7,327). شماره 4 اسکار رابرتسون با 7,694.

لیکرز باید فقط یک بازی به قبل از این همه ستاره یک جاده بازی در دنور. آنها امید به اعتبار خود را در اوایل فصل دید که بازیکنان در رختکن همه آنها نیاز دارند – حتی آنهایی که طرفداران بی ثبات با برخی از خوب شب به من بدهید.

“ما می دانستیم که ما را به این تیم هم ما احساس ما بود که یک تیم قهرمانی به عنوان به زودی به عنوان ما قرار داده و این تیم با هم,” دیویس گفت:. “بنابراین ما هنوز هم که اعتماد به نفس در ما بازیکنان ما فقط به عقب بر گردیم به انجام کارهایی که ما انجام می دهیم, بازگشت به بازی دفاعی مثل ما امشب می کنیم و خوب خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر