بنفش و پررنگ: جاستین بیبر یک کمک از یک Laker


این جمعه ، 21 نسخه از بنفش و پررنگ عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.


این فصل دوم خود را با LeBron James و برای اولین بار با آنتونی دیویس. او برنده مسابقات قهرمانی با رزمندگان طلایی امور خارجه.

برای JaVale McGee, star همکاری چیز جدیدی نیست.

بنابراین حتی اگر او را که به خوبی آشنا با آخرین تیمی است که یکی از معروف ترین مردان در امریکا و رسانه های اجتماعی زیر که کوتوله که حتی از LeBron McGee هنوز هم نگه می دارد و زمین بازی ،

او نمی او تماس بیبر. او نمی او تماس Biebs. آن را به شدت اول-نام و نام خانوادگی پایه و اساس.

“من او را توسط دولت او با نام” او گفت:. “او مادر او تماس جاستین من او تماس جاستین.”

اگر شما به دنبال چنین چیزهایی شما ممکن است آموخته اند که ستاره پاپ جاستین بیبر جدید, آلبوم, تغییراتاست که به سرعت در حال رهبری نسبت به شماره 1 در بیلبورد نمودار. چه شما ممکن است نمی دانم مگر اینکه شما یک فن از خواندن آهنگ اعتبارات است که McGee کمک به تولید و نوشتن یکی از آهنگ ها در 25 سال را آخرین تلاش.

آهنگ “موجود” است و یک R&B لحن با, چگونه بچه ها می گویند: “تشنه” متن ترانه: “به این معنی نیست که به صدا جان/اما شما از آن ساخته شده مانند این/می گویند من شماره یک در لیست to-do/من موجود است.”

ضرب و شتم با مصنوعی کرال تن و شمردهای درام پیگیری شد McGee ایجاد شده در همکاری با یک دیرین بیبر نویسنده و تهیه کننده پو خرس.

McGee, 32, ساخته شده است, موسیقی برای حدود نیمی از عمر خود را, و در سال های اخیر او را تبدیل به شناخته شده برای خود استودیو کار خود را تحت alter ego “Pierre.” آن را یک نام مورد که برای اولین بار مجاز McGee گمنامی در حالی که تولید کار خود را در ساوندکلاود. این روزها او فکر می کند از آن به عنوان یک شغل دوم که شروع به شکوفه.

در حالی که اولویت های خود را به لیکرز و حرفه ای NBA او افتخار چگونه او را رشد به عنوان یک هنرمند. در دادگاه به عنوان یک مرکز او اغلب وابسته به شخص دیگری گرفتن او توپ را به نمره. در استودیو او می شود کسی که آغاز این پروژه است.

“این قطعا در مورد قرار دادن” او گفت:. “آن را در مورد گرفتن یک بدن کار می کنند. به عنوان یک تولید کننده موسیقی شما وجود دارد بیشتر در معرض دریافت کنید و بیشتر باقیمانده شما — من حدس می زنم این چیزی است که واقعا مهم است. … من احساس می کنم مثل من توسعه یافته بسیار خوبی چون من نمیفهمد چگونه به همکاری و چگونه به حرکت او در موسیقی بازی.”

ارتباط خود را با پو خرس که تولید کرده تعداد بیبر بعد از بازدید حرفه ای, یکی از میوه ها از کارگر خود را. دو مکاتبه در ماه سپتامبر در مدت کوتاهی قبل از فصل آغاز شده و ساخته شده از یک آهنگ و نوشت: برخی از اشعار با هم.

McGee شنیده بود یک نسخه پو خرس ضبط شده خود را به انجام این خواننده و فکر کردم این امر می تواند یک آهنگ خوب. او تا به حال به صبر با هر کس دیگری برای هفته گذشته تغییرات انتشار آلبوم به شنیدن سهم خود را به طور کامل متوجه شدم.

“من کاملا مطمئنم که آنها تاب بدون نشت شما می دانید چه کنم ؟” او گفت:. “او طالب آن است. من فکر می کنم آن شگفت انگیز بود. وقتی که من شنیده محصول نهایی من غافلگیر شده بود.”

از آن پس McGee گفت: “خطوط شده اند پررونق است.” او شده است تا ضربه توسط هنرمندان دیگر که می خواهید به کار با او و یا می خواهید به یکی از ضربه خود را. او پروژه های انجام شده با دیگر هنرمندان قبل (حتی خود او هم تیمی های) اما بیبر است که تا بحال ترین بالا مشخصات فرد McGee مشغول به کار در صنعت موسیقی.

در حالی که او شلوغ در حال حاضر موسیقی است که هنوز هم در فصل پیگیری برای مک گی. وقتی که او نیست, آموزش, تمرین, سفر و یا خواب او تلاش می کند به فشار در محل کار: او یک استودیو در کالیفرنیا پس قبل از او امضا شده با لیکرز. می توان آن را هر یک ساعت عجیب و غریب اما او احساس می کند مانند آن را بخش مهمی از تحریک سایر جنبه های شخصیت او را در خارج از بازی.

“چیزی که در مورد تولید این است که شما می توانید ضرب و شتم و شما لازم نیست از لحاظ فنی باید در استودیو تا 4 یا 5 صبح” او گفت:. “شما می توانید آن را به یک ترانه سرا, ترانه سرا می دهد آن را به یک هنرمند و همه شما باید انجام دهید این است را ضرب و شتم. من کار با زمان من اختصاص داده شده به عنوان یک بازیکن بسکتبال است. من مطمئن شوید بسکتبال همراه اول من استراحت نگه داشتن بدن در شکل. من وقت آزاد من مطمئن شوید که من با استفاده از آن زمان به عنوان آنجا که ممکن است به گسترش مغز من.”

گسترش مغز و افزایش تا نمودار است.

– Kyle Goon


با تشکر برای خواندن بنفش و پررنگ عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.


کلیک برای خروج از شکستن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im