قرنطینه باشگاه: قسمت سوم از طاعون

Given the bleakness of Part Three, this feels like the only appropriate image for this post. This is a photo of the car wreck that killed Camus.

با توجه به نومیدی از قسمت سوم این احساس تنها تصویر مناسب برای این پست. این یک عکس از ماشین خراب که به کشته شدن کامو. عکس های مرکزی پرس/گتی ایماژ

Sheesh من خیلی ببخشید شما بچه ها. این چیزی است که من نگه داشته فکر بود که من از خواندن بخش سوم. چرا من را انتخاب کنید طاعون برای همه ما به عنوان خوانده شده و نه مانند, James and the Giant Peach? این است که بیش از حد تیره و تار به خواندن در حال حاضر.

چرا ما این کار را برای خودمان ؟

من حدس می زنم این دلیل است که ما می خواهیم به صورت همه چیز به عنوان آنها به عنوان آنها واقعا اتفاق می افتد به جای فرار به بی فکر ، و همچنین از آنجا که این رمان هرگز دوباره رسیدن ما به شدت آن را به عنوان در حال حاضر. که گفت: می تواند به شما لطفا به من یک عکس از چیزی خوشحال ؟ من جدی است. من می خواهم شاد عکس بعدی قرنطینه باشگاه پست. که یک تکلیف. جزئیات دورتر را در این پست.

عکس من مجبور شده است به دنبال از آنچه که در جهان امروز سخت به روند.

همانطور که من به پایان رسید خواندن قسمت سه کامیون یخچال بودند ظاهر می شود در شهر نیویورک آماده برای دریافت اجساد است که می تواند متناسب نیست هر جای دیگر. در اسپانیا آنها در حال تبدیل زمین های یخی به موقت morgues.

Refrigerator trucks—makeshift morgues—are lined up behind NYU Langone Hospital on March 30, 2020 in New York City.

یخچال کامیون ها در صف پشت NYU Langone بیمارستان در تاریخ 30 مارس سال 2020 در شهر نیویورک آماده دریافت مرده پس از morgues به سر می برند. استفانی کیت/گتی ایماژ

Medical workers in NYC earlier today, photographed transferring a corpse from a refrigerated truck to a hearse.

پزشکی کارگران در نیویورک در مارس 31, انتقال جسد از یک کامیون یخچال به یک نعش کش. استفانی کیت/گتی ایماژ

در ضمن در این کتاب بدن هستند تا ستون در خیابان به سرعت که مقامات در وهران در حال تبدیل خطوط تراموا به جسد-سیستم های توزیع. گسترده چاله در حال حفر شده در گروه تدفین. گورستان هستند exhuming خاک باقی می ماند و cremating آنها را به طوری که برای ایجاد فضای بیشتری در زمین است. ساکنان در حال تنظیم آتش به خانه های خود را زیرا آنها فکر می کنم ممکن است کمک به مبارزه با طاعون و یا اینکه آنها را از دست داده اند ذهن خود را و فقط آنجا ایستاده به تماشای دیگران اجرا به سوزاندن خانه به سرقت همه چیز.

یکی از نقاط روشن هفتگی ما قرنطینه باشگاه جلسات تا کنون شده است خواندن هر فرد مورد علاقه, جملات, اما چگونه می تواند هر کسی را یک “مورد علاقه” جمله در بخش سه و که در آن گزینه های مانند:

• “دو غارتگران به ضرب گلوله کشته شدند اما ما ممکن است شک اگر این مقدار تاثیر بر دیگران; با بسیاری از مرگ و میر وقوع هر روز این دو اعدام رفت توجهی نشد.”

• “تا به طور کامل آنها توسط طاعون که گاهی اوقات یک چیزی که آنها آرزو بود خواب طولانی آن را آورده و آنها را گرفتار خود فکر” یک چیز خوب اگر من به طاعون و با آن انجام می شود!'”

• “در یک پچ از زمین باز نقطه چین با lentiscus درختان در پایان دور از گورستان دو چاله های کنده شده بود. یکی محفوظ بود برای مردان و دیگری برای زنان است.”

و غیره ؟

بنابراین ما در حال انجام “مورد علاقه” جملات این زمان. ما در حال انجام “ترسناک ترین” جملات به جای.

و یا حتی فقط ترسناک ترین کلمات است. “Recrudescence” و “گورستان” در حال وجود دارد برای من.

به علاوه آیا شما متوجه چگونه همه از شخصیت های مورد علاقه ما به نظر می رسد وجود ندارد? کامو می نویسد قسمت سه در یک نوع پرنده-نمایش چشم توده تلفات و هیچ نمای نزدیک صحنه های دکتر Reiux, Tarrou, Rambert, et al. قادر به قطع با کسانی که شخصیت های تقریبا به عنوان ناراحت کننده به عنوان آتش و تدفین و شایع ناامیدی.

گاهی اوقات که من خواندن قسمت سه با روشنایی ضعیف تابیدن از امید رخنه در, فقط با مقایسه شرایط به شرایطی که در این کتاب است. زمانی که من به کلمات “طاعون بود به تدریج کشته در همه ما علمی نیست عشق تنها اما حتی دوستی” من فکر کردم: خوب حداقل که نه تجربه من از coronavirus. من هنوز دوستان من می توانید Facetime با. من هنوز هم دوست من می توانید تماس بگیرید. و من به همه دوستان جدید در قرنطینه باشگاه.

صحبت از این باشگاه ما در کنار هم, من دو عضو جدید را به شما معرفی کنم:

Morgan in Seattle is reading The Plague for the first time.

مورگان در سیاتل در حال خواندن طاعون برای اولین بار.

Charles is reading The Plague (for the first time) on Samish Island, in Bow, Washington. Being cooped up isnt too bad, he says. Its quiet and there is a warm fire here.

چارلز در حال خواندن طاعون در Samish جزیره در تعظیم واشنگتن است. “در حال cooped خیلی بد نیست,” او می گوید. “آن را آرام و گرم وجود دارد آتش در اینجا.”

این عکس از چارلز روشنتر روز من و با الهام از این ایده برای عکس خود را انتساب…

به من ارسال یک عکس از یک شی است که نشسته است با شما در قرنطینه چیزی که گرم شما و یا باعث می شود شما لبخند. در حالت ایده آل آن چیزی است که شما می توانید از خواندن خود صندلی. من می خواهم عکس از شومینه گیاهان دنج دمپایی جامه فلانل یا پشمی لباس خواب های احمقانه نقاشی های حلق آویز بر روی دیوار خود را, عکس از خودتان و یا اعضای خانواده در تعطیلات در شادتر بار, بطری شراب, سگ, گربه, نوزادان, سوسیس, پرده شما دوخته خود را که شما بسیار افتخار—هر چیزی که گرم شما و باعث می شود شما لبخند.

ما نیاز به نگاهی به چیزهایی که قطع خواهد شد در برابر funereal جو در کتاب و funereal جو در واقعیت خود را. ما نیاز به روشنایی و گرمی و دوستی است.

به علاوه نبود نگاه کردن به عکس از هر کس خواندن صندلی سرگرم کننده ؟ ما نیاز عکس های بیشتر مانند آن. عکس ها کمک خواهد کرد که همه ما را وادار به دانستن هر دیگر کمی بهتر است.

من اول: در اینجا یک عکس از درخت کریسمس من. بله این یک مینیاتوری کریسمس, درخت کریسمس, و بله, آن را جعلی اما من این درخت کریسمس نمایش داده می شود در آپارتمان من در طول سال, به دلیل آن باعث می شود من خوشحال است. من مانند چراغ در آن است. من مانند سبز و عدم نیاز به آب آن است.

This little guy makes me smile every time I look at it.

که زینت پایین است Tweety پرنده در لانه با خود کمی درخت کریسمس. کریستوفر Frizzelle

به عنوان مشکل به عنوان بخش سه بود برای من به عنوان خوانده شده—تقریبا هیچ اشاره ای از شخصیت ما را بشناسند بسیار کمی گفت و گو بی امان بدبختی—هر زمان من بیش از در کوچک من درخت که من می توانید ببینید از خواندن من صندلی احساس کردم کمی بهتر است.

به طوری… آیا شما هر گونه اشیاء مانند که با شما در خود را قرنطینه? به من نشان بده!

در ضمن برای بخش نظرات در این پست…

بحث و گفتگو سوالات

A. شد این بخش را به عنوان دشوار است برای شما به عنوان خوانده شده به عنوان آن را برای من است ؟ چرا شما فکر می کنم کامو از سمت چپ ما شخصیت های مورد علاقه گفت و گو ،

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

B. وجود دارد هر چیزی که به شما داده است شادمانی در هفته گذشته یا در کتاب و یا در زندگی واقعی ؟

C. چه بود ترسناکترین جمله در بخش سه ؟

* * *

قرنطینه باشگاه “ملاقات” در بخش نظرات از یک هفته تقلا پست که می رود تا روز شنبه اواخر بعد از ظهر. چند دیدگاه در باز کردن صفحات در اینجا. بخشی از یک گروه بحث و گفتگو است که در اینجا: 🐀. قسمت دوم بحث گروهی است که در اینجا: 🐀🐀. قسمت سوم بحث گروهی است که در اینجا: 🐀🐀🐀.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im