پاسخ سریعتر مورد نیاز بود

در بخش اول ژانویه پسر ما یک طب داخلی/hospitalist در کالیفرنیا آغاز شده و به ما هشدار در مورد این ویروس او در مورد آینده از چین است. هر روز او را به ما بگویید برای آگاهی از این ویروس به دلیل آن می تواند در نهایت در ایالات متحده به عنوان بخشی از یک بیماری همه گیر. او به این نتیجه گیری بدون سازمان های اطلاعاتی ورودی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئنا تا به حال.

شاید اگر مغلوب ساختن پیشی جستن آن را در زمان به طور جدی به جای تماس با ویروس “جعل” و فقط “آنفولانزا” در اواخر ماه فوریه در کشور ما آغاز شده را برای پاسخگویی حداقل 60 روز زودتر و به نجات جان هزاران نفر.

پاسخ بدیهی است که بی ربط بوده است به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس و در حال حاضر توسط Jared کوشنر — درست است که کشور نیاز دارد در این زمان از یک اورژانس پزشکی است. هیچ یک از آنها دارای یک سرنخ در مورد آنچه به انجام. راه پسر در قانون جارد این هواکش ها مال شما نیست و شما نباید تصمیم گیری که آنها را دریافت. آنها ما. در این بیمارستان پزشکان و بیماران در حال مرگ لازم نیست شما درگیر است.

تاریخچه سند خواهد که چگونه بسیاری از زندگی می تواند ذخیره شده و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن و کوشنر در این زمان به طور جدی و نه مشخص می شود آن را به عنوان چیزی را مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه بد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im