باران و برف ادامه خواهد داد به سقوط در جنوب کالیفرنیا

لس آنجلس — برف سنگین کاهش یافت و روز شنبه در سن گابریل کوه ها و تولید خواهد شد و تا 9 اینچ تجمع به عنوان باران در ادامه به آمار دیگر مناطق جنوب کالیفرنیا خدمات ملی آب و هوا پیش بینی گفت.

زمستان هشدار طوفان در اثر سن Gabriels منقضی خواهد شد در 5 صبح جمعه.

سفر در سن Gabriels ‘می تواند بسیار دشوار است برای غیر ممکن است” با توجه به NWS بیانیه. “اگر شما باید سفر در حفظ و فوق العاده چراغ قوه, مواد غذایی و آب در وسیله نقلیه خود را در مواقع اضطراری است.”

رکورد بارش باران گزارش شده است روز سه شنبه در ساحل طولانی و در سندبرگ در سن Gabriels. در ساحل فرودگاه 8.2 اینچ کاهش یافت و روز گذشته با شکستن رکورد برای یک آوریل 7 بود که 0.78 اینچ مجموعه در سال 1958. در Sandberg 1.08 اینچ شکست 1958 رکورد .42.

گرافیک حسن نیت ارائه میدهد از خدمات ملی آب و هوا

باران بود هوا روز شنبه در شهرستان لا همراه با اوج 39 در مونت ویلسون; 53 در پالم دیل و لنکستر; 55 در سانتا کلاریتا; 56 در Sylmar و آگورا هیلز; 57 در گرانادا هیلز Pacoima و کلرمونت; 58 در کالاباساس, Chatsworth, North Hills, انسینو, Tarzana, کنگا پارک Winnetka, Woodland Hills, چشم انداز شهر و پومونا; 59 در شرمن اکس وان Nuys, North Hollywood, Northridge, Avalon پاسادنا سن گابریل و Burbank; 60 در استودیو سیتی و وست کووینا; 61 در ساحل طولانی و سن پدرو; 62 در گلندیل, آمریکا, هاتورن تورانس و در LAX; و 63 در مرکز شهر LA. باران انتظار می رود که تا جمعه.

پس از طوفان یکشنبه وارد مرکز شهر لا تا به حال 2 اینچ از بارش باران و می تواند یک چهارم اینچ بیشتر قبل از اینکه برگ ها بعد از این هفته گفت: NWS هواشناس کریستن استوارت.

رعد و برق پیش بینی شد در سراسر اورنج کانتی شنبه همراه با اوج از 35 درجه در سانتیاگو اوج; 47 در ارتگا بزرگراه در 2.600 پا; 53 در Trabuco Vanyon; 54 در فریمانت دره عمیق و باریک; 57 در لاگونا بیچ, Mission Viejo و سن کلمنت; 58 در هانتینگتون بیچ, نیوپورت بیچ, Laguna Niguel و یوربا لیندا; 59 در آناهایم; 60 در ارواین باغ بیشه و سانتا آنا; و 61 در فولرتون. یک روز دوش می رود که پنج شنبه.

در اورنج کانتی یک سیل است که در اثر از طریق پنج شنبه در میان دوش پراکنده رعد و برق و بارش باران های سنگین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de