Quarantunes: Harvey, جنیفر, کریستین, و برای برخی از دلیل آریانا در اسپری مو زنده

Welcome to the 60s indeed.

به انجمن خوش آمدید ’60s واقع است.

هنگامی که ما برای اولین بار از بین رفته را به ما سنجاب کوچولو سوراخ چند ماه پیش آقا اندرو لوید وبر آغاز انتشار مرحله-به-صفحه نمایش سازگاری خود موزیکال هر هفته در یوتیوب. در حال حاضر او اجرا از خود موزیکال برای نشان دادن اما هرگز ترس او از اتصالات! و بنابراین در حال حاضر ما در حال درمان هر جمعه به یک موسیقی جدید تئاتر gem در دسترس برای فقط 48 ساعت قبل از آن ناپدید به هر کس طاق او را غارت.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

آخر این هفته درمان است اسپری مو زندهتلویزیون اقتباس از فیلم اقتباسی از نمایش موزیکال اقتباس از جان واترز فیلم. با این که بسیاری از جهش از متوسط به متوسط, چگونه داستان بدن مثبت, فمینیسم و نژادی و بی عدالتی کرایه? نه به عنوان بد آن را به عنوان می تواند داشته باشد!

اسپری مو زنده بود و در دسامبر 2016 ورود به ان بی سی زنده موسیقی سری و آن را در یک زمان هنگامی که ما واقعا نیاز به یک ترانه در قلب ما با توجه به انتخابات ما فقط می خواهم از طریق بوده است. دیدن نژادپرستان خود را comeuppance بود به خصوص مسهل در آن لحظه اما من تعجب می کنم چگونه آن را باید سالخورده در این فاصله سه کابوس-سال; در آن زمان آن را احساس مانند یک پپ رالی اما در حال حاضر آن ممکن است احساس دردناکی منفرجه در نور واقعی مرگ و بدبختی و وحشت از جهان است.

پشتیبانی غریبه

یا شاید آن را احساس می کنم مثل یک خوش آمدید, حواس پرتی و یا تشویق اگر شما شده اند به طور کامل مورد ضرب و شتم پایین زندگی! به عنوان آهنگ می رود, “شما نمی توانید متوقف امروز به عنوان آن می آید سرعت پایین مسیر.” که می تواند فقط خوش بینی امروز فعالان نیاز به شنیدن… هر چند باید بگویم تماشای آنچه اتفاق می افتد در مینیاپولیس در حال حاضر و احساس من, تماشای لس آنجلس در سال 1992 آن را همیشه احساس می کنم مثل آن را “امروز” که تحمل پایین در تماس با ما.

اسپری مودر همه از آن برداشت کرده و همیشه به پایان رسید با نژادپرستان را شکست داد, تلویزیون یکپارچه و همه تشویق خواهم همه چیز حل شده است. اما آه در زندگی واقعی بی عدالتی نیست شکست در یک اوجی نبرد رئیس! ان بی سی زنده نسخه به پایان می رسد با آریانا گراند و جنیفر هادسون آواز “بیا تا کنون (تا کنون برای رفتن)” و اولین اتفاق نیمه دوم که عنوان احساس واقعی امروز.

اسپری مو زنده خواهد شد به صورت زنده از صبح روز جمعه در ساعت 11 صبح اقیانوس آرام و برنامه ریزی شده است برای نابودی به اتر در روز یکشنبه. سیستماتیک سرکوب می رود برای ادامه به طور نامحدود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de