Clemson

ریچارد Shiro / آسوشیتد پرس

Clemson را اشعیا سیمونز (11) و دنزل جانسون واکنش نشان می دهند پس از ساخت یک بازی دفاعی در طول نیمه اول بازی مقابل ایالتی فلوریدا در Clemson, S. C.

با 2019 NFL season رسما در کتاب همه توجه تبدیل شده به پیش نویس که برگزار خواهد شد در لاس وگاس از مارس 23-25. و از آنجا که کانون توجه خواهد بود درخشان در جدید خود را در زادگاه این به زودی نقل مکان اظهارات تنظیم شده بود و ستاره ها از پیش نویس آخر هفته.

لاس وگاس صاحب دو دور اول میدارد — به Nos. 12 و 19 به طور کلی انتخاب و اجماع است شروع به شکل در mockosphere که در مورد بازیکنان این اظهارات به احتمال زیاد به هدف.

اکثر تحلیلگران پیش نویس به نظر می رسد به توافق برسند که یکی از اولین سرآمد صرف خواهد شد در یک بازی گسترده گیرنده در حالی که دیگر صرف خواهد شد در عقب-7 مدافع. در حالی که هیچ چیز حتی به برخی از این دور از پیش نویس روز یک بررسی سریع از مسخره می تواند نشان دهد که بازیکن را به طور بالقوه در دسترس خواهد بود با هر انتخاب.

نگاهی به برخی از نامزدها با توجه به جدید ترین پیش نویس ساختگی:

جری JEUDY WR آلاباما

محبوب ترین انتخاب برای مهاجمان Jeudy یک 6-پا-1 بازیساز که رفته است برای بیش از 1,110 متری و 10 touchdowns در هر یک از دو فصل برای Alabama. هر چند او را از ورود به پیش نویس به عنوان یک تازه وارد Jeudy پیش بینی شده است توسط بسیاری به عنوان یک کمک فوری در NFL سطح.

با وجود اینکه برخی از تیم ها پیش از این اظهارات است که می تواند به طور بالقوه نیاز به یک بالا پایان گیرنده چهار از هفت محبوب ترین و مسخره پیش نویس هیچ wideouts برداشت قبل از شماره 12. اگر آن را اجرا خواهم که در پیش نویس آن را معنی لاس وگاس خود را انتخاب کنید از هر pass-گیر در هیئت مدیره. بسیاری از مسخره فکر می کنم اظهارات را Jeudy در این وضعیت است.

ESPN, Bleacher Report و CBSSports همه Jeudy به عنوان اولین WR کردن هیئت مدیره به اظهارات, در حالی که NFL.com اتحاد اوکلاهما wideout CeeDee بره رفتن در پنج ترک اظهارات nab Jeudy در 12.

می تواند از آن اتفاق می افتد ؟

Jeudy می کند بسیاری از حس برای لاس وگاس. با پایان دارن والر تمدید حافظه, گیرنده شکارچی اکلاهما در یک تازه کار قرارداد و جانباز در اختیار داشتن گیرنده Tyrell ویلیامز آینده را برای یک سال دیگر (اظهارات خود را برداشت 2020 گزینه در هفته گذشته) وجود دارد آشکار سوراخ در سلسله مراتب — لاس وگاس نیازهای واقعی شماره 1 گیرنده.

Bleacher Report مت میلر است Jeudy به عنوان اولین WR کردن هیئت مدیره به وگاس در شماره 12 و تماس او را “نخبگان مسیر دونده با تعادل و چابکی و پشت سر هم. او دقیقا همان چیزی است که اظهارات نبود.”

CEEDEE بره, WR, اوکلاهما,

هفت مسخره پیش نویس بررسی چهار اظهارات گرفتن Jeudy در شماره 12 و دو آنها را مصرف می بره. طرفدار فوتبال تمرکز و والتر فوتبال هر دو Jeudy کردن هیئت مدیره در زمان Raiders انتخاب کنید اما این بدان معنی نیست که بره یک جایزه تسلی — او در زمان بیش از هالیوود قهوه ای به عنوان اوکلاهما شماره 1 هدف این سال و ارسال شده 1,327 متری و 15 touchdowns.

می تواند از آن اتفاق می افتد ؟

مگر اینکه دو گیرنده های گرفته شده قبل از 12th انتخاب کنید یا Jeudy یا بره شکل در دسترس خواهد بود که اظهارات’ به نوبه خود در اطراف می آید. بیشتر مسخره به نظر می رسد این اظهارات را برای Jeudy اگر با توجه به انتخاب اما بسته به اینکه چگونه به پیش نویس روز آشکار بره ممکن است بهترین گزینه در دسترس.

این اظهارات احتمالا نشئه با هم. طرفدار فوتبال تمرکز قرار می دهد بره و Jeudy در همان ردیف به عنوان بازیکنان که “مانند شماره-یک-نوع گسترده گیرنده از یک روز.”

اشعیا SIMMONS, پوند, Clemson

سیمونز شده است پرواز تا پیش نویس تخته از عملکرد خود در فوتبال کالج پلی آف و والتر فوتبال و ورزش مصور هر دو فکر می کنم اظهارات را هدف قرار خواهد داد او را با یکی از اولین دور میدارد.

والتر فوتبال است سیمونز هنوز در هیئت مدیره در ردیف 19 و مسلم است که جان weather underground خواهد جهش در این فرصت به اضافه کردن چند منظوره linebacker وجود دارد. که مسخره می پردازد سیمونز بالاترین تعارف گفت: weather underground می توانید خود را “جدید Derrick بروکس.”

Sports Illustrated فکر نمی کند سیمونز گذشته تقریبا طولانی ، در واقع, که مسخره پیش بینی Raiders تجارت خواهد شد تا از آنها شماره 12 نقطه به منظور حفظ او. پیشنهاد تجارت لاس وگاس دادن تا شماره 12 انتخاب شماره 80 را انتخاب کنید و شماره 112 انتخاب کنید به منظور حرکت به شماره 8 که در آن آنها می توانند با خیال راحت گیر سیمونز.

می تواند از آن اتفاق می افتد ؟

اظهارات یک نیاز برای سرعت و ورزشکاری در linebacker و سیمونز فلش است در این زمینه است. اما با افزایش اخیر مسخره پیش نویس آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای بعید است که او می تواند در دسترس با شماره 12 انتخاب کنید.

خواهد weather underground و مایک Mayock مایل به حرکت به او را به عنوان پیشنهاد شده توسط SI مسخره? که ممکن است آنچه در آن طول می کشد.

C. J. HENDERSON, CB, فلوریدا

دو مسخره فکر می کنم اظهارات را نگاه خود را ارتقاء دهید ثانویه در شماره 19 و هر دو هندرسون جدولبندیشده به عنوان انتخاب کنید. او سه سال در فلوریدا هندرسون ره شش پاس و زدم 20 پاس تلاش است. هر چند او نمی انتخاب کردن یک پاس در سال 2019 او شکستن تا حرفه ای-بالا 11.

ESPN تاد McShay اشاره می کند که این اظهارات تنها به حال نه interceptions سال گذشته و فکر می کند هندرسون توانایی بازی توپ او را ارتقا دهید. طرفدار فوتبال تمرکز نیز هندرسون به عنوان انتخاب در 19.

می تواند از آن اتفاق می افتد ؟

اظهارات’ عبور از دفاع بد بود در سال 2019 و لاس وگاس را نمی توان جدی postseason مدعی برای زمانی است که مجاز به ادامه. رقیب اصلی در رقابتهای غرب آسیا به Kansas City Chiefs برنده سوپر جام با عبور توپ خستگی ناپذیر; لاس وگاس خواهد شد نیاز به یک تقویت ثانویه به منظور نگه دارید تا.

هندرسون و یا یک بازیکن مثل او خواهد بود یک گام در مسیر درست است. آیا این اظهارات با استفاده از یک طفیلی در cornerback ایمنی و یا یک linebacker انتظار می رود که بازیکن به پاس پوشش مهارت.

هنری RUGGS WR آلاباما

بسیاری از مسخره فکر می کنم در لاس وگاس را صرف آن برای اولین بار انتخاب کنید بر روی یک گیرنده و صبر کنید تا شماره 19 به پیش نویس یک مدافع اما Sports Illustrated های اخیر طرح می رود راه دیگر. آنها اظهارات تجارت از 12 به 8 برای سیمونز سپس پت ایستاده در 19 و مصرف Ruggs سوم گیرنده در خارج از هیئت مدیره در این سناریو.

Ruggs است که کمی کوچکتر از واقعی ترین شماره 1 گیرنده در 6-پا حتی او را بیشتر از یک تندرو از یک سطح را انتخاب کنید. اما او پویا است — هر چند او فقط 86 عبور بیش از او دانشجوی سال دوم و سوم فصل در آلاباما 21.6 درصد خود را لمس به خانه رفت (86 پذیرایی برای 18 TDs دو حمل برای یکی TD).

می تواند از آن اتفاق می افتد ؟

چند بازیکن در پیش نویس ها بیشتر مواد منفجره به عنوان Ruggs اما در این مرحله در این فرایند به نظر می رسد او به تواند در ردیف دوم از گیرنده های پشت Jeudy و بره. اگر لاس وگاس منتظر می ماند تا شماره 19 به آدرس دریافت سپاه Ruggs ممکن است بهترین پاس گیر باقی مانده است.

پاتریک ملکه, پوند, LSU

ملکه کلید دندانه دار در LSU را به قهرمانی ملی و هر چند او نیست نام خانواده NFL تیم مطمئنا اطلاع از زمان بازی خود را در postseason. او شش تکل در کشور عنوان بازی به پایان رسید و دبیرستان خود را در سال 85 متوقف می شود, از جمله 12 پردازد برای از دست دادن.

NFL.com فکر می کند این اظهارات را به دنبال Vontaze Burfict مانند linebacker و فکر می کند که ملکه خواهد شد را انتخاب کنید در شماره 19 با عنوان “یک مجری در وسط”. Bleacher Report مت میلر نیز دوست دارد ملکه در شماره 19 در تماس تلفنی با داخل linebacker با سرعت و غرایز را به بازی هر سه فراز.

می تواند از آن اتفاق می افتد ؟

19th انتخاب کنید به نظر می رسد کمی بالا به انتخاب کردن توپ linebacker نیست که مطلق ورزشی, دمدمی مزاجی مثل سیمونز اما ملکه خواهد پر کردن یک نیاز برای یک لاس وگاس تیم که تقریبا هیچ استعداد در سطح دوم است.

یعقوب EASON, QB, واشنگتن

در اینجا ما بروید! یکی از مسخره پیش نویس است که می شکند به دور از اجماع است CBSSports.com که Raiders انتخاب کارفرمایی در شماره 19. بدیهی است که انتخاب Eason خواهد شده و انشعابات به صورت حق رای دادن و رفتن به جلو.

Eason پنجم کارفرمایی را از هیئت مدیره در این سناریو پشت جو نقب زدن, Tua Tagovailoa جاستین هربرت و اردن را دوست دارم. Eason منتقل شده از گرجستان به واشنگتن و پس از گرفتن واجد شرایط در این فصل او به اتمام 64.2 درصد از خود عبور برای 3,132 متری و 23 touchdowns. قوی مسلح رهگذر در 6-پا-6 او از ابزارهای فیزیکی به پروژه به عنوان یک بالا انتخاب کنید هر چند خود را در فرایند تصمیم گیری مورد سئوال است.

می تواند از آن اتفاق می افتد ؟

Eason نیست به طور گسترده ای مسخره به عنوان یک طفیلی در حال حاضر و هر چند quarterbacks تمایل خود را برای دیدن ارزش سنبله به ما نزدیک تر به پیش نویس آن را آسان به تصور او در دسترس بودن با اظهارات’ دوم دور اول انتخاب کنید.

زمان QB درک Carr شده است خوب اما نه عالی و weather underground نشده است effusive در ستایش یابند. اگر مهاجمان به استفاده از یکی از اولین ها در یک عابر را در غالب داستان برای این تیم سال اول(s) در لاس وگاس.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de