محلی سیاه Spire پاسگاه ایستگاه رادیویی پخش موسیقی پاپ از سراسر کهکشان ستارگان به عنوان به خوبی به عنوان خوانده جنگ dejarik مسابقات و قانونى podraces که بازی در یک پس زمینه پیوسته حلقه های صوتی در کهکشان لبه مضمون زمین در دیزنی لند.

جنگ ستارگان جدید کتاب از لوکاس فیلم و والت دیزنی Imagineering نشان می دهد جزئیات جدید در مورد سیاه منار مخروطی ایستگاه های رادیویی که پخش در انتخاب مکان در سراسر کهکشان لبه در آناهایم پارک.

همچنین نگاه کنید به: چگونه در دیزنی لند کهکشان لبه متناسب با جهان جنگ ستارگان

جدید “traveler’s Guide to Batuu” از لوکاس فیلم و والت دیزنی Imagineering در خدمت به عنوان یک راهنمای سفر جهان به سیاه Spire پاسگاه روستا در این جنگ ستارگان سیاره Batuu تنظیم برای 14 هکتار زمین در دیزنی لند در کالیفرنیا و دیزنی استودیوهای هالیوود در فلوریدا.

دیزنی لند باقی مانده تا اطلاع ثانوی بسته میان COVID-19 بیماری همه گیر. دیزنی استودیوهای هالیوود در فلوریدا — صفحه اصلی به Batuu شرق — تنظیم برای بازگشایی امروز ژوئیه 15.

همچنین نگاه کنید به: NBA بازیکنان را وادار به سوار زیر لیوانی در دیزنی جهان حباب های نجومی

محلی سیاه منار مخروطی ایستگاه رادیویی BSO 401.72 پخش در Star Wars: کهکشان لبه حمام و سرویس بهداشتی — شناخته شده به عنوان فرشنرس در جنگ ستارگان زبان.

“ایستگاه DJ Palob Godalhi است که نزدیکترین چیز سیاه منار مخروطی است به مشهور محلی” با توجه به “traveler’s Guide to Batuu.” “چوب در اطراف در حالی که برای شنیدن آخرین اخبار برخی از موسیقی های مورد علاقه و بیشتر.”

همچنین نگاه کنید به: چگونه بسیاری از مردم خواهد دیزنی لند اعتراف با کاهش ظرفیت?

رادیو Batuu برنامه ترکیبی از موسیقی و اخبار ورزشی از سراسر کهکشان ستارگان — حتی غیر قانونی podraces.

“حتی اگر از آن شده است قانونى شما می توانید با اتصال به یک podrace در ایستگاه های رادیویی محلی BSO 401.72” با توجه به کتاب است. “این Rawani جام پخش از شهر Baroonda میزبانی Bakk و زیکو.”

همچنین نگاه کنید به: آنچه در هنگ کنگ دیزنی لند reclosure می تواند برای دیزنی لند

BSO 401.72 فراخوان ثبت نام اشاره به سیاه Spire پاسگاه روستا و مختصات کهکشانی Batuu در لبه بیرونی کهکشان ستارگان: -401.72, -561.84, 004.32.

DJ Palob Godalhi است مقلوب پابلو Hidalgo یک Lucasfilm خلاق اجرایی بود که به شدت درگیر در ایجاد backstory برای کهکشان لبه. این Palob Godalhi شخصیت اولین بار ظاهر شد در سال 1998 جنگ ستارگان رمان “شورشی سحر.”

همچنین ببینید: 26 مغازه ها و رستوران ها بازگشایی در مرکز شهر دیزنی — و 9 که نیست

جدید “traveler’s Guide to Batuu” ارائه می دهد توصیه های که در آن به خوردن و گردش در طول سفر به کهکشان لبه در حالی که ارائه backstories برای شخصیت ها و مکان های در جنگ ستارگان با مضمون زمین.

این “traveler’s Guide to Batuu” است که ظاهرا به قلم Eloc Throno یک کهکشانی مورخ و نویسنده سفر که همچنین نوشته شده guides به Tatooine Mustafar و دیگر ستارگان مقصد. Eloc Throno قلب و جنگ ستارگان نام قلم برای نویسنده کول هورتون. این کتاب همچنین اعتبارات Hidalgo, همکار, Lucasfilm, خلاق, اجرایی, Matt Martin و والت دیزنی Imagineering مدیریت داستان ویرایشگر مارگارت Kerrison — که همه یک دست در حال توسعه backstory برای کهکشان لبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de