Q&A با دانشگاه UCLA جدید ورزشی کارگردان مارتین Jarmond

برای چند هفته گذشته مارتین Jarmond UCLA جدید ورزشی, مدیر, سازمان, روز خود را به دو بخش: کالج بوستون و UCLA.

از حدود 7:30 صبح تا حدود 4:30 بعد از ظهر او با این نسخهها کار بر روی بسته بندی تا مسئولیت خود را به عنوان BC مدیر ورزشی. این نقش او تا به حال در سه سال گذشته و موقعیت او رسما به این نتیجه رسیدند در جمعه, ژوئن 1. پس از یک استراحت برای شام او شروع می شود UCLA بخشی از روز خود را ماندگار از حدود 6:30 تا 11:30 p. m. آن را در طول این زمان او بار خوانده شده مقالات تماس با ما مربیان و کارکنان و آموزش خود را در همه چیز برونز.

که فقط خود برنامه کار می کنند.

او همچنین اتصالات در زمان و استرس از حرکت خانواده اش که شامل سه دختر زیر سن پنج بیش از 3000 مایل در سراسر کشور از بوستون به لس آنجلس.

“من خواب است” Jarmond گفت: جنوب کالیفرنیا اخبار ،

Jarmond بود به نام دانشگاه UCLA جدید مدیر ورزشی در مارس 19. او می شود نهمین فرد برای پر کردن موقعیت و اولین زن آمریکایی آفریقایی انجام این کار در مدرسه در 101 سال سابقه. Jarmond جایگزین دیرین مدیر ورزشی دن Guerrero که بازنشسته در ژوئیه 1. در حالی که Jarmond را رسما شروع خود را در ژوئن 15, او گفت که او امیدوار است برای نهایی کردن حرکت خود را در سراسر این کشور در اوایل ماه اوت است.

جنوب کالیفرنیا اخبار گروه صحبت با Jarmond برای حدود 30 دقیقه صبح روز دوشنبه در انتقال خود را به نقش جدید خود و اهداف خود برای UCLA.

به همین دلیل بود که در حال حاضر زمان مناسب برای شما به ترک کالج بوستون و شروع این نقش جدید در UCLA: “من فکر می کنم در مورد UCLA. این فرصت را به در یک محل مثل UCLA است که منجر تحصیلی و ورزشی وجود دارد نه بسیاری از موسسات اول از همه که مثل UCLA. این شماره 1 نهاد عمومی در کشور است. شما نمی دانید که هنگامی که شما در حال رفتن به فرصت را به بخشی از چیزی بزرگتر از خودتان است که به ویژه در آن راه است که نخبگان. برای من فرصت و چالش حفظ UCLA بودن نخبگان بلکه ساختمان در آن طبقه تاریخچه و سنت و ساختمان است که چگونه ما در حال حرکت رو به جلو در آینده بود که واقعا فریبنده به من. من واقعا می خواستم به بخشی از آن می شود که مباشر کمک می کند که ما حرکت رو به جلو در راه مثبت و به جایی که ما می توانیم UCLA طرفداران فارغ التحصیلان و خیرین افتخار, اما همچنین ما می تواند به رشد رهبران آینده از فردا در راه مثبت در UCLA. به من نبود در مورد زمان من در حال انجام در سال قبل از میلاد آن را بیشتر در مورد فرصت منحصر به فرد برای رهبری UCLA.”

فن نامزدی چیزی است که شما بوده ام شناخته می شود واقعا پرشور در مورد به همین دلیل است که آن را برای شما مهم است و شما چگونه برنامه ریزی با تاکید بر تعامل در UCLA?“من به طور طبیعی یک اتصال به اعتقاد من در صحبت کردن با مردم و ملاقات با آنها را به جایی که آنها هستند. هر کس متفاوت است و این مهم است. بنابراین من فکر می کنم به عنوان یک مدیر ورزشی شما در خدمت بسیاری از ترکیبات مختلف است که شما ورزشکاران دانش آموز شما رو جوان, فارغ التحصیلان دارید, طرفداران شما اهدا کنندگان شما حامیان شما باید رئیس خود را, شما دانشگاه, جامعه, شما باید عضو هيأت علمی تمام کسانی که در گروه من فقط با شما به اشتراک گذاشته بسیار متفاوت هستند تا آنجا که آنچه برای آنها مهم است و آنها چگونه رفتار می کنند. … شما باید قادر به تعامل در سطوح مختلف برای دیدار با مردم به جایی که آنها هستند و من فکر می کنم به عنوان یک مدیر ورزشی به دلیل گروه های مختلف ما در خدمت با مهم ترین و بارز دانشجويان ورزشکار شما باید زیرک و برخی از اضافه چابکی قادر به خدمات و واقعا ارتباط با آن دسته از گروه های مختلف.

“من شده اند قادر به شیرجه رفتن در عین حال, اما من به دنبال به جلو به انجام آن و شخصا آموزش cadence که چگونه آنها سنج آنچه برای آنها مهم است. من هیچ بتنی طرح به جز گوش دادن و یاد بگیرند. یادگیری آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر گوش دادن به آنچه ما می خواهیم و یا ما چه دانش آموزان می خواهم یا چه طرفداران ما خواهد بود. بدیهی است که شما نمی توانید آن را انجام دهید اما اجازه دهید سعی کنید به گوش دادن و چیزی به آن را جذاب تر و بهتر برای تجربه فن و دانش آموزان است. من هیجان زده در مورد آن و فقط یادگیری و دیدار با رهبری از دن ، من فکر می کنم انرژی شروع می شود با دانش آموزان است. من به شدت اعتقاد دارند که انرژی شروع می شود با دانش آموزان و شما باید به آنچه که شما می توانید آنها را درگیر و پرشور برای حمایت از همسالان خود.”

UCLA سهم عادلانه خود را از چالش ها در حال حاضر از جمله $19 میلیون کسری از 2019 کاهش در فن حضور و غیاب و برنامه فوتبال است که هنوز به زندگی می کنند تا انتظارات. افکار خود را در مقابله با این چالش است ؟ آیا اولین گام خود را در انجام این کار ؟

“همه چالش ها به عنوان دور به عنوان بودجه. UCLA است و متفاوت از سایر مدارس است. اعداد ممکن است کمی متفاوت است اما همه در این محیط به خصوص پست COVID و یا در طول COVID – داشتن چالش های مالی و داشتن واقعا نگاه کنید که چگونه آنها کار کسب و کار کارآمد تر و یا راه موثر برای استطاعت. من می خواهم بگویم UCLA است بر خلاف هر گونه دیگر موسسه در حال حاضر به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با توپ حرکت می کند و چه منابع مالی هستند. که گفت: من یک فرد مثبت از طبیعت. من تمایل به نگاه شیشه ای به عنوان نیمه خالی و من می توانید آن را پر کنید تا بیشتر. بنابراین نگاه من چه می توانم انجام دهم برای کمک به برخی از این چالش ها آن است که آیا بودجه آن است که آیا از طرفداران نامزدی. این یک فرصت برای من است. نیست که من را بترساند یا من اجرا میشه که باعث می شود من فکر می کنم در مورد چگونه می توانم با استفاده از مهارت های من به کار با تیم ما کمک بهتری به برخی از این چالش ها و بهبود این که آیا آن را تجربه فن و یا بهبود وضعیت بودجه. من به دنبال به جلو به آن. نیست که من را بترساند. این چیزی است که من فکر می کنم ما می تواند مقابله. بهترین راه برای خوردن یک سیب یک گاز در یک زمان. این هیچ رفع سریع آن هیچ راه حل آسان است. اما آن را فقط کار می کنند و آن را فقط درک می شود قادر به آن حمله یک گاز در یک زمان.”

“اول منظور از کسب و کار است که به گوش دادن و یادگیری گوش دادن و یادگیری و تکرار. که مهم ترین چیز به خاطر نمی تواند شما را تحت تاثیر قرار تغییر و یا تاثیر هر چیزی را مگر اینکه شما را در درک چگونه آن وجود دارد. شما باید برای به دست آوردن یک حس که چرا ما اینجا هستیم که آیا در اینجا خوب است یا بد, آیا آن را یک قهرمانی ملی برنامه یا یک برنامه که نیاز به انجام بهتر. شما باید درک کنند که چگونه ما وجود دارد که در آن ما می رویم و چه چالش های پیش رو است.”

چه اهداف دراز مدت خود را برای UCLA?

“نخبگان. من هدف دراز مدت است که من احساس می کنم UCLA است که نخبگان, من می خواهم به مطمئن شوید که ما ساخت از تاریخ طبقه و پایه و اساس است که تعیین شده است. این بستگی به این دارد که ما چگونه حرکت می کند که هسته در یک راه مثبت که در آن ما می تواند نخبگان در آینده نیز هست. چیزی که برای من مهم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de