اظهارات موافق برای مقابله با WR نلسون Agholor

Eagles

خولیو کورتز / AP

Philadelphia Eagles گیرنده گسترده نلسون Agholor حرکات در حالی که راه رفتن بیش از یک حصار که در آن طرفداران جمع شده بودند به استقبال این تیم روز شنبه, فوریه. 5, 2018 در فیلادلفیا یک روز پس از شکست دادن New England Patriots در سوپر باول 52.

شهرستان آلامدا, کالیفرنیا. — لاس وگاس اظهارات توافق کرده اند که برای یک سال قرارداد با عامل رایگان Nelson Agholor برای اضافه کردن یک جانباز گیرنده در جرم.

یک فرد آشنا با این حرکت گفت: دو طرف درباره معامله روز شنبه. این فرد همچنین گفت: این اظهارات به توافق یک ساله برای مقابله با نگه داشتن پشتیبان گیری در حال اجرا پشت میله اسمیت. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که قرارداد نمی تواند امضا شود تا بازیکنان پاس physicals.

Offensive lineman اریک کش نیز تایید کرد که او موافقت کرد برای مقابله با اظهارات و پایان نیک o’leary آژانس, ورزش, اعتماد به مشاوران گفت: آن مشتری است و در مقابله با تیم.

Agholor صرف گذشته پنج فصل در فیلادلفیا پس از تدوین 20 به طور کلی در سال 2015. او تا به حال 62 برای جلب 768 متری و هشت touchdowns در سال 2017 برای عقاب اضافه کرد نه برای جلب 84 متری در یک سوپر باول پیروزی بر انگلستان که فصل.

او به دنبال آن است که با 64 جلب برای 736 متری در سال 2018 قبل از مبارزه در فصل گذشته در حالی که برخورد با یک مصدومیت زانو. او به پایان رسید و با 39 جلب برای 363 متری به طور متوسط فقط 9.3 متری در گرفتن. او همچنین تا به حال چهار کاهش می گذرد با توجه به SportRadar.

Agholor به اظهارات یکی دیگر از گزینه در گیرنده در کنار عمیق تهدید Tyrell ویلیامز و حافظه گیرنده شکارچی اکلاهما. این اظهارات همچنین می تواند پیش نویس یک گیرنده با یکی از دو دور اول میدارد.

اسمیت پیوست اظهارات اواخر فصل گذشته و همچنین سه بازی بیشتر در تیم های ویژه. او 101 حمل برای 364 متری و پنج TDs در 55 بازی های حرفه ای با, Dallas, سیاتل و ایالت تنسی.

کش بازی های برگزار شده است گارد و مرکز پس از ورود به NFL در سال 2013 با 19 شروع می شود و 49 بازی های انجام شده.

اولری بازی های برگزار شده است برای Buffalo, میامی و جکسون بیش از پنج سال فعالیت حرفه ای ساخت 53 جلب برای 668 متری و چهار TDs.

او دومین تنگ پایان به توافق برسند به یک معامله با لاس وگاس زیر جانباز Jason ویتن. این اظهارات در حال حاضر دارن والر فاستر مورو و درک حامل تنگ می رسد تحت قرارداد که به طور گسترده در فصل گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im