قرنطینه کلاسیک: آنچه شما می توانید انجام دهید برای دریافت بازگوی از ارکستر یا opera

در حالی که شما گاهی اوقات باید به نگاه طولانی و سخت برای پیدا کردن مثبت در میان COVID-19 بحران یکی ممکن است که مردمی که استفاده می شود به فکر می کنم از خود را به عنوان مصرف کنندگان از هنر در حال حاضر می دانیم که آنها بخشی از یک هنری جامعه است. به جای معاملاتي خود را دریافت و از خلاقیت دیگران است بخشی از یک اکوسیستم وابسته.

به نظر می رسد بسیاری از بینش در مورد آن جمع آوری شده هنگامی که در مارس 13, مینه سوتا, ارکستر, جریان نهایی آن کنسرت (در خالی ارکستر سالن) قبل از رفتن به جداسازی. آن را انجام یک کار است که همه چیز در مورد ترس و درد و اضطراب و غم و اندوه: دیمیتری شوستاکوویچ را در “لنینگراد” سمفونی نوشته شده در حالی که این شهر تحت محاصره توسط نازی ها. به نظر می رسید به صحبت می کنند به روح کسانی که عجین با نگرانی در مورد شایع ویروس. به نظر من این صدا وحشتناک … اما خوش آمدید یادگار احساسات در بازی در بسیاری از ما.

در حال حاضر که ما همه در داخل و انتظار این را, شما ممکن است تعجب که در آن شما می توانید بیشتر از این نوع از قدرتمند موسیقی تجربه است. در اینجا برخی از پیشنهادات برای نحوه پر کردن خود را گوش و چشم و قلب با برخی از آنچه که موسیقی کلاسیک را ارائه کرده است.

زنده و آنلاین

مینه سوتا ارکستر: ارکستر راه اندازی کرده است یک بخش جدید از وب سایت خود را (minnesotaorchestra.org) است که از ویژگی های اعضای ارکستر livestreaming موسیقی مجلسی از خانه های خود. ارکستر نیز ارائه می دهد آرشیو صوتی و تصویری) اجرای برنامه از گذشته مینه سوتا ارکستر کنسرت از جمله این که مارس 13 کنسرت برای خالی ارکستر سالن. و شما همیشه می توانید خرید برخی از ارکستر برنده جایزه فیلم های ضبط شده از طریق دانلود.

Pekka Kuusisto قرار بود برای انجام با, St. Paul ارکستر مجلسی این آخر هفته است اما در دسترس بر روی تقاضا. (عکس هریسون پروت)

سنت پل ارکستر مجلسی: این SPCO را لغو کرده است همه از آن کنسرت را از طریق مه 10, اما آن کنسرت کتابخانه (thespco.org) در تمام طول فیلم چندین کنسرت, رفتن به 2016 و همچنین به عنوان سال’ ارزش های صوتی-آرشیو اجراهای. بسیار توصیه می شود در میان این ویدئو انواع Jeremy Denk soloing در رابرت شومان پیانو کنسرتو جاناتان کوهن انجام J. S. Bach را عمیقا جذب “سنت جان “شور” و ویولونیست Pekka Kuusisto را “الگوهای مهاجرت” برنامه.

شوبرت باشگاه: در حالی که شهرهای دوقلو’ مهمترین موسیقی مجلسی مجری لغو همه کنسرت از طریق مه 1 به تعویق افتاد و آن مه دانمارکی String Quartet اقامت می دانیم که از آن خواهد شد ارسال صدا در schubert.org از گذشته شوبرت باشگاه کنسرت روز بیشتر زمانی که آنها تا به حال کنسرت میله میله. این شروع می شود در ساعت 4 بعد از ظهر روز یکشنبه, مارس 29 با Miro کوارتت سپتامبر 2018 موسیقی در پارک سری کنسرت رشته کوارتت توسط رابرت شومان, Kevin قرار می دهد و فلیکس مندلسون.

Cantus: در مارس 17-20 هشت مرد گروه آوازی ضبط 24 قطعه در مینیاپولیس’ Westminster Presbyterian Church — در حالی که ایستاده حداقل شش فوت از هم جدا خواهد شد و نورد آنها را به تدریج در طول هفته های آینده. شما می توانید آنها را در cantussings.org (با کلیک بر روی “موسیقی”), Facebook و Instagram. ببینید اگر شما پیدا کردن آن به زبان انگلیسی نسخه Jean Sibelius’ “Finlandia” سرود به عنوان حرکت به عنوان من. در آن چهار روز آنلاین, آن را کردم 481,000 انداز و 8,400 سهام بنابراین شما می توانید می گویند که آن را رفته ویروسی.

VocalEssence: هر روز هفته در ساعت 9 صبح در vocalessence.org این سرایندگی colossus’ دانشیار هادی G. فیلیپ Shoultz سوم میزبان “پنج با GPS” پنج دقیقه جشن آواز و دعوت به پیوستن به او در آهنگ. سپس در ظهر این گروه موسس و مدیر هنری فیلیپ Brunelle میزبان ظهر مینی خاطرات به نام “لحظات موسیقی” هر روز هفته. نیز وجود دارد برنامه برای دو بار در روز ویدئوها از سازمان جوانان گروه کر مجلسی, خوانندگان از این سن.

از باخ جامعه از ایالت مینه سوتا: در ساعت 2 بعد از ظهر یکشنبه, مارس 29 از باخ جامعه جریان خواهد شد تصویری از یک ماه اکتبر کنسرت که صورت گرفت در ال روزاریو دانشگاه Sundin سالن موسیقی. آن را می توان در یافت bachsocietymn.org و در آن Facebook صفحه. موسیقی عمدتا J. S. Bach, و آن را یکی از ویژگی های بزرگ جهان باروک flutists — از باخ جامعه هنری مدیر ماتیاس Maute — این نوازندگان از پرواز فرم و برجسته هشت تایی از خوانندگان محلی.

مینه سوتا Sinfonia: در اینجا یک فرصت به هر دو الهام گرفته و رسا. شهرهای دوقلو’ سوم حرفه ای ارکستر را پست صوتی از عملکرد گذشته در ظهر هر جمعه از طریق مارس 12. در حالی که گوش دادن شما را تشویق به ایجاد چیزی: هنرهای تجسمی سفال, یک شعر حتی یک مدل موی زیبا. و سپس ارسال آن را در mnsinfonia.org با یک به سه جمله شرح است. در طول هفته از دیگر بازدید کنندگان خواهد رای برای مورد علاقه خود را ایجاد جدید. هر هفته برنده می شود Sinfonia سبد خرید هدیه است.

Mezzo-soprano Nerea Berraondo (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

شهرهای دوقلو در اوایل جشنواره موسیقی فجر: “ران در خانه” است که یک سری از صمیمی تصویری کنسرت محلی اوایل هنرمندان موسیقی. “ران” مخفف “از لحاظ تاریخی مطلع عملکرد” است که به عنوان نزدیک به معتبر ابزار از قرن 17th و 18th به عنوان شما می توانید دریافت کنید. اول آن نوشته شده کنسرت “پنجاه و سایه های باروک” ویژگی های mezzo-soprano Nerea Berraondo و ضبط نوازنده Clea Galhano. رفتن به tcearlymusic.org/hipathome.

به دروغ جامعه: این نسبتا جدید سازمان محلی است که اختصاص داده شده به سحر و جادو است که می تواند مصرانه خواست توسط یک خواننده و پیانیست به عنوان آنها انجام رمانتیک و هنر معاصر آهنگ. در 6 p. m. در مارس 4, از آن خواهد شد در حال حاضر یک رسیتال by mezzo-soprano Christensen Christina و پیانیست کارسون رز اشنایدر از جاز نوار Crooners. آنها را در انجام کار توسط دو, دو فاک, Gustav و آلما مالر و ساموئل باربر و جیان کارلو Menotti. رفتن به liedsociety.org یا Facebook.com/liedsociety.

موسیقی از جاهای دیگر

مردمی در آلمان, انگلستان و مجارستان به طور مشابه منزوی بنابراین بسیاری از در حال لذت بردن از کنسرت توسط سه نفر از ارکسترهای بزرگ جهان: فیلارمونیک برلین (digitalconcerthall.com/en/concerts), the London Symphony (youtube.com/user/Lso) و بوداپست جشنواره ارکستر است که میزبانی “قرنطینه شب نشینی” (bfz.هو/en).

اگر شما ترجیح می دهند موسیقی مجلسی check out the Chamber Music Society of Lincoln Center سایت (chambermusicsociety.org/watch-and-listen/). در مقابل افراطی شما می توانید پیدا کردن تمام ابراز بالا عینک اپرا در وب سایت نیویورک Metropolitan Opera (metopera.org) در وین دولت Opera (وینر-staatsoper.در/en) و دولتی باواریا اپرا (staatsoper.de/en).

در آثار

مینه سوتا Opera: در حالی که باقی مانده از شرکت های نجومی شده است لغو و یا تعویق آن نگه داشته و آن گروه از هنرمندان مقیم در حقوق و دستمزد با این ایده که آنها می توانند انجام livestreamed کنسرت که پس از آن خواهد شد در دسترس بر روی تقاضا همراه با از پیش ضبط ویدئوها. بررسی mnopera.org برای به روز رسانی.

مینه سوتا باخ گروه: این گروه شامل تعدادی از اعضای ارکستر مینه سوتا که عشق را به بازی موسیقی J. S. Bach. این گروه در حال برنامه ریزی برای یک livestreamed کنسرت, احتمالا در ماه آوریل است. سازمان دیده بان mnbach.org برای جزئیات بیشتر.

این Artaria String Quartet: بسیار خوب محلی چهارتایی شناخته شده به صورت pop-up concerts و دیگر خود به خود ماجراهای هدف برای ادامه اکتشاف کامل بتهوون رشته کوارتت در livestreaming تنظیم. بازدید artariaquartet.com.

باروک اتاق: خوب کمی گوش دادن اتاق در Lowertown و ساکن آن گروه پرواز, فرم های در حال ساخت در نظر دارد تا میزبان یک سری از livestreamed کنسرت محلی اوایل موسیقی گروه و نوازندگان. سازمان دیده بان thebaroqueroom.com برای جزئیات بیشتر.

کلیسای جامع سنت پل: رهبر گروه کر کریستوفر Ganza نیز انجام ارگ که در حال حاضر livestreamed یک کنسرت از کلیسای جامع و ممکن است دیگران در راه است. گرفتن این است که وجود دارد به طور کلی محدودیتی در چقدر موسیقی ارائه شده است در طول روزه در کلیسای کاتولیک. بررسی وب سایت CathedralSaintPaul.org به خصوص آمدن عید پاک.

اما مطمئن شوید که به بازدید از وب سایت از همه مورد علاقه خود را محلی و سازمان های هنری برای دیدن آنچه که آنها در حال ارائه است. و در نظر گرفتن کمک هنگامی که شما انجام دهد. امکان استفاده از این فرصت برای کشف خود ، آن می تواند قلب شما خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im