مهاجمان با استفاده از دوم دور اول پیش نویس NFL انتخاب در ایالت اوهایو را دیمون Arnette

Arnette

ریک Scuteri / AP

Ohio State cornerback دیمون Arnette نشان داده شده است در طول نیمه اول از فیستا باول در برابر کلمسون شنبه, دسامبر. 28 سال 2019 در گلندیل, Ariz.

بسیار شبیه به اولین انتخاب از 2020 NFL Draft, لاس وگاس اظهارات خطاب به موقعیت هر کس انتظار می رود با دوم خود را انتخاب اما نه با یک بازیکن بیشتر دیدم آیند.

Ohio State cornerback دیمون Arnette شد بازیکن دوم تا کنون پیش نویس توسط لاس وگاس اظهارات که با استفاده از شماره 19 کلی انتخاب در سابق Buckeyes ستاره. پیشاهنگی بود Arnette مدرج نزدیک به دور دوم استعدادهای درخشان و به عنوان کم به عنوان یک اواسط دور انتخاب کنید.

Arnette بود سه سال استارت در ایالت اوهایو و تا به حال یک فصل برک آوت به عنوان یک ارشد کمک Buckeyes رسیدن به کالج فوتبال حذفی پس از یک شکست نخورده فصل به طور منظم. او با بازی در طرف مقابل جف Okudah از شماره 3 به طور کلی انتخاب به Detroit Lions.

Arnette سرآمد پس از تصمیم به بازگشت به ایالت اوهایو برای ارشد فصل با وجود درد و رنج مچ دست آسیب است. او بازی های زیادی از این فصل با بازیگران در بازوی خود را و آن را متوقف نمی او.

این اظهارات در حال حاضر استفاده می شود هر دو از خود دور میدارد و نمی میله میله به پشت در هیئت مدیره تا زمانی که دور سوم با شماره 80 انتخاب به طور کلی.

این است که در حال توسعه داستان. در ارتباط باشید به lasvegassun.com برای بیشتر پیش نویس NFL پوشش تمام شب.

مورد Keefer را می توان در 702-948-2790 و یا [email protected]. دنبال مورد در توییتر در توییتر.com/casekeefer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de