قرنطینه سر صحبت: جان فیلیپس

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

پس از coronavirus کردم ترسناک و مقامات دولتی گفت: ما را به ماندن در داخل من شده است در خانه در تمام طول روز در لباس خواب آرامش خوردن مواد غذایی آشغال و تماشای تلویزیون.

دولت خواستار آن را “در خانه ماندن” سفارش.

رئیس جمهور تهمت می گوید: “امریکا به کار با عید پاک. در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هنوز به دولت ساکنان یک جدول زمانی تنها گفت که “منظور این است که در محل تا اطلاع ثانوی.”

این دستور اجرایی نشده است رای گیری در کنگره یا مجلس قانونگذاری ایالتی اما هر قانونی که باعث لگد زدن به پشت در خانه در تمام طول روز الزامی قطعا باید به نام “سرما لایحه است.”

شما اطلاعات زیادی در مورد خود را هنگامی که شما گیر کرده در داخل هفته در یک زمان. برای مثال, من آموخته ام من بد بودن یک سیب زمینی نیمکت. در این نقطه من تماشا کرده ام همه چیز در Hulu و Netflix بکشد که من هیچ علاقه ای به در شده اند و آنقدر خسته است که من حتی با توسل به تماشای هیلاری مستند.

من بیش از آن است.

اما یک چیز وجود دارد من کاملا مثبت حاضر به تماشای هر مطلب — کابل اخبار.

اول آن شد کاغذ توالت و سپس ضد عفونی کننده دست. در حال حاضر شما می توانید اضافه کردن anti-psychotic مواد مخدر به لیستی از چیزهایی که در تامین حداقل در جهان از کابل TV news.

این جنون است که آنها را در هر روز و تماس “اخبار” ذهن ترا درهم میشکنند.

اگر کشیش تلویزیونی جیم باکر می توانید شکایت کرد به دروغ ادعا دارند و برای درمان بیماری های کروناویروس و سپس کسی باید شکایت کانال های کابل برای این ادعا ترس رابطه آنها قرار داده و در هر روز است “،”

بیایید شروع با CNN و MSNBC منظم و هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژیست جمهوریخواه ریک ویلسون.

ویلسون به تازگی ترجمه سی ان ان مقاله با تیتر “بانوی اول Melania Trump به نظر می رسد در بهداشت عمومی اعلانات آگاهی عامه در coronavirus.”

همراه با عکسها, Wilson اضافه شده “#BeInfected.”

او به معنای واقعی کلمه امیدوار است این زن بیمار شد و گنگ به اندازه کافی برای قرار دادن آن را در نوشتن در فروم.

یا Wilson رنج می برند از مغلوب ساختن پیشی جستن پریش سندرم یا او را برای انتقاد خود را نشان می دهد در MSNBC.

به نحوی نظر او استقبال کرده است و با توجه به پلت فرم ملی به طور منظم.

بزرگ.

واشنگتن پست جنیفر روبین یکی دیگر از زیبایی است.

در اخیر MSNBC ظاهر حرفه ای هرگز-Trumper مفید پیش بینی شده است که بیشتر خواهان کشته خواهد شد توسط ویروس از دموکرات ها.

صحبت کردن هستم شادی روبین گفت: “من نفرت به آن را در این راه وجود دارد اما کمتر خواهد بود دموکرات مرگ و میر به دلیل وجود خواهد داشت کمتر تجمع جرم وجود خواهد داشت کمتر فرصت برای افرادی که به جمع و به اشتراک گذاری این بیماری وحشتناک.”

که روزنامه نگاری و واهی است.

و سپس شما باید MSNBC تحلیلگر گلن Kirschner که پیشنهاد کرد که او را به تلاش برای تعقیب قضایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای قتل غفلت بیش از دست زدن به او از coronavirus بیماری همه گیر.

در یک سری از توییت Kirschner گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “ممکن جنایی قرار گرفتن در معرض برای برخی از سطح از قتل غفلت و یا داوطلبانه/قتل نفس غیر ارادی برای راه او را و سنن و Coronavirus بحران است.”

او افزود که در طول زمان خود را به عنوان دادستان او همیشه در lookout برای راه های جدیدی برای اعمال قتل … مسئولیت در تلاش برای مناسب و اخلاقی پاسخگو کسانی که مسئول گرفتن زندگی یک انسان دیگر است.”

حتی کسانی که کلینتون-متنفر از لیتل راک با “بیل و هیلاری کشته شدن 47 نفر” تصویری می رویم “چه؟”

به جای اذیت و آزار جمهور چرا Kirschner پس از برخی از مجرمان واقعی مانند کسانی که افتضاح مردان در MAGA کلاه که چسبناک Jussie Smollett? و تمام دیگر “جنایت” است که من یاد گرفتم در مورد MSNBC.

تا آنجا که من نگران هستم اگر ما می خواهیم به خارج شدن از این بحران وجود دارد تنها یک راه برای انجام آن — قرنطینه سر صحبت!

جان فیلیپس شنیده می شود روزهای هفته تا کی از ظهر تا 3 بعد از ظهر در “جان فیلیپس نمایش” در KABC/790 AM.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>