دستیابی به کمال: San Diego State در مقابل 1990-91 Runnin’ شورشیان

Category: لاس واگاس No comments

Image

AP Photo/جو Buglewicz

سن دیگو ایالت Keshad جانسون (0) و Trey Pulliam (4) جشن گرفتن پس از شکست UNLV در طول یک گپ کالج بسکتبال بازی روز یکشنبه آذر. 26, 2020, در لاس وگاس.

سن دیگو ایالت اجرا از طریق 2019-20 فصل چشمگیر بوده است — به طوری چشمگیر, در واقع, که اگر آزتک پایان فصل به طور منظم شکست نخورده و رفتن به برنده شدن در این کوه مسابقات غرب آن را نمی ممکن است به طور کامل موهن بمقدسات به مقایسه آنها را به یکی دیگر شکست نخورده تیم از یک قدرت غیر کنفرانس: افسانه ای 1990-91 UNLV Runnin’ شورشیان.

آینده یک قهرمانی ملی در سال 1989-90, کسانی که شورشیان رفت 27-0 در فصل به طور منظم برنده WAC مسابقات و نورد به چهار نهایی قبل از سقوط به Duke 79-77 یک پیروزی کوتاه از عنوان بازی. نهایی خود را ثبت: 34-1.

ایالتی سن دیگو است 26-0 تنها با سه بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم (از جمله یک بازی خانگی در برابر UNLV امروز) و آزتک خواهد بود که به شدت مورد علاقه در هر یک از این مسابقات. آنها نیز سنگین علاقه مندی به ادعای کنفرانس مسابقه پس از آن خیلی زود شروع به فکر کردن در مورد چگونه آنها ممکن است پشته تا در برابر ’90-91 شورشیان بوده است.

اجازه دهید مقایسه دو تیم به ببینید که تیم ملی تا به لبه در تعقیب خود را از کمال (با فرض ایالتی سن دیگو بسته معامله):

قدرت برنامه

UNLV

در خور یک از قهرمان UNLV بازی یک خرس از یک برنامه در 1990-91. تخته سنگ برجسته پنج تیم در 25 صفحه و در فوریه. 10 برتر شورشیان رفت و به فایت را در ردیف 2 آرکانزاس در این بازی سال. استیسی Augmon ریخت و در 31 امتیاز اندرسون شکار 26 به ثمر رساند و لری جانسون نوشته شده در 25 امتیاز و 14 ریباند به عنوان UNLV برنده 112-105 برای بهبود به 20-0. زمانی که فصل به طور منظم پیچیده شده تا شورشیان به حال مورد ضرب و شتم خود را در پنج رتبه مخالفان به طور متوسط حاشیه 19 امتیاز.

ایالتی سن دیگو

وجود دارد هیچ AP بالا 25 تیم در SDSU برنامه اما آزتک باید مراقبت های گرفته شده از یک تعداد انگشت شماری از کیفیت مخالفان. در نوامبر. 9 آنها لبه BYU (در حال حاضر شماره 21 در KenPom.com رتبه بندی) با نمره 76-71. سپس در نوامبر. 28 و 29 آنها کاهش یافته است کریقتن و آیووا (دارای شماره 15 و شماره 22 توسط KenPom بود) در back-to-back شب. آیووا و BYU پیروزی بودند متواضع اما سن دیگو ایالت 83-52 برچیدن کریقتن قابل توجه بود.

خط پایین: این تقریبا غیر ممکن است برای یک کوه غرب تیم به جمع آوری این نوع از برنامه است که UNLV پاره به در 1990-91 بنابراین این دسته خواهد شد و بدیهی است که رفتن به شورشیان. San Diego State بی سر و صدا برگزار محترم غیر-کنفرانس تخته سنگ ، اگر آزتک رفتن شکست نخورده آن را نمی خواهد به دلیل آسان برنامه. لبه: UNLV

بهترین بازیکن

UNLV

شورشیان بودند یکی از ستاره نکردم جوخه در دانشگاه, تاریخچه, اما لری جانسون بود که به وضوح یک برش بالاتر. جسمی و ورزشی به جلو به طور متوسط 22.7 امتیاز و 10.9 ریباند در هر بازی برنده ملی بازیکن سال افتخارات و انتخاب شد شماره 1 به طور کلی در NBA پیش نویس است.

ایالتی سن دیگو

ملاکی فلین آمار نمی پرش به صفحه — 16.7 امتیاز 5.1 کمک 4.2 ریباند — اما او به وضوح بالا سگ برای آزتک و او هنوز به لکنت زبان پیدا کردن زمانی که تیم به او نیاز دارد را از طریق آمده است. در SDSU سه چشمگیر ترین برنده (BYU کریتون, Iowa) او به طور متوسط 22 امتیاز. فلین برنده خواهد شد کوه غرب بازیکن سال و احتمالا برخی از کسب رای ملی POY به عنوان به خوبی.

خط پایین: فلین عالی بازیکن و بینی رویکرد باعث می شود او را کامل رهبر برای این سن دیگو ایالت تیم لری جانسون یکی از بزرگترین کالج بازیکنان در تمام زمان. هیچ استدلال وجود دارد که به عنوان تیم تا به حال بیشتر “ستاره قدرت است.” لبه: UNLV

جرم

UNLV

وجود ندارد بسیاری از تیم های شایسته بودن رتبه جلوتر از 1990-91 Runnin’ شورشیان وقتی که می آید به قرار دادن نقطه در هیئت مدیره. آنها به ثمر رساند بیش از 100 امتیاز در 14 نوبت جداگانه و به طور متوسط 97.7 در هر بازی و در یک دوره زمانی که عکسبرداری نیست که تاکید آن را به عنوان در حال حاضر UNLV میخ باور نکردنی 41.3 درصد از آن 3-اشاره گر (یک علامت است که رتبه دوم در کشور در این فصل). تنها ضعف بود بیش از اتکا به معافیت های سریع; زمانی که بازی به ناچار آهسته در NCAA tourney, UNLV به طور متوسط 79.6 امتیاز بیش از پنج مسابقات.

ایالتی سن دیگو

خام اعداد نیست تقریبا به عنوان موثر برای SDSU بدیهی است که به عنوان روشمند آزتک نمره فقط 75.9 امتیاز در هر بازی (59هفتم در کشور). اما آنها مراقبت از توپ (10.8 گردش در هر بازی 14th در کشور) و ساقه آن را در نرخ بسیار خوبی از خود (38.4 3FG%, نهم در این کشور). آن را مواد منفجره حمله اما ایالتی سن دیگو اجرا می شود آن جرم به کمال است.

خط پایین: شما می توانید استدلال می کنند که سن دیگو ایالت تهاجمی سبک مناسب تر است برای برنده شدن در یک مسابقه سنگین قدیمی در مارس آمده اما در سال 1990-91 UNLV جرم بود چیزهای افسانه. ما به شما هرگز چیزی شبیه به آن را دوباره. لبه: UNLV

دفاع

UNLV

به عنوان غالب به عنوان UNLV بود در حمله شورشیان ممکن است حتی بهتر است در انتهای دیگر از دادگاه. به جلو استیسی Augmon یکی از بهترین و متنوع ترین جلو در NCAA تاریخ پوینت گارد گرگ آنتونی قفل شده است و مخالفت با توپ-کنترل و مرکز پشت سر هم از جورج Ackles و Elmore اسپنسر ترکیب به طور متوسط 4.7 بلوک در هر بازی. که با مجموعه ای از استعداد swarming توپ در مربی جری Tarkanian را “آمیب” دفاع شورشیان مجبور 19.7 گردش در هر بازی (که رتبه دوم در سراسر کشور در این سال).

ایالتی سن دیگو

آزتک انجام این کار در دفاع, و است که بالاترین تعارف توجه خود را به طور کلی برنامه بازی. خود را چرخش از نگهبانان و بال اکسل در توقف دریبل و تعهد خود را برای محدود کردن نفوذ یکی از دلایل آنها رتبه بسیار در دفاعی معیارهای. San Diego State شماره 6 در KenPom را تنظیم دفاع و شماره 4 در نقاط در اختیار مجاز با توجه به همکاری های ورزشی داده است.

خط پایین: شورشیان یک بولدوزر در دفاع اما آنها بیش از حد متکی به اجبار گردش در برابر تیم های که فاقد کافی توپ-رسیدگی به توانایی خارج گارد نقطه موقعیت ؟ آن را ممکن است. هنگامی که آنها در مواجه با دوک تیم بود که بابی هرلی در نقطه و گرانت هیل به عنوان یک ثانویه مربی نتیجه این شد تنها 14 گردش و 51.8 درصد تیراندازی بعد برای شیاطین آبی. San Diego State نشده است در معرض دوست دارم که, اما نه UNLV در فصل به طور منظم. اجازه دهید این قرعه کشی در حال حاضر. لبه: حتی

مربیگری

UNLV

جری Tarkanian. ‘Nuff گفت.

ایالتی سن دیگو

پله در افسانه آسان نیست و در حالی که برخی ممکن است کنایه با اهدای این عنوان بر استیو فیشر این واقعیت است که او ساخته شده است San Diego State از زمین شد و یک چهره افسانه ای وجود دارد. وجود دارد برخی که اعتقاد بر این است که زمانی که فیشر بازنشسته آزتک برنامه خواهد backslide به طور قابل توجهی. که اتفاق افتاده است تحت برایان Dutcher — در واقع این به نظر می رسد بهترین SDSU تیم تا کنون مونتاژ صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها در رسیدن به شیرین 16 به عنوان Kawhi Leonard-led 2010-11 تیم ملی انجام داد. Dutcher می شود اعتبار کامل برای گرفتن آزتک به ارتفاعات جدید.

خط پایین: Tarkanian یک سالن از شهرت مربی که در حال حاضر به یک قهرمانی ملی زیر کمربند خود را به عنوان او سازی UNLV از طریق 1990-91 فصل به طور منظم. او می شود nod بیش از Dutcher در نظری تاکتیکی matchup. لبه: UNLV

تماس های نزدیک

UNLV

به نظر می رسد مانند هر تیم که تهدید به رفتن شکست نخورده (در هر ورزشی) برای زنده ماندن یک زن و شوهر تماس های نزدیک در این فصل به طور منظم اما 1990-91 شورشیان یک استثنا. آنها منفجر کردن همه و منظورم تا کنون-y-یک. UNLV جاروب بزرگ غرب رقیب جدید دولت مکزیک (رتبه در بالا 15) با شکوه Aggies با 12 امتیاز در هر زمان. کسانی که نزدیک ترین برنده گذشته از 7 نقطه پیروزی در آرکانزاس (دوباره شماره 2 تیم در کشور). فصل یک حمام خون.

ایالتی سن دیگو

آزتک مجبور به عرق کردن برخی از تنگ پس از اتمام (از جمله 71-67 پیروزی در UNLV در Jan. 26) اما بیشترین اضطراب آور بود 2-نقطه پیروزی بر پست ایالتی سن خوزه در دسامبر. 8. San Diego State ازمایش کرده 57-56 با ساعت های پیچ در پیچ پایین اما فلین آمار طولانی 3-اشاره گر با کمتر از یک ثانیه مانده به آزتک دراماتیک خانه برد.

خط پایین: UNLV انباشته فوران چاه نفت پس از فوران چاه نفت که بزرگ است — اما آیا این ترک شورشیان تست نشده که مسابقات زمان نورد در اطراف ؟ اولین بار, UNLV بود واقعا تحت فشار قرار دادند در NCAA نیمه نهایی مقابل دوک و شورشیان نگاه کمی از کوره در رفته در اختتامیه دقیقه که 79-77 از دست دادن. این سان Diego State تیم سخت شده است و می داند که چگونه برای اجرای زمانی که در اختیار داشتن هر مهم است. لبه: San Diego State

امید قهرمانی

UNLV

آینده کوتاه در سال 1991 چهار نهایی یکی از بزرگ heartbreaks در لاس وگاس تاریخ, اما در این استدلال این است که در واقع یک نقطه در UNLV را به نفع. آن را مانند یک ناامیدی به دلیل این عنوان نبود فقط در رسیدن به آن انتظار می رود. UNLV تا به حال برنده قبلی مارس و آنها رفت و سیم به سیم به عنوان ملت شماره 1 تیم در 90-91. هر چند UNLV بازی نمی کند در خیمه کنفرانس شورشیان بودند هیچ داستان سیندرلا.

ایالتی سن دیگو

با وجود قابل توجه فصل به طور منظم هنوز هم وجود دارد در سراسر کشور شک و تردید نسبت به آزتک احتمالا به خاطر آنها بازی در اواسط کنفرانس بزرگ با nary مک دونالد آمریکایی را در فهرست. اگر آنها کامل شکست نخورده فصل به طور منظم و برنده غرب کوه مسابقات آنها را سر به رقص به عنوان یک ردیف 1 دانه به عنوان یک فرصت برای برنده شدن تمام آن را به عنوان هر تیم در این زمینه است. San Diego State ندارد سراب تقویت شده توسط یک برنامه زمانبندی ضعیف — فقط در مورد هر پیشرفته متریک می گوید: SDSU حلال است مدعی.

خط پایین: آزتک قادر به برنده شدن در مسابقات NCAA بازی, اما آن را سخت به تصور یک شکست نخورده ایالتی سن دیگو تیم پیشرفت تا آنجا که به عنوان بازی. و این چیزی است که آن را به پیش افتادن 90-91 شورشیان. در حال حاضر این دسته می رود به UNLV. لبه: UNLV

تیم کامل

چه ایالتی سن دیگو در حال انجام است در این سال شگفت انگیز است و مرز معجزه آسا, اما آن را سخت خواهد بود برای آنها را شامل در همان بحث به عنوان 1990-91 UNLV تیم — مگر اینکه آزتک آن پایان با برنده شدن همه چیز است. سن دیگو دولت نمی تواند مطابقت فرهنگی زمانه که 90-91 Runnin’ شورشیان اما اگر آزتک کلاه کردن کامل فصل را با یک قهرمانی ملی آنها احتمالا نمی خواهد مراقبت چگونه آنها را پشته تا در برابر یک-از دست دادن تیم — حتی اگر آن را یکی از بزرگترین از دست دادن تیم تا کنون. UNLV دارای لبه همانطور که در حال حاضر (و توسط یک حاشیه گسترده ای) اما سن دیگو ایالت بیشتر از یک ماه است که به تغییر.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>